Výtok v tehotenstve. Je to v poriadku?

quetinka82
18. jún 2007

Ahojte, chcela by som sa spytat ako je to s vytokmi v tehotenstve. Niekde som citala, ze su bezne a pokial su bez zapachu a zena nema problemy, napr. svrbenie a palenie, tak sa neriesia. ako to je?
Dakujem.

adrosek
27. nov 2008

Ne nic nesvědí a ani nebolí,no jako přijde mi průhledný,ale na slipovce jej vidím jako.

lucinka1104
27. nov 2008

neni tonič je to normálny príznak tehu neboj sa len žltý výtok by mohol znamenať kvasinky gratulujem k tehu a naozaj bud kludná

adrosek
27. nov 2008

No občas mě přijde že je nažloulý na té slipovce tak uvidím co mi řekne dr. a vadí to nějak zásadně miminkům,může je to ohrozit?

lucinka1104
27. nov 2008

nie nemôže miminko je chránené v plodovej vode 🙂 🙂 🙂 infekcia by sa k mimi nedostala len pri pôrode je to nebezpečné ja som mala pri pôrode ecoly a streptokoka dole a takmer mi umrelo dieťatko, bol mesiac v inkubátore 😢 😢 😢 😢 😢 😢

adrosek
27. nov 2008

Boh ato mi ani nepiš,tak ale snad dr.stím něco udělá ne když mu to povím a vyšetří mě.

clea333
27. nov 2008

ahoj androsek, bud v klude, to je normalny vytok v tehu, mimochodom blahozelam ti k tehu 😉 problem by bol vytok ruzovy, hnedy a cerveny 😉

adrosek
27. nov 2008

Tak děkuji budem snad kludnější a tobě taky gratulujem.

clea333
27. nov 2008

a samozrejme, keby ta nieco svrbelo, palilo a tak, to mozu byt kvasinky, inac je to ok

clea333
27. nov 2008

inac toho priehladneho vytoku si este uzijes 🙂

lucinka1104
27. nov 2008

adrousek neboj to len tak ľahko nedostaneš ja som pri tom výtok nemala 😉 a nakazila som sa v nemocke lebo mne hrozil predčasný pôrod.
Podľaman máš klasický tehu výtok ktorý nič neznamená a to , že je mierne dožlta spôsobuje žlté teliesko ktoré vyživuje mimi, bud v kľude

adrosek
27. nov 2008

Tak to jo,naštěstí mě nic nepálí a ani nebolí,jen je to prostě nepříjemné že?

clea333
27. nov 2008

lucinka ma pravdu a neprijemne to je, ale ja som to riesila jednoducho intimkami a uz som si pomaly na ne zvykla 😉

adrosek
27. nov 2008

jojo no jedině tak to musím taky řešit,tak hlavně aby to bolo ok.

sysa04
27. nov 2008

ahojte ak mozem pridam sa.aj ja ma zvyseny vytok,bala som sa ze je to nieco vaznejsie ale nakoniec nic to neni tala som si pravit aj vysetrenie na infekcie ale nic,je to vporiadku.takze treba si len nato zvyknut 🙂

lucinka1104
27. nov 2008

vytok budetete mať aj dlôho po pôrode ja ho mám dotera a to mal synček včera 7 mesiacov
adrousek takže kľud a nestresovať sa, divné by bolo, keby si výtok nemala 😉

adrosek
27. nov 2008

holky ještě že vás mám tady tak děkujem za zkušenosti.

p_avlina
27. nov 2008

Ahoj, nečetla jsem celou diskuzi, ale taky mě trápí výtok ☹ V podstatě celé těhu ... na intimky jsem si už zvykla, ale nevím, jestli je noírmální, že např. 4-5krát denně je to takový náhlý výtok ... Jinak jsem na ně trpěla i před těhotenstvím.

adrosek
27. nov 2008

Já jsem na něj taky trpěla aj než som bola těhotná,tak uvidíme co mi řekne dr.v úterý.

clea333
27. nov 2008

vraj niektore zeny maju ten vytok menej a niektore viac, takze sa tym babulky netrapte

p_avlina
27. nov 2008

no já jen, že se mi stane třeba 4-5krát za den, že z ničeho nic vyteče množství kávové lžičky ... jinak se držím hesla, pokud nemění barvu, nepálí, tak je to snad OK.

mikijana
27. nov 2008

jo mi taky to tak dělá, že z ničeho nic párkrát za den něco vyteče, mudr jsem to neřekla, protože všude čtu že to je normal?

adrosek
27. nov 2008

U mě je to jak u vás

munu
27. nov 2008

aj mne sa to stane ale len niekedy, ze nahly mi vytecie taka vrstva a potom zase len pomalo...
tak asi sme normalne vsetky 🙂

adrosek
27. nov 2008

jojo asi ano

katulen
27. nov 2008

já mám totéž, holky asi je to fakt normální, tak se tím nebudeme trápit, uvidíte, mimi budou OK 😀

adrosek
27. nov 2008

No to bychom se asi utrápilib že?

mareka
27. nov 2008

holky tak já to mám také , několikrát za den, a když jsem se na to ptala dr. tak mi řekl že to je normální ale nesmí svědět nebo pálit, takže to bude ok. 😉

kettm
27. nov 2008

přidávám se do klubu, co vím, tak to měla spousta mých kamarádek, asi je to prostě normální, nedá se s tím nic dělat, doktorka mi řekla, že je to normální, ať to neřeším, takže asi budeme muset vydržet i když mi to teda moc příjemný není 😔

petronelie
28. nov 2008

Ahoj holky, asi vás neuklidním. Je to opravdu normální a s postupujícím stupněm těhotenství horší a horší 😨

kacatko03
28. nov 2008

ahoj, normální to opravdu je, je to tím že v těhu čípek více produkuju, a je to i zpusobeno větším množstvím testosteronu 😉 ...pokud to nepálí, nesvědí, nezapáchá tak se nic neděje...mám to také,a ted ke konci těhu je to ještě vic. 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre