Výtok v tehotenstve. Je to v poriadku?

quetinka82
18. jún 2007

Ahojte, chcela by som sa spytat ako je to s vytokmi v tehotenstve. Niekde som citala, ze su bezne a pokial su bez zapachu a zena nema problemy, napr. svrbenie a palenie, tak sa neriesia. ako to je?
Dakujem.

susan65
15. dec 2010

@aji81 ja som tiež mala celé tehu taký vodový výtok, od včera však mám taký číry hlien, len ja som už po termíne, bola by som rada keby išlo o hlienovú zátku, v tvojom prípade neviem, skús zavolať svojmu dr.

lenka6644
15. dec 2010

ja by som sa chcela opytat na hlienovity vytok ma s tym niekto skusenost?dnes sa mi prvy krat objavil a aj ma trocha naplasil je to bezne?nemam ziadne palenia ani svrbenie.

exupery
15. dec 2010

@lenka6644 aj ja som ho mala posledny trimester,v tehu je to normalne,pokial nezapacha a je biely az mliecny ,malo by to byt o.k.Popripadne sa spytaj gynekologa na poradni.

vivien11
29. dec 2010

Ahojte prosim vas poradte mi. Mam uz cca ta striedavo biely vytok. Nesmrdi nepali je husty a biely som v 17 tt tehotenstva idem na 18 tt je tento biely vytok normalny??

smolinek
29. dec 2010

@vivien11 ahoj, já ho měla také a prej je to běžné, ale jen pro jistotu bych se zeptala tvého Dr. Mně bylo řečeno, že se utváří hlenová zátka. 😉

vivien11
29. dec 2010

@smolinek

je to mozne :D ja som mala tak na zaciatku tehu a teraz sa to opakuje tak dva tyzden dozaduD

smolinek
29. dec 2010

@vivien11 přesně tak, přišlo mi, že se to i stupňovalo, koncem druhého trimestru jsem hlenila častěji a i silněji.

vivien11
29. dec 2010

@smolinek 🙂 tak dakujem za upokojenie 🙂

smolinek
29. dec 2010

@vivien11 neni zač, bude to v pohodě 😉

agenturaberuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rebecca16
30. dec 2010

ahojte som vo velmi skorom stadiu tehotenstva len 5 tt + 0. A trapi ma biely vodnaty vytok, ktory mi vyvolava pocit mokra na nohavickach. Vcera som bola u lekara a zobral stery na kultivaciu. Vysledky budem mat az o tyzden, ale predbezne povedal, ze tam nic zvlastne nevidi. Mate niekto s takymto vytokom skusenoti. Inak ma nic nepali, nezapacha to...len to proste je..a obcas sa to sfarbi do svetlozlta, inak ale biele..Je to podla vas ok?

mimik1001
7. jan 2011

Prosim Vas poradte mi...som v 6 tyzdni tehotenstva.bolesti v podbrusku mam takmer neustale, ale to uz velmi nevnimam lebo vraj je to normalne..co ma velmi trapi su moje vytoky..mam ich stale..pridalo sa k nim uz aj svrbenie..ked som bola u lekarky, predpisala mi na to nejaku vodicku s ktorou sa mam zo spodu utierat..ale nepomaha akosi a dnes som postrehla, ze sa k tomu pridal uz aj zapach..cize mam vytok - bezfarebny, palenie aj zapach..poradte mi prosim vas co to moze byt..ku lekarovi mozem ist najskor v pondelok, no dovtedy by om chcela pocut aspon nejaky nazor skusenej zeny..dakujem

mimik1001
7. jan 2011

ahojte..chcela by som sa poradit..som v 6 tyzdni tehotenstva..co ma ale velmi trapi je vytok a palenie..asi v 4 tyzdni som bola u lekarky a dala mi na to nejaky roztok, ktorym sa mam vytierat zo spodu..akosi mi nepomohol a teraz uz druhy den mam palenie zo spodu, vytok bezfarebny a zapach..ku lekarovi sa dostanem najskor as v pondelok..dovtedy Vas pekne prosim poradte mi, co to moze znamenat a co mam dovtedy kym pojdem k lekarovi robit? dost sa toho bojim..dakujem

katka82
7. jan 2011

@mimik1001 ty by mohla být nějaká mykóza 😝 😉 na tu je super bílý jogurt a to nejen jíst ale napatlej ho i na slipovou vložku a tu si dej normálně do kalhotek 😉 nebo si i napusť vanu a ve vodě rozmíchej 1 bílý jogurt 😉
držím palec ať se toho brzy zbavíš 😉 ono v těhu je to tělo na tyhle mykózy a vůbec podobné problémy dost náchylný 😉

anavila
7. jan 2011

mykozu mam aj ja..aj teraz...cele tehotnestvo s tym bojujem, preliecim, a ono sa to vrati po case...dufam ze to nic nebude znamenat pre drobca...drzim palce

katicakatica
9. jan 2011

@quetinka82
ja poznam gyntimu vaginal.čipky ktore su probiotika su vyborne a aj počas tehot.mozno uživať bez problemou.
su na obnovu vaginalnej flory a prospešne pri vytokoch pokiaľ nie su bolesti,sfarbenie a pach.
su dva druhy ...pozor dobre su gyntima- len ...salvia... !!
na tie druhe som pocula ze mali stipkanie a pod.....

katicakatica
9. jan 2011

@mimik1001
gyntima-salvia je vyborna a mozno použivať aj v teho.určite pomôžu..su to probiotika...možu sa dlhodobo uživať....su dva druhy ale len ten spominany si kup....mimik vela stattia bude to fajn....

katicakatica
9. jan 2011

ja by som sa chcela spytať či viete niečo o herpes na ustach....som asi 4.tyž .tehot.a už to mam druhy krat.za radi ďakujem

bmarcelab
10. jan 2011

mimik 1001,ja som v 7tt+1,tiez mam vytok,najprv bol ako biela kava,potom zlty,biely,bola som u lekara lebo som sa zlakla co to je ale povedal ze je to vsetko ok.Mam skusenost s pobytom v nemocnici kde som bola kvoli potratu minuly rok,a teraz doktor mi povedal ze kym je to len vytok netreba ist do nemocnice zbytocne ta vsetci 100x vysetria na nic nepridu a mozno krvacianie sposobia aj oni.Ja som isla do nemocky len s vytokom a skoncilo to krvacanim nakolko som bola na viackrat na sono aj vysetrenie.Lekar mi teraz povedal lezat,nohy hore.Tak verim ze to dobre vsetkym dopadne. 😉

dreamer4
11. jan 2011

Cawte dievcata, chcela by som sa opytat, lebo aj ja mam vytok, priesvitny, alebo biely.....ale niekde som citala, ze ked su bolesti pri styku, tak to je zapal....ale ja ho mam od zaciatku...a bolesti zacali len tento tyzden, moze to byt aj citlivou sliznicou? lebo predpokladam, ze keby to bol zapal, minimalne ten vytok by sa zmenil...
dakujeeeem

polovnicka
14. jan 2011

Ahojte baby..ja som v 21tt a tiež mám žlto-biely výtok..a mám ho asi 2 týždne..ale nemám žiadne príznaky svrbebia a tak..takže by to malo byť asi v poriadku..podľa toho čo čítam pri vašich odkazoch..po stiku to zvykne byť silnejšie..ale prejde to za pár hodín..ale nič nepoužívam..a niektoré píšete,že používate rôzne prípravky na tehotenský výtok..tak mala by som si aj ja nejaký kúpiť?..alebo nie?

polovnicka
14. jan 2011

Vaginálny výtok

Vaginálny výtok patrí medzi ďalšie príznaky tehotenstva. Pokiaľ má žena vaginálny výtok a nijakým spôsobom ju neobmedzuje to znamená, že ju nepáli alebo nesvrbí, môžeme považovať výtok za ďalší z príznakov gravidity. V prípade, že výtok páli a svrbí môže sa jednať o príznaky pohlavnej choroby alebo infekcie. V tomto prípade je nutnú okamžite vyhľadať lekára. www.tehotenstvo.eu

tinki
17. jan 2011

@katicakatica
Ahoj, herpes znamená, že máš v tele nejaký vírus. Ale neboj sa, ak si mala herpesy aj predtým, je to normálne. Herpes sa objavuje ak máš stres, alebo zníženú imunitu. A to v tehotenstve býva. Ale počula som, že nie je veľmi dobré používať bežné náplaste alebo masti na herpes počas tehotenstva. Vraj zaberá aj zubná pasta a kľudný režim. Radšej sa ale poraď s lekárom. 😉

denne73
20. jan 2011

Ahojte chcem sa opýtať . Som v 40tt , teda v nedelu rodime. počas tehu som mala z vyteru potvrdenu Gardnerella.. tu som preliečila a opak. vyter ok. no ja mám stalke taky svetlozeleny zapach. vytok. Mám obavy či nemôže ubližiť maličkej ked pôjde pôrod.cestami. neviete mi niekto odpovedať????Streptokoka nemám

denne73
21. jan 2011

jeminky to tu nikto nechodi??

dai
21. jan 2011

denne,
podla mna keby mozes malinke ohrozit tak to lekary urcite budu pozorovat... ja som mala streptokoka a vlastne pichnutie antibiotik bolo jedine co mi lekary stihli pocas mojho 45 minutoveho porodu pichnut... 😉

denne73
21. jan 2011

@dai ďakovam za odpoved

sandyza
6. feb 2011

ahoj. neviem ci mate skusenosti s tym, ze by mykoza mohla ovplyvnit meskanie menstruacie. Mala som ju dostat 5.2. a stale nic. Vsetko by bolo v pohode lebo babetko si prajeme, ale posledne dva dni som zaznamela svrbenie dole:( a taky biely vytok. Myslite ze by to mohlo mat suvislost?:( na test je este skoro. Zajtra sa chystam k doktorovi, nechcem to nechat len tak, ale stale nad tym rozmyslam.

veva82
15. feb 2011

Ahojte baby,ja mám taký hustý žltkastý výtok ale iba sem tam,nič ma nesvrbí,nič nezapácha.Neviem či je taký hustý pretože beriem duphaston,alebo koli tomu že som špinila a beriem aj ascorutin proti krvácaniu.Na gyndu mám ísť až o týždeň.Nemáte s tým niektorá skúsenosti?

arhanta
28. feb 2011

ahojte, som v 22 tt a objavil sa u mna bledo zelenkavy vytok,,zda sa mi, ze bez zapachu, mala som aj mensie palenie pri moceni ale ako som si dala Urinal tak to preslo , no vytok som este dnes mala.. Co myslite, asi to nieje obvykly tehuvytok..ale skor nejaka infekcia?? Vo stvrtok mam poradnu, neviem ci mam do vtedy cakat alebo ist hned zajtra k Dr. na odber?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre