Výtok v tehotenstve. Je to v poriadku?

quetinka82
18. jún 2007

Ahojte, chcela by som sa spytat ako je to s vytokmi v tehotenstve. Niekde som citala, ze su bezne a pokial su bez zapachu a zena nema problemy, napr. svrbenie a palenie, tak sa neriesia. ako to je?
Dakujem.

astonka
25. apr 2014

@kralovna123456 tak taky vytok ako si tu popisovala na začiatku tehu aj ja...vobec som to neriešila - nosila som intimku...spomenula som to dr.vravela že toto je na začiatku normalne ako to teda nezapacha,nepali-nesvrbí alebo nemeni farbu...

chrobacik206
25. apr 2014

Ahojte kočky.
Som v 11.tt a mám tmavo hnedy výtok.Včera to bolo len raz, asi tak za veľkú lyžicu, nie je to tekuté, ráno potom nič a dnes o 12:00 zas to isté + musím mať intímku.Mám sa obávať?

tina17
27. apr 2014

@chrobacik206 Ahoj. Myslim si, ze pre pripad by si mala ist radsej k lekarovi. Pokial nemas bolesti, tak by to nemalo nic vazne znamenat. Mozno ti len praskla cievka. Ja som v 5.t tehotenstva a uz trikrat sa mi stalo, ze som mala taky vytok. Uz som trikrat potratila, takze sa uz bojim asi vsetkeho. Mam jedno dieta, tiez som pocas tehotenstva raz mala vytok, polezala som si v nemocnici, ale bola to len prasknuta cievka. Ale teraz z toho nemam dobry pocit. Kazdy mi hovori, ze mam mysliet pozitivne, ale je to velmi tazke.
Drzim ti palce 🙂

janul1990
19. jún 2014

Dobrý deň'potrebovala by som poradiť čakám prvé bábätko takže som nováčik. Som v 3meaiaci a mam taky hnedy vytok netuším čo to je a strašne sa bojím a chvíľu ho mam a potom zas ne poraďte mi prosím ☹

pampuli
28. aug 2014

Ahojte..viete mi poradit mala som vytoky dost silne take az zelene ale nesvrbelo to ani nestipalo nic podobne len to boli take kusy a dali mi v nemocnici take cipky mohla som ich brat iba 6 dni... tyzden bolo dobre a teraz som uz 35+3a zase sa mi objavili mate stymto niektora skusenosti ??? Dakujem za radu

dredoska
4. sep 2014

ahojte ,neviete mi poradit ci mozem cvicit s Epi-no ked mi vysla pozitivna infekcia Gardnerella vaginalis ? dala mi na to doktorka čapíky ,lenze som uz v 38 tt a ked teraz prestanem cvicit ,bojim sa ze ma budu musiet šiť :(

arhanta
9. sep 2014

@dredoska neviem co je to za infekciu ale asi by som aj napriek cipkom neprestavala cvicit ved si uz takmer v termine, .
Ja som sa po porode lekarky pytala na toto cvicenie ci je porod lahsi alebo nie a povedala ze je lahsi ale potom sa vraj muzi stazuju ze je zena privelmi roztiahnuta....
Takze ma to svoje pre aj proti

ssj04
29. okt 2014

@dredoska ja by som necvicila. Ak ta majú sit, budu ta aj s epinom

stonka11
31. okt 2014

ahojte-som v 25 tt a už asi tri mesiace mam svrbenie,vytok...skusala som už asi tri druhy mastičiek a nič nepomaha, už neviem čo robit a hlavne sa bojím či to nejako neohrozí plod dietatka.

canama
31. okt 2014

@stonka11 a to si za tie 3 mesiace nebola na poradni?? to je asi vhodne miesto na riesenie tvojho problemu. 🙂 a ano, niektore konkretne infekcie mozu ohrozit aj babatko, pripadne mozu sposobit predcasny porod.

stonka11
2. nov 2014

nie nebola pretože pracujem mimo Sk čo sice vyhovorka nieje ale tu to funguje inac celkovo starostlivost v tehotenstve tu ženy ani odspodu nepozeraju...

laurinka239
30. jún 2015

ahojte baby 🙂 moja doktorka ma dovolenku ale uz 9 dni mi meska menzes a 3 testy som mala pozitivne..takze tehotna som,priblizne v 5tyzdni ale pred dvoma dnami som zacala mat taky hnedy vytok nie vela iba malicko ale bol..zatial berem len ascorutin ..myslite ze to je nieco vazne? ☹

miminka1988
14. aug 2015

ahojte baby cchems a opýtať mam taký vodnatý výtok bez zápachu som v 12 tt, bojím sa či by to nemohla byť plodová voda..

laurinka239
14. aug 2015

@miminka1988 ahoj ja som tiez v 12 tyzdni,tiez mam vytoky a doktorka ma ubezpecila ze ak nezapacha a nieje neakej divne farby,je uplne normalny 🙂

linda345
24. aug 2015

Ahoj som v 14 tyzdni tehu a dnes mi pani doktorka oznamila ze mi zo sterou vysla nejaka infekcia v posve vola sa gardnerella bojim ssa o male ci ho to môže ohroziť doktorka mi urobila aj sono babo je ok povedala zeby mu to nemalo uškodiť že to mám v pošve a že bábo je v maternici v plodových obaloch atď.aj tak mám strach až o týždeň mám ísť na krv no čakať nebudem idem k obvodnému na komplet krvný obraz prosím ozvite sa niekto s podobnou situáciou alebo nejako poradťe.ten strach je hrozný

lusynka4444
18. okt 2015

Ahojte potrebujem radu...mam po ovulke a mam cisto biely trosku hrudkovity vytok...je to priznak tehu? Alebo je to bezne

aber
25. okt 2015

Ahojte mohli by ste mi poradiť? Vždy keď si kychnem, prípadne sa smejem, tak z pošvy mi vytecie priesvitný výtok, bez zápachu a je vodnatý, ako kapky vody, mám to celé tehotenstvo,ked som bola na kontrole v 20, som mala normálne množstvo plodovej vody. Neviem či je to ok, ak by sa našla nejaká dobrá duša a poradí

araik
23. jan 2016

@aber aj to teraz mavam...asi je to normalne, alebo mala si nejaky problem?

aber
23. jan 2016

@araik nie ja to mám stále, dr povedala, že mám oslabený sfinkter ☺čo už, zvykla som si 😉

araik
23. jan 2016

@aber tak asi su to aj tlaky ...predsa babo tlaci na vsetko mozne☺

aber
24. jan 2016

@araik aj to lebo mne stačí, keď si silnejšie kychnem alebo smejem sa, tak mi ccrkne 😉

zoelea
26. jan 2016

Baby, som cca v piatom týždni a už tri dni mám po utretí na toaletnom papieri také hnedé cievky,soplíky. Bolesti nemám žiadne,ani nič. Zajtra idem ku gynekologičke, myslite,že mám vydržať teda do zajtra?

araik
26. jan 2016

Ja by som asi už na druhy deň utekala k doktorke ako sa poznam, ale zase pokial nemas bolesti ani ine tazkosti tak do zajtra to hadam vydrzi

zoelea
26. jan 2016

@araik
No dúfam teda, že to vydrží do zajtra, lebo ono je to len veľmi máličko dvakrát za deň. Hneď ráno idem, keď náhodou sa to zhorší pôjdem na pohotovost ☹

araik
26. jan 2016

@zoelea tak snad to bude v pohode...drzim palce 🙂

zoelea
26. jan 2016

@araik Ďakujem 🙂

ivkapleskova
3. júl 2016

Ja mavam vzdy vytoky no. Nie smradlave ani. Neake svrbenie ale palenie iba niekedy

popins
15. júl 2016

Ahojte. Precitala som celu diskusiu ohladom vytoku v tehotenstve. Tiez ho mam. Som v 16tt. Vascinou pisete, ze pokial nezapacha, nestipe, nesvrbi, je OK. Moj je biely, bez hrudiek. Niekedy sa citim ako pocikana. Len moj problem je, ze okolo posvoveho vchodu ma stipe. Dobrala som mast Macmiror - 7 dni a stipe stale. Neviem, ci mam zase utekat na gyndu alebo chvilu pockat, ci sa to neukludni. Mate alebo mali ste niektora podobny problem? Moc sa bojim, aby to neublizilo babatku.

rainbow22
21. júl 2016

@popins
@popins ahoj ja mam ten isty vytok biely a riedky ako keby som sa pocikala..je to neprijemne..som tiez v 16 tyzdni a v poslednej dobe ma tak trochu dole pali aj pri styku..v pondelok idem k lekarovi tak som zvedava co mi povie..ale myslim ze to nebude nic vazne 🙂

popins
25. júl 2016

@rainbow22 daj vediet, ako si dopadla 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre