Výtok v tehotenstve. Je to v poriadku?

quetinka82
18. jún 2007

Ahojte, chcela by som sa spytat ako je to s vytokmi v tehotenstve. Niekde som citala, ze su bezne a pokial su bez zapachu a zena nema problemy, napr. svrbenie a palenie, tak sa neriesia. ako to je?
Dakujem.

makinkar
30. okt 2007

ok, dekuji zlatko.... 🙂 zitra jdu ke svymu gyn, tak pak hned napisu....Ted uz te nebudu otravovat, jen proste DEKUJI!!!! Vzdy kdyz ctu radky od tebe jsem o trosku klidnejsi.... 🙂

kacka79
30. okt 2007

Marketicko, bude to dobrý, držíme Ti všechny palečky, který naše rodinka má, moc pozdravů i od mamči a ségry!!! Moc na Tebe myslíme kočindo 😵

makinkar
31. okt 2007

Dekuji Kacenko..... 🙂 urcite zavolam vecer....pusinku a pozdravu cele rodince...M.

miriamka
31. okt 2007

Ahoj Makinkar,tak ako?

makinkar
31. okt 2007

Ahoj Miriamko, tak uz nam bije srdicko!!!!!! 🙂 🙂 🙂 Je tam krasny pludek, vse vypada normalne a srdicko nam bije....jupiiiiii 🙂 🙂 Nechci to zakriknout, ale jsem stastna jako blecha!!!!!! Za tyden mam ale stejne kontrolni uzv....p.doktor me nechal na neschopence tento tyden, abych se pry uklidnila a odpocivala.... a dal mi nejake leky na ten vytok a krvaceni....tak uvidime.....DEKUJI!!!

miriamka
1. nov 2007

Makinkar!To je super!!!Ja com citila ze to bude dobre a miminko je ok!!!Super,gratulujem a drzkaj sa! 😵
Dal Ti tiez Duphaston?

loss
1. nov 2007

makinkar tesim sa stebou tak len sa pekne opatrujte 😵

makinkar
1. nov 2007

Miriamka: dekujiiiiiiiiii!!!!! Ja si myslim,ze jsem to zvladla i diky tobe!!! A ted uz ani jedna cigareta!!! To nesmim udelat!!! Slibuju......ako ty? Chodis do prace nebo si doma?

Loss : dekuju moc! A copak ty? vse v poradku? Miminko roste?

many
1. nov 2007

ahoj holky 🙂
jak je to s tím výtokem?Já jsem kdesi slyšela,že bílý výtok je v těhotenství normální,je to pravda nebo ne?

ola84
1. nov 2007

Many, já mám taky výtok od asi 9 tt, trochu sem i špinila, ale bylo to o.k. doktor mi vzal výtěr, a dle výsledků je to normální výtok,který se vyskytuje v těhotenství a nemůže ublížit mimiskovi. Takže záleží na rozboru. Výtok mám pořád, když jdu na záchod tak se objeví, ale nesvědí nic, ani není silný, tak snad je to o.k. pořád. Lékař by ti měl udělat rozbor no a uvidíš 😉

many
1. nov 2007

já jdu v úterý,tak to doktorce řeknu,mám bílý a úplně málo,tak nosím každý den intimky a to jsem si myslela,že budu mít klid od vložek 🙂

ola84
1. nov 2007

JO jinak mi pomáhá, když jím hodně těch jogurtů bílých, activia aspol, pak se ten výtok neobjevuje. No a když jím sladké, tak je i výtok ☹ a to mi říkal i dr., že někdo je na to citlivější podle toho co jí☹

many
1. nov 2007

no já se cpu sladkým jako blázen 😀 a jogurt bílý sním s müsli,ale ovocný jogurty teď nemůžu vidět,jsou pro mě kyselý 🤐

zuzanat
1. nov 2007

ahojte, ja mam vytok od zaciatku a intimku musim nosit stale, cez den i v noci. ale ja mam obcas aj zlty. ked som to hovorila na zaciatku Dr. tak povedal, ze to je v poriadku, nie je tam ziadna infekcia. vcera som bola opat u Dr. tak som mu to spomenula opat, zobral mi ster a dal to na rozbor, tak som zvedava. ale ide mi to fakt na nervy.

many
1. nov 2007

jo jo zuzanat - mně taky 🙂 je to naprd 😠

micanek
1. nov 2007

Mě doktorka při tom bílém vítoku řekla, že je to mikéza. Tak mi dala tabletku na zavedení a vše je zatím ok.

makinkar
1. nov 2007

Holciny, me doktor rekl, ze vytok je normalni...ja mam sice zluty a nekdy az tmave hnedy, ale rekl ze to mimisovi nemuze uskodit....tak nebojte a hlavne se tim nenervovat.....

miriamka
1. nov 2007

Makinkar...takze teraz uz ziadne cigarety a len pekne sa starat o miminko v brusku!Ja som vedela ze bude vsetko ok!!! 😵

makinkar
2. nov 2007

Jojo, presne tak Miriamka....ted uz zadne cigarety, jenom hezky papat a odpocivat....... 🙂 🙂

miriamka
2. nov 2007

Presne tak makinkar!A tes sa z toho drobceka!!!! 😵

makinkar
2. nov 2007

To je jasny Miriamka.....ty s etake tesis? My budeme s drobeckem sami, ale i tak se moooc tesim..... 🙂 😝

gulocka
2. nov 2007

ahojte, chcem sa opytat ci ste mali vytok aj pred tym ako ste zistili, ze ste tehu. Pytam sa teda preto, lebo som si kupila citlivy test do 20 a ak sa podarilo tak som 10 dni po oplodneni. a MS cakam o 2 dni ale samozrejme ako kazde, chcem to vediet co najskor. a uz 3 den mam biely relativne dost husty vytok, ale bez problemov ani nezapacha. a teraz neviem som uz z toho vsetkeho magor 😒

miriamka
2. nov 2007

Gulocka...veru neviem,ci biely vytok je znak tehotenstva.Ja som ho mala,ale to som uz vedela ze som tehu...bolo to neskor,nie v case meskajucej menzes.

deina
2. nov 2007

Gulocka, ja som ho mala uz predtym, ako som zistila, ze som tehu, takze u mna to bol jeden z tehu priznakov. 😉

Moze byt ten vytok aj redsi? Moj je zrana akosi vodovejsi, ked vstanem, cez den je potom zase ako inokedy, hustejsi.

makinkar
2. nov 2007

🙂 🙂 ja mela a mam vytok porad, takze me se devcata moje mile neptejte.... 🙂 🙂 🙂

miriamka
2. nov 2007

Vytok zakial nezapacha a nema farbu je ok 😉

gulocka
3. nov 2007

Deina to znamena povedzme aj okolo ocakavajucej MS? lebo presne nemam ziadny problem ani s farbou, pachom ci svrbenim. len proste je aco si spominam, pred tym som ho nemavala. je len taky mliecny a husty

petruci6
3. nov 2007

ahojte,aky je rozdiel medzi tehu vytokom a normalnym co mavam aj pred mrchou? 😝

gulocka
3. nov 2007

ja ti neporadim, lebo to akurat teraz riesim, s tym rozdielom ze som pred MS predtym nijaky vytok nezaznamenala. ale co baby pisu tak je podobny tomu pri kvasinkach ze sa v tehu zvykne dost casto objavit. Mas podozrenie? a ak sa mozem opytat meska ti?

petruci6
3. nov 2007

teraz nie,teraz som len strede cyklu,ale citala som,ze v tehu je vytok normalny,lenze ja mavam taky vodovy vzdy pred mrchou 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre