Výtok v tehotenstve. Je to v poriadku?

quetinka82
18. jún 2007

Ahojte, chcela by som sa spytat ako je to s vytokmi v tehotenstve. Niekde som citala, ze su bezne a pokial su bez zapachu a zena nema problemy, napr. svrbenie a palenie, tak sa neriesia. ako to je?
Dakujem.

dadous
4. dec 2009

ahoj fecka, taky mam vytok od začatku, dr říkala že to neva, ale ted ze mě jdou taky zelonožluty hrudky, tak jsem to dr říkala a napsala mi tablety , je jich osm a zavaděj se vždy na noc. není to nic važnyho ale mělo by se to přelečit 😵

katka22r
4. dec 2009

fecka skus si davat na noc probio jogurt normalne ho nanes na vlozku a jedz menej sladkeho a potom rano sa osprchuj vytoku to az tak nezabrani ale paleniu a svrbeniu ano,hmm aspon mne to pomohlo

carculka
4. dec 2009

ahoj..no mam taky vytok,obcas do zelena,jinak bilej nebo zlutej..a moje dr.ze je to pry normalni a dal se nezajimala..ale je cimdaltim vetsi ☹

mojalili
5. dec 2009

Ahojte dievcata, neviem, kde mam napisat moju skusenost, aby som poradila tym, co maju take problemy ako ja.
Zistil mi lekar kvasinky, pretoze ma velmi vsetko odspodu kusalo, vytok....po Candibene,čo mi dal lekar, svrbenie nevymizlo.
KAmaratka mi poradila 2 veci a zabrali ....1. MYší CHVOSTíK - lek. REBRICKOVY CAJ - urobim si normal caj, vyluhujem a odspodu sa 2x denne umyjem. Nie dovnutra, len zvonka.. a druhe su vaginalne cipky MALDION, ktore obnovuju a udrzuju zdravu vagnalnu floru. AKo som si ich nasadila, svrbenie hned na druhy den preslo. Snad niekomu poradim a pomozem 😉 Su to probiotika, len pomozu. J ich tam 10, davam si ich kazdy druhy den... 🙂
.

sarinka23
5. dec 2009

Mojalili: ja som tiez brala zo zaciatku Maldion aby som predisla zapalu pritom ma nic nesvrbela ani nepalilo,mala som len vytoky a po mesiaci opakovej poradne mi dr.predpisala 3tabletky tiez na noc lebo zas tam videla ze sa mi zacinaju kvasinky...

catharinaa
7. dec 2009

majkoalucka
praveze mam biely ziadne ine sfarbenie...len skoro stale...tak preto som sa obavala...

vefi89
hehe dakujem si ma potesila 🙂

pamik111
8. dec 2009

fecka: pokud máš výtok, který tě svědí, tak určitě zajdi za svojí doktorkou, ať ti napíše nějaký tabletky na zavádění do pochvy. To svědění je pro tebe určitě nepříjemný, pro mně tedy bylo. 😢 Já zrovna dobírám jedny a vypadá to, že to bude snad dobrý. Jinak jak píšou některý holky o tom jogurtu, tak mně to zrovna nepomohlo. 😨 Ale na každého působí něco jiného. 🙂

fecka24
12. dec 2009

Ahojte dievcata.No nakoniec som zasla za dr.lebo to uz bolo hrozne, ten vytok:o(a predpisala mi tablety MACMIROR COMPLEX 500.Je ich tam 12 a zavadzaju sa do posvy 2 krat denne.Beriem ich 4 den a myslim ze sa to lepsi.Vo stvrtok mam ist na kontrolu a aj po vysledky ze co to za bacilla mam lebo mi brala dr.viter tak napisem co to je.Tak caute...

jeiny
12. dec 2009

bola som na odbere krvi minuly tyzden, bola tam len sestricka a mala prednasku aj o vytokoch...ze priesvitny a biely je ok, zlty a dozelena menej ok a krvavy a hnedy zle.

Ja som mala asi par dni dozadu zlty vytok a hned mi na to dala nejaky cipky...ale mala som to len ten jeden den...teraz neviem ci to mam pouzit alebo nie...nechcem zbytocne nic uzivat, sama ta sestricka hovorila ze to neni moc dobre hlavne v I. trimestri..a doki tam nebol...

zatial som si to nedala, asi uvidim ze co bude...snad nerobim chybu...

luciebx
12. dec 2009

ahoj holky.. no s tim vytokem v tehotenstvi pry je to normalni.. ja ho mam jako kazdy den 😠 dost me to stve pac mit mokry kalhotky neni nic prijemneho.. ale pry pokud vytok nesmrdi a nepali tak je to v poradku

denisocka
24. feb 2010

mate niekto skusenosti so žltym vytokom???? mam ho od začiatku,raz je biely , rano zase žlty .... je ho dosť,taky riedši,no ako tehu vytok ale žlty. vytery vychadzaju negatívne,tak neviem čo to za pliaga

adeden
24. feb 2010

Ahoj, denisocka... V prním těhotenství jsem měla výtok od začátku do konce.. Jakmile jsem porodila, vše se upravilo.. Tehdejší mudr. mi pořád dával nějaké globule na zavádění, které mi absolutně nepomohly.. Nyní jsem ve 12. týdnu a od 8.týdne má ten samý výtok, co předtím... Říkala jsem to mudr., ale prý to není výtok jako takový, ale sekret, který se tvoří proto, že se děloha připravuje na porod... Tak nevím nevím..... Zatím to nijak neléčím.. Jeden den je to hrozný, druhý den lepší...

denisocka
24. feb 2010

aha ... ja som mala minule tehu vytok občas do zelena , a z toho vytoku som mala v 24tt dosť často tvrdnutie brucha,aj 50xza den .... a ked mi dali globule tak to hned skončilo a vo vytere som mala nakoniec nejakeho streptokoka . teraz vyšiel vyter 3x negatívne a pritom gynekologička svato svate tvrdila,že to je určo mykoza,ale mna nič nesvrbí

janatt23
9. mar 2010

ahojte, som v 22tyzdni a tiez mam od zaciatku vytok. ked som to povedala dr, hovoril, ze to nevadi. presne ako pises ty ADEDEN. jedine keby to zacalo svrbiet alebo palit.
ked som nebola tehotna a mala som zapal, leicila som ho tak, ze som si namocila cely tampon do bieleho jogurtu a na noc som si ho zaviedla. pomohlo to na 100% okamzite. ak bol zapal silny, tak aspon 2-3x som to zopakovala. toto je liek tisic rokov stary a fakt ucinny 😉

misko1
23. mar 2010

ahojte dievčatá,chcem sa Vás opýtať, či ten výtok máte aj vodový, lebo zo mňa ide väčšinou taká voda a neviem, ako zistím či je to len výtok alebo mi odteká plodová voda, pomaly a postupne?

furaha
23. mar 2010

misko mám to samé - neustále mám dole mokro a taky jsem se bála, že je to plodová voda. dozvěděla jsem se, že plodová voda by odtékala stále a průběžně - tak jsem se usušila a zkoumala, jestli se to během chvíle při různých polohách vrátí. nevrátilo, ten výtok je jakoby nárazový. zítra jdu do poradny a ještě se na to zeptám. taky existují vložky, které mění barvu, když jde o plodovou vodu. nebo pořídit papírky na měření pH - výtok či moč má snad kolem 5, plodová voda 7

lenocka84
24. mar 2010

ahoj dievcata
idem sa aj ja pridat, co sa tyka tychto vytokov
uz sa mi to zlepsilo ale odkedy som tehu opat raz biely vytok, ja to volam biela ms
neviete nieco poradit? ani nestipe, ani nic, len je.
myslite zeby pomohol ten jogurt ako pise janatt23?

kauculacek
3. apr 2010

Dobré ránko 🙂
Sem v 22tt a chci se zeptat, jestli nevíte co "znamená" když mám výtok do růžova (růžovo-hněda). Břicho mě nebolí, žádné jiné problémy nemám, jen mě tohle překvapilo.
Je sobota, takže ke gy případně až úterý..
Dík za odpovědi 🙂

kauculacek
3. apr 2010

Jinak "jednodárzové" výtoky jsou v těhu normální, výtok nezapáchá, je víceméně bezbarvý a člověk si pak připadá, jako kdyby se počůral 😠 Jedině nosit intimky, ale mě osobně se z nich pak dělá mykóza 😔

carrie84
3. apr 2010

Kauculacek - biely vytok, kt. nesvrbi a nezapacha je v tehu ok.
Zeleny, zlty je na navstevu lekara, ruzovy a hnedy je na okamzitu navstevu lekara - to mi povedala moja dr.

zuzanockamt
3. apr 2010

ja ked som dokine povedala, ze mam ruzovy vytok a bolesti v podbrusku a v krizoch ako pocas MS, len cosi slabsie, tak mi len predpisala lieky a nic viac, ziadny pokoj, ziadna PN 😖

eloana
4. apr 2010

Ahoj holky. Se svedivym vytokem mam take problem po cele tehotenstvi.Gynekolog mi na to daval masticku nejake gelove cipky ,ale vse zabralo pouze na chvili. Zkousela jsem i jogurt.
Detska lekarka mi poradila umyt se octovou vodou-to kvasinky nemaji radi. A opravdu to super zabralo🙂)

denisocka
4. apr 2010

inač zuzka,divna doktorka,už včera som ťa čitala v septembri...by som ju vymenila ak ťa s týmto nenecha doma a nelieči a nesleduje

ja mam poslednu dobu zas zeleny vytok 😅 jak sopel

natalie_tmk
4. apr 2010

Ahojte.
Ja som v 17.tt a vcera ma dost prekvapil najprv svetloruzovy vytok a po case tmavohnedy (ako menstruacia). Volala som dnes rano lekarovi a ten mi len povedal, ze bude vsetko OK, nech sa zbytocne nestresujem a v utorok sa mu mam prist ukazat... 😒
A dnes mam dost caste hnacky - to uz s vytokom asi nesuvisi, ze? 😒

eloana
4. apr 2010

Ahoj natalie -ja mela nahnedly vytok v 15tt -proste spineni. Jela jsme na pohotovost a bylo to nizko posazenou placentou.

flamenga
4. apr 2010

natalie ja by som šla na pohotovosť 😒 budeš kľudnejšia a ak sa náhodou niečo deje, tak si ťa nechajú a pomôžu.... do utorka je ešte pekne ďaleko

natalie_tmk
4. apr 2010

eloana, flamenga teraz som sa bola znova pozriet a uz nic nemam. On to prislo nahle a aj to rychlo skoncilo 😒
Doktor povedal, ze sa mam setrit, oddychovat, obcas sa trosku prejst a vsetko bude O.K 😖

flamenga
4. apr 2010

a čo tie hnačky? Ustúpili? Či aj mali príčinu.... jedlo napr....

natalie_tmk
4. apr 2010

Nie, neviem pricinu 😒 Nic zvlastne som nejedla, neprejedala som sa, nezvolila som ziadnu zlu kombinaciu, ... Vazne neviem😖

natalie_tmk
4. apr 2010

Ale uz prestali 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre