Výtok v tehotenstve. Je to v poriadku?

quetinka82
18. jún 2007

Ahojte, chcela by som sa spytat ako je to s vytokmi v tehotenstve. Niekde som citala, ze su bezne a pokial su bez zapachu a zena nema problemy, napr. svrbenie a palenie, tak sa neriesia. ako to je?
Dakujem.

arhanta
28. feb 2011

@veva82 ahoj,takyto vytok som mala aj ja, ale potom ustal...myslim, ze je to tehu vytok, ale radsej sa spytaj v poradni,,

veva82
28. feb 2011

@arhanta ahoj dakujem...potom ten výtok prešiel do svrbenia tak mi súravil doki výter a čakám na výsledky...dakujem

arhanta
1. mar 2011

@veva82 ja sa chystám tiež na výter, pretože mám hustý žltý výtok a občasné pálenie. Dnes tam dr.nebol, mal klinický deň, tak pôjdem až vo štvrtok to mám aj poradňu. Ako dlho sa čaká na výsledky?

veva82
1. mar 2011

@arhanta no tak ja mám kvasinky...zas....mala som ich pred 5mesiacmi.Porazí ma....no mne robil výter vo štvrtok a dnes som si volala po výsledky-lebo včera som zabudla 😒 .Myslím si že také 2 dni to trvá ak ovšem nieje víkend.A v koľkom si týždni tehotenstva?

romanita
1. mar 2011

Ahojte kocky poprosim Vas o radu od vcera mam taky zlty vytok je bez zapachu a bez svrbenia....Dnes sa jeho mnozstvo rtosku zvysilo...Mam trochu strach lebo som uz potratila....Mam ist lekarke alebo pockat do buduceho tyzdna, vtedy mam vlastne moj 1 termin..... 😖

mikkisek
1. mar 2011

@romanita - je to těžké posoudit na dálku, ale já mám výtok celé těhu. Když ti to nedělá potíže (zápach, svědění jak píšeš), tak kromě takového diskomfortu je to v těhu u některých normální. Já jsem dostala od MUDr. čípky (teď bohužel nemám u sebe jejich jméno), 1x za 14 dní jsem zavedla na "pročištění." Také jsem potratila, ale spíše než výtoku bych se bála, kdyby byl výtok zbarvený krví, hnědavý atd. Držím palce ať jsi brzo ok. Každopádně nic nezkazíš když doktorce zavoláš a zkusíš se poradit po tel. - je lepší zajít k dr. třeba zbytečně než si pak něco vyčítat.

romanita
1. mar 2011

Dakujem moc za radu, zajtra osobne zajdem ku doktorke a poviem jej aky mam problem 😢 Budem sama kludnejsia.... 😅

arhanta
2. mar 2011

@veva82 ahoj, tak som zvedava ako ja dopadnem, pali ma pri moceni ale vytok dnes uz nemam, vcera som mala husty zlty a pred tym den bol len rano zelenkavy... neviem co to je 😒

babulkaa
2. mar 2011

kocky tiez mam problemy s vytokom, najprv to bol taky klasicky tehotensky ale teraz posledne dva dni zacal divne pachnut. Som v 8tt ☹

slavkamesinova
2. mar 2011

Ahojte baby my sme v 10tt a vytoky sme mali predtym bliely a teraz uz som nemala iba mam pocit ze vyteka zo mna nieco ale idem na zachod a nic nastastie cista vlozka iba mam krce v brusku a sem tam ma pobolieva a vy ste to mali?Vcera sme boli na poradnia je vsetko v poriadku a vyzera byt ze asi budeme mat chlapceka🙂

babulkaa
2. mar 2011

@slavkamesinova ahoj to ti uz v 10tt vedia povedat co to bude???

slavkamesinova
2. mar 2011

Na sone vcera ked som bola tak bolo dobre otocene tak nam gynekolog povedal ze pravdepodobne to bude chlapcek tak uvidime..Neboj mysli pozitivne a vsetko dobre dopadne prejde to 🙂

babulkaa
2. mar 2011

@slavkamesinova ja idem na sono az v 12tt teraz tak to by mi tiez uz mohla povedat co by to mohlo byt 🙂 a robil ti lekar sono cez brusko alebo to vaginalne???

slavkamesinova
2. mar 2011

Tak to by ti uz mal vediet povedat zalezi ako bude otocene babetko.Mna vysetroval vaginalne a teba?my ideme do poroadne 22.3 a bude mi robit uz vysetrenie na male ci bude v poriadku verime ze bude🙂

babulkaa
2. mar 2011

@slavkamesinova no mne robila v 7tt vaginalne, potom som mala nejake problemy dost ma bolelo brucho tak mi pre istotu spravila este raz vaginalne a bolo vsetko ok, srdiecko a krpec rastie tak ako ma podla tyzdnou tehotenstva. Mne bude 27.3. robit tiez vaginalne tak dufam ze ten spunt bude dobre otoceny 🙂 inak nevies ako prebiehaju tie testy ci je babo v poriadku?

slavkamesinova
2. mar 2011

Viem ze len to gynekologor robi vysledky s krvy musi mata asi zo sona a neviem asi bude vediet nam povedat ci bude babo v poriadku...My mame ist 22.3 na kontrolu tak uz budeme v 13tt ale verime ze bude bubo nase zdrave🙂A potom pojdeme na 3d vysetrenie🙂

veva82
2. mar 2011

@babulkaa ahoj,testy prebiehajú meraním bábätka...meria sa nosová kostička,stehenna kosť a rôzne iné merania.Potom v 16 tt sa robia tripletesty z krvi.

veva82
2. mar 2011

@babulkaa chod na gynču nech ti spravia výter.Mne spravil a zistil že mám kvasinky,no mne výtok nepáchol iba ma svrbel a najmä po močení....

veva82
2. mar 2011

@arhanta môžeš mať aj ty kvasinky,mňa to svrebelo a pálilo po močení,inak nie...chod aj ty na gynču na výter

keithyg
2. mar 2011

ja mam taky teen promlem uz 2.5 roku mam ten vodnaty vytok a byla sem u doktorky a udelala my vsetreni sem v poho ,,ale je to moc neprijemny musim nosit intymky,,rikala ze jak mame rymu tak aj pochva to tak ma..chtela bych se vaz zeptat odejde to vubec????

eustoma
2. mar 2011

holky pridam sa k vam s vytokom. mam vytok od 15tt stale (teraz uz je 29tt). predtym mozno vytok bol, ale to som zase krvacala, tak nebol vidiet. teda vytok som pozorovala hned po odzneni krvacania. nesvrbi ma. zo zaciatku mal vytok zltkave sfarbenie, teraz je svetly biely a sem tam s jemnuckym sfarbenim do zlta. robili aj aj parkrat stery a zatial je vsekto ok. dr. vravel, ze pokial ma to nesfrbi, nepali a bude to menit konzistenciu od toho co mam, tak to nemam riesit.
rozhodne kazdej pri tehu doporucujem vytok dr. spomenut, moze ist o zapal, ktory raz dva poriesite cipkami, alebo nejakou mastou.

lenka6644
3. mar 2011

@exupery bolo to ok nechodim sem az tak casto ale dakujem za odpoved 😉

arhanta
6. mar 2011

@veva82 ahojky, hej aj to je mozne, ratam so vsetkym..bola som na vytere a uvidim ake budu vysledky..
Ty ako? aj Ti nieco lekar na to predpisal??
Mne nieco poradil aby som si kupila v lekarni zatial kym nebudu vysledky...

veva82
6. mar 2011

@arhanta ahoj predpísal mi čípky a zabrali hned 🙂

arhanta
7. mar 2011

@veva82 ahojky, ake cipky,? pretoze aj mne nakazal si kupit a uz som uzila 3ks a akosi ked dlhsie nejdem na wc tak ma pali potom.. 😠

veva82
7. mar 2011

@arhanta ahoj Candibene sa tuším volajú....ale aj polygynax sú perfektné,len neviem či sa môžu aj v tehu ked mi tieto predpísal

arhanta
8. mar 2011

@veva82 ahoj, mne predpisal vagilact..ale zeby mi to nejako zaberalo, vytok nemam ale palenie, ak nejdem dlhsie na wc-ko zostava.. pokial idem pravidelne tak je to ok, ale akonahle uz ma tlaci a potom idem, tak mam palenie 😒 a navyse dnes som si volala po vysledky a vraj je vyter ok,, no krasa, tak potom co to znamena to palenie? som z toho mimo 🙄

veva82
8. mar 2011

@arhanta fuu to ti neviem povedať,skús si kúpiť sprchový gel na ontimnú hygienu a uvidíš.Mne zas pálenie prešlo ale výtok zostal

arhanta
9. mar 2011

@veva82 ☹ vies ja si praveze telo umyvam sprchacom a intimne miesta detskym mydlom .. zajtra idem k doktorke na kontrolu , tak uvidim co mi povie. Mozno mam nejake bakterie v moc. mechure, ked mi to nechce prejst..

veva82
9. mar 2011

@arhanta no môžeš mať,mala by ti aj moč teda zobrať.Daj mi potom vedieť ako si dopadla.Lebo fakt to nieje sranda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre