Výtok v tehotenstve. Je to v poriadku?

quetinka82
18. jún 2007

Ahojte, chcela by som sa spytat ako je to s vytokmi v tehotenstve. Niekde som citala, ze su bezne a pokial su bez zapachu a zena nema problemy, napr. svrbenie a palenie, tak sa neriesia. ako to je?
Dakujem.

zuzanockamt
6. jún 2010

@susika nevychadza mi to na MS ... pride to hocikedy ... trva den dva, potom chvilka pokoj a zase sa to opakuje

ivikz
8. jún 2010

@dadinka ja som mala nieco podobne asi v 10.tt a zhodou okolnosti mi vtedy lekar nasiel hematom v maternici. mozno je to nieco take....

ivikz
8. jún 2010

babule, prosím vás, chcem sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s per orálnym užívaním kapsúl Mycomax 150 v tehotenstve. končím 14.tt a trápi ma mierna mykóza, lekár mi predpísal Mycomax 150, vraj by mohla stačiť 1 tableta jednorazovo, no v letáku čítam, že sa nemá podávať v tehu, okrem závažných prípadov, kedy očakávaný prínos preváži nad možným rizikom pre plod. prosím, poraďte, ak máte niekto info, či je to bezpečné.... ďakujem

norikk
9. jún 2010

mozem v tehu fungycidin??

kristyk
22. júl 2010

Ahojte aj ja by som sa chcela zapojit a rovno aj spytat.Dnes som bola u doktora ale nie u mojho ale u zastupujuceho a vobec som nebola spokojna....Ale ide hlavne o to ze mam vytok ale doteras som si myslela ze v tehotenstve je biely vytok ok aj to vsade citam menam ziadne svrbenie ani nic podobne a on mi hned predpisal nejaku mast Dalacin ja nerada v tehotenstve pouzivam vselijake lieky a maste pokym to nie je nutne.Poradte mi prosim ci pouzivat tu mast alebo je to zbytocne...ja viem ze doktor asi vie co ma robit ale vzhladom na tochto doktora ktory ma odbavil za 5min som si nie ista.Dakujem

cukor
22. júl 2010

@kristyk ja mam tiež výtok,hlavne ráno dost silný biely.nič ma nesvrbí,nepáli,nestípe a moja dr. povedala,ze pokial nie su potiaze nebude to riešit.ze ide asi o hormonálne prejavy....či ako to povedala.ale výtok som mala stále aj pred tehu,tak to teraz neriešim.hadam dr.nič nezanedbala.

kijonkova.k
22. júl 2010

kristyk,pokud nemáš potíže aDr.Ti ani nevzal výtěr z pochvy a dal Ti jn mast,tak nepoužívej,když si nejsi jistá a bez potíží.Něco jiného je,kdyby Ti vzal výtěr a něco tam našel.

kristyk
22. júl 2010

Dakujem za nazor aj ja si myslim ze pokjal nemam stym problem tak to riesit nebudem ,hlavne ked ma poriadne nevysetril.

8808
23. júl 2010

Ahojte žienky,
chcela by som vas poprosit o radu lebo uz stracam nervy.. som druhy krat tehotna.. co je v pohode, stastna.. hura.. ale uz dlho asi okolo 3 mesiacov mam taky akoby vytok, stipe ma, ma zapach, no neprijemne.. moj gynekolog mi povedal ze zatial mozem len rosalgin.. ale .. neviem.. tak dlho ho pouzivam a stale nic.. uz fakt nemam nervy .. je akoby biely, a zapacha.. nemate nejaku babsku radu ako sa toho zbavit?

otulik
24. júl 2010

@8808 ahojky aj ja mam ale nic necitim moja gyn.mi vravela ze to je normalne zetroska musi byt vytok no neviem ..rosalgin neviem ci tak casto ako robis si vyplachy?neviem ci je to dobre v tehotenstve...

neverendinglove
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zbibo
26. júl 2010

@neverendinglove suhlasim, detto 🙂

8808
27. júl 2010

@otulik ahojky za odpoved, som ani nemala cas ti napisat.. no uz sa mi to lepsi... (: som kukala ze aj ty cakas babo (: 😝 Ja uz predbezne pozeram mena .. a nic a nic ma pre chlapca zatial nejako neoslovilo (: uz citis pohyby? 😕

otulik
28. júl 2010

@8808 ahoj uz ti je lepsie?ano cakame tiez ma nic nenapada pre chapca hmmm pre dievcatko mame🙂ano citim troska pohyby take vlnenie 😉 ale je mi brutal este stale zle juuuj ☹

8808
28. júl 2010

@otulik uz je lepsie, je (: som rada.. ale co sa tyka jedenia.. koos.. nemam co jest 😵 lebo mäsko som uplne vylucila lebo by som asi hodila sablu keby som si mala dat.. a pritom nie som vegetarianka.. ale babo povedalo nie tak nie.. ja skor kysle.. ale aj to ma uz kolko krat omrzi.ryby nejem.. no nemam co jest.. lebo nemam na nic konkretne take chut.. alebo ked mame .. tak nezozeniem.. ribezle,kysle jablka, egrese ((:: nemozem cesnak, cibulu, uhorky, vajca, ...no hroooooza hroooozuca ☹ ty mas nieco podobne ?ja som pri malej citila prve pohyby 10.2, a prve kopance 23.2.09, som bola nejakom 17 tt.. 😀 nadherna, uz teraz sa tesim ked to pride znova (:

nordi
28. júl 2010

AHOJTE ja sa chcem popytat na nazor, mam vytok zltkasty a hrudkovity je to ok? ☹

zbibo
28. júl 2010

@nordi ahoj moja, ja mam tiez taky zltkasty vytok, denno denne, tak ze bez intimky by som sa nezaobisla, ale tie hrudky to asi nie je ok.
Ved pondelok ides dokimu, povedz mu.A neboj, babenko to s tyym nesuvisi, ono je urcite ok 😉

nordi
28. júl 2010

ahoj zbibo, no pondelok idem tak mu to poviem, trosku sa hanbim, chcela som mu to povedat uz minule, no citila som sa trapne, ale uz mu poviem, lebo aj pri milovani ma boli dnuka daco

otulik
28. júl 2010

@8808 no ja sable hadzem kazdy den tento tyzden len raz 😉 ale od uuplneho zaiatku je mi zle ale brutal len som lezala a zvracala ucitila som nejaky pach a konieeec juuj vsetko mi vadilo no to bolo strasne manzelova vona,moje vonavky nic som nedokazala udrzat v sebe ani vodu ale niesom sama pisem tu s babami na konikovi tak asi to mi pomaha 😉 zaujimave ze aj pri prvej dcerke mi tak bolo na bllllllllllll 😉 maso krajat nemozem ,,mala som aj chute hlavne na kysle, kyslu kapustu,uhorky a teraz ani neviem naco niekdy som stale hladna a niekedy vobec

otulik
28. júl 2010

@nordi ahojky nemas sa zaco hambit ja sa pytam vsetko aj ohladom sexu mojej gyn. 😉 ale zajdi cimskor a nezanedbaj to 😉

zbibo
28. júl 2010

@nordi moja sa nesmies hanbit, cim skor to treba vyriesit, ved lekari nam pomahaju.A na sex sa urcite spytaj, aj ja som sa stale pytala, ci mozeme uz a tak, pokial ti to vsak neni prijemne, pravdepodobne ani malinkemu, tak si date chvilu pauzu, nie je to nic strasne, da sa to vydrzat

8808
28. júl 2010

@otulik ani mi o tom hlade nehovor.. ja som dnes robila vyprazanu cuketu a zemiakovu kasu.. tak som sa dojedla a za hodinu som bola hladna,.. ale uz nie po tej cukete, ale po grepe.. (:

otulik
28. júl 2010

@8808 babatko je hladne necuduj sa hihihi

8808
30. júl 2010

@otulik no len to babetko by mohlo od hladu zjest vsetko a nie si az tak vyberat.. 😝

otulik
30. júl 2010

@8808 no moje si dost vabera hihihi a ja potom blllllllllllll 😉

8808
30. júl 2010

@otulik ja uz neviem co by som si dala.. som taka hladna..tak som skusila piskoty s dzemom.. 😖 nic.. skusila som jablko, ale neni dost kysle ☹ wáááá ale aspon nerobim blllll 😝

otulik
30. júl 2010

@8808 jeej fotka supeer aj mala.-)))

moncicakkkkk
31. júl 2010

AHOJ HOLKY, chtěla bych se vás zeptat jestly nemáte některá skušenosti z vodnatým výtokem v těhu.......Dva poslední dny sem se dvakrát za noc vzbudila ůplně mokrá jako kdyby sem se počůrala,okamžitě sem vyběhla se strachem že se jedná o plodovou vodu ale když sem se vysprchovala a vzala si vložku tak sem zjistila že to zmizelo a celý den nic...........začalo to zase večer a pokračovalo to celou noc,no a ted už nosím vložku i přes den........neodtéká to pořád ale jenom tak jednou za hodinu vždycky trošku.Ještě se mi to nikdy nestalo a to sem 34.týden.Na vložce najdu lehké promočení ve světle nažloutlé barvě.nevim jestly bych měla plašit a upalovat do nemocnice ale nejbližší porodnice je od nás přes 30km a nerada bych tam lítala kvůli každé prkotině.Myslíte si že by se mohlo jednat už i o plodovou vodu.......Mě bylo od kamarádky řečeno že at odtéká plodová voda naráz a nebo postupně tak vždycky odtéká nepřetržitě což u mě není...........prosím poradte 🙂

elana
31. júl 2010

podle popisu by to mohla plodová voda být...zkus se zeptat v lékárně, prodává se speciální vodička, kterou se potře vložka s výtokem, když se to zbarví (nebo možná nezbarví, nevím jak prakticky🙂), tak jde o plodovku 😉 Ta rozlišovací pomůcka, co Ti řekla kamarádka není přesná, vím o případu kdy takhle pomaličku voda odcházela coby "výtok" a skončilo to těžkým anhydramnionem a nuceným potratem (ale neboj, to se Tě netýká, tahle holčina byla v 16.tt 😒 ; píšu to jen proto, že prostě může plodovka odcházet i takhle skrytě).

katuska85
31. júl 2010

@moncicakkkk neboj,plodovka to nebude.To co popisuješ už mám cca 3 týdny,lepkavá nažloutlá tekutina.Moje doktorka mi řekla že plodovka to určitě není,ta by byla čirá a nelepkavá.Prostě jako voda a vytékala by častěji

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre