Výtok v tehotenstve. Je to v poriadku?

quetinka82
18. jún 2007

Ahojte, chcela by som sa spytat ako je to s vytokmi v tehotenstve. Niekde som citala, ze su bezne a pokial su bez zapachu a zena nema problemy, napr. svrbenie a palenie, tak sa neriesia. ako to je?
Dakujem.

wewka
25. nov 2008

mili84:dakujem a myslis ze to bude dobre?lebo ja sa tak trosku bojim

ditka1
25. nov 2008

mili som v 27t,a wewka urcite si kup test najskor a ked budu dve palicky chod k doktorke 😉 zelam ti veeela stastia

wewka
25. nov 2008

ditka:ok dakujem skusim a potom dam vediet,a chcem vediet ked si tehotna ako sa citis?

wewka
25. nov 2008

chcem sa este opytat aky pouzivate tehotensky test?ja Pepino myslite si ze je dobry?

jasom
25. nov 2008

baby dakujem
ja si tiez myslim ze taky nazltnuty nie je az taky problem, mavala som ho i ked som nebola tehotna, len clovek sa teraz viac sleduje a boji 😉

martinka17
25. nov 2008

wewka
ja som použila pepino a hneď druhý deň po zmeškaní som mala krásnu čiaru, silnú 😀

wewka
25. nov 2008

martinka17:takze si tehotna?

wewka
25. nov 2008

chcem sa opytat,je mozne si urobit tehotensky test aj napriek tomu ze mam ten hnedkasty vytok?a co to znamena ked mam ten vytok trosku aj s krvou?

mili84
25. nov 2008

wewka: Držím Ti palce, myslím, že šanci máš velikou🙂 Já používám GS Mamatest.
ditka: A kromě toho špinění jsi měla ještě nějaké jiné potíže?

mili84
25. nov 2008

wewka: Ten hnědý výtok mám taky, ale pokud tam je krev, tak Ti buď začíná MS, nebo je nějaký problém..být Tebou tak si ten test urobím co nejrychleji!! Pokud bude pozitivní, jdi hned k Dr.!!

ditka1
25. nov 2008

mili nie nemala ak neratam klasicke zavraty,vracanie,potom tehotensky zapal v posve,ale to az neskor prislo ked som uz vedela ze som tehu.A suhlasim s tym,ze ak je to krv a kramy nikde take riadne ako obvikle treba bezat k doktorovi lebo moze byt potrat a ani nebudes vediet.

wewka
25. nov 2008

baby dakujem za odpovede,a ako sa prejavuje potrat?

mili84
25. nov 2008

JJ, pokus si člověk není jistý, tak radši rychle k doktorovi...Ditka a brala si nejaké prášky na to špinění?

wewka
25. nov 2008

hned zajtra si ho pojdem kupit,alebo radsej mam ist ku gynekologicke?

mili84
25. nov 2008

wewka: Začneš silně krvácet...ale začíná to třeba slabým krvácením...a ještě můžeš mít i bolesti v břiše.. Ale nejdříve si kup ten test! 😉

mili84
25. nov 2008

wewka: Nene, prvořadý je ten test, dr. se tě bude ptát.

martinka17
25. nov 2008

wewka
som, ja budem o dva mesiace rodiť 😵 Ale keď som zistila že meškám, tak som mala doma práe pepino....a poslúžil super. a nerieš prejavy potratu-zbytočne sa stresuješ, všetko teraz na sebe budeš pozorovať. Počkaj do rána, sprav si test(vtedy je HCG najvyššie)...a potom volaj tvojho lekára. Alebo tam rovno utekaj. Držím Ti pršteky. 😀

wewka
25. nov 2008

no mam take ale male a iba obcas bolesti,ty si to uz zazila?

martinka17
25. nov 2008

ja som zistila, že by som mohla byť tehu tak, že som asi 4 dni mala bolesti v podbrušku ako keď začína kramy...ale kramy nikde, dokonca som ležala v horúcej vani 3 večery po sebe..a aj tak nepomohlo..... a na nete som našla, že je to jeden z príznakov tehu, tak som si spravila test. A potom som len pozerlaa na čiarisko, boli rovnako silné. A výtoky som mala aj ja, síce len žlté, keď som mala stres tak bol hnedý....

wewka
25. nov 2008

Matrinka17:dakujem a drzim ti prsteky,a nech to tvoje babetko bude zdrave,to ti

martinka17
25. nov 2008

wewka
ja držím pršteky, aby si mala čo najskôr istotu 😵

ditka1
25. nov 2008

mili brala som a vela liekov v prvom rade mi napichali injekcie aby to prestalo a potom preventivne do 16t lieky ascorutin,accidum folicum,vit.E,maternu to nemusis je to vitamin,a hlavne duphaston-ten je proti potratu tiez dobry.vsetky 3xdenne okrem materny tu 1x denne. 🙂
wewka sprav si test najskor a potom ked to neustane tak chod-ak nie si tehu,ak si tehu bezkaj hned ked bude test pozitivny.Potrat sa prejavuje rozne ani nemusis mat bolesti ked si na zaciatku take palenie v brusku a hrudky krvi sa vyplavuju hustej,niekomu aj na vracanie byva a zase poznam take co nevedeli,ze potratili-mysleli,ze menzes maju-len sa neplas prosim ta nechcela som ta vystrasit.

adrosek
25. nov 2008

Ahojík holky,mě taky trápí výtok počas ěhotenství,som teprve na začátku 8.týden a stále jej mám,já sem teda na něj trpěla aj než som bola těhotná,no je to otravne.

veronka73
25. nov 2008

ahojte ja som brala antibiotika a nasledne sa mi vytvorila mykoza...lekar mi dal nejake globule Polygonal alebo tak nejak, ale su to ďalšie antibiotika..nemate niektora skusenosti, že čo s tým?

adrosek
25. nov 2008

Ahojík veronka já nemám stím zkušenost,ještě som nic nebrala.

wewka
26. nov 2008

ahojte,kupila som si ten tehotensky test a ukazal mi ze nie som tehotna,no ja neviem meskaju mi pomaly 2 tyzdne no zatial som ich nedostala ale zato mam taky zvlastny hnedy vytok aj nadalej a zacalo sa to uz pred vcerom,no kazde rano niekedy aj poobede a zle ale to ked zacne rannou nevolnostou niekedy je to az do 14 poobede,hrozne,no neviem,asi ten tehotensky test bol este skoro?co myslite?a dnes rano som mala taky zvlastny vytok hnedy + do ruzovkasta,to je uhniezdovanie?a este sa chcem opytat,kedy teraz si mam dalsi kupit alebo co mam robit?dakujem

adrosek
27. nov 2008

Ahojík wewka já bych se asi obědnala k dr.na krev to je nejjistější a vyšetří tě třebas aj zrovna,těhotenský test může někdy ukazovat že je negativní.Zavolej si k dr.spíš

mili84
27. nov 2008

wewka: Určitě zavolej dr. a objednej se 😉 Může to být cokoliv.

adrosek
27. nov 2008

Ahojík holky,mě stále zlobí ten výtok,není to nic zlého?Já jdem v úterý k dr.tak se bojím jak a co.

mili84
27. nov 2008

androsek: A jaký to je výtok? Jestli Tě to nepálí, nebo nesvědí, tak by to mělo být ok... jakou to má barvu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre