Výtok v tehotenstve. Je to v poriadku?

quetinka82
18. jún 2007

Ahojte, chcela by som sa spytat ako je to s vytokmi v tehotenstve. Niekde som citala, ze su bezne a pokial su bez zapachu a zena nema problemy, napr. svrbenie a palenie, tak sa neriesia. ako to je?
Dakujem.

laksmi
14. dec 2011

ahojte, aj ja sa chcem s vami podelit o moju skusenost, výtok (nesverbi ani nepali) mam skoro stale, ale zacal menit farbu, doktor mi predpisal lieky na vkladanie, zabrali na tyzden, potom vytok pokračoval, čo bolo horšie začal divne zapachať a menil farbu na tmavo zltu, na gynekologii mi robili ster - vysiel negat. takze vsektko o.k. ale mne sa to nezdalo. Až raz v 24 tt som si nasla na intimke hnedy vytok, a bezala som na pohotovost. Samozrejme nezdal sa im vytok a zitili ze mam babo nizko ulozene a ze sa vstetko tlaci dolu, a nechali si ma tam. to bolo vsetko co mi povedali. Tyzden mi tieklo Magnezium, az po tyzdni ma vysetril znova druhy doktor, ktory mi nasadil liecbu Entizol 500 a vyrukoval na mna s otazkou ci mi ten vytok nevadil skor, viete ako som sa citili ako nejaka spindurka, ktora o seba nedba, ale potom mi to doktorka vysvetlila ze tehulky to maju bezne. Jupi po 10 dnoch konecne domov, bez vytoku 😀 doma nastal SOK ked som znova po 3 dnoch na vlozke objavila vytok ktory farbil do ruzovo hneda, zlakla som sa. V nemocnici mali zakrok nikto nemal cas, tak sme sa vratili s tym ze prideme vecer...zatial som hladala na nete nieco co by pomohlo a docitala sa o Magne B6, kupila som si ho v lekarni a ako ho uzivam musim povedat ze ten vytok sa zlepsil!! uzivam kyselinu listovu + zelezo, calibrum mami, magne b6, sumive magnezium a voda magnezia 🙂 zienky piste ci ma niekto takuto susenost ako ja.

laksmi
14. dec 2011

@akuba áno može, ja som mala taky vytok na začiatku tehu + bolesti na menštruaciu, ktorá neprišla. Koľko ti to mešká?

nikky89
12. jan 2012

@veva82 ahoj prepac ze som neodpisala no bola som na tejto stranke noava a nevedela som ako to tu bezi myslela som ze tu dostanem hned reakciu od niekoho ,. az potom mi to sestra vysvetlila . 🙂 tak som tu opat . a pysim sa mojim syncekom uz mame 1. mesiacik a 12.dni 🙂 Julio je nadherne babo 🙂 som pysna a nikdy nezabudnem na porod 🙂 uzasne a vy ako ste na tom 🙂

pacica
24. apr 2012

ahojte,ja som v skoro v 8 tt a moj vytok je taky ze slabo zlto-biely a priesvitny.niekedy rychlo zaschne,a dakedy pocitujem vlhko.je to v poriadku?nezapacha,nic take,len tym ze pocitujem vlhko ci je to v norme.dakujem

zuzkag2
24. apr 2012

@pacica ahoj...ano je to uplne v poriadku. 🙂 nemusis sa bat 🙂

deniska2
25. apr 2012

ahojte hoky poterbovala by som radu nakupila som si ovulačne testiky a som testovala s priatelom sme sa tulili 14.4. 15.4. a to som mala n a ovulačnom teste // dva rovnake paličky potom ešte toho 17.4. a to som mala testovaciu silnejšiu paličku než kontrolnu takže to znamen a že ovulacia nastane 24 hod alebo 48 hod, a od včera citim talky v pošve ako keby som tam mala tapon a ma to tlači von neviete čo to može byt mal niekto taketo pociti každu chvilu citim ako keby mi niečo vypadlo z pošvi ☹ ale bolesti nemam žiadne ani pri moženi nič tak neviem čo to može byt dne sosm si robila test a nič jedna / ale je ešte velmi skoro moja meštruacija ma prist až 3,5. čo to moe byt a mam husty vytok taky bieli zatim žiadne priznaky okrem tohoto 😵

andreaxx
4. máj 2012

Ahojte,prosím poradte mi...Druhý mesiac neužívam antikoncepciu,poslednu menštruáciu som dostala 5.4.a teraz neprišla,pred 3 dnami som si robila teh.test ale bol negatívny..napriek tomu mám silný bielo žltý výtok,nadute brucho..myslíte že test by mi ukázal nesprávne a ja možem byt tehotná??ranne nevolnosti nemám.Vopred dakujem za odpoved

ange_de_la_morte
4. máj 2012

@andereaxxx: moje čerstvá zkušenost ...poslendí MS od 1.4. , dneska poprvé TT pozitivní ( slabě) a lehký bílý výtok mám taky .... pokud si měla poslední MS od 5.4. tak jsi ode mně o 4 dny takže klidně ti to test ještě nemusí ukázat, mi před 2 dny taky naukázal nic

andreaxx
4. máj 2012

@ange_de_la_morte Dakujem ti velmi pekne a máš aj iné príznaky?? a gratulujem🙂

ange_de_la_morte
4. máj 2012

@andreaxx: no od včera mně sem tam píchá v podbříšku, nejdřív sem myslela že se blíží MS, ale teď mi to přijde trošku jiné .... a neskutečně mně nadýmá a žbluňka v břiše ( přitom sem nic nadýmavého neměla a netrpím na to) 😖 .... jinak asi nic 🙂 .... držím palečky ať najdeš 2 čárky 🙂

andreaxx
4. máj 2012

🙂)teším sa dufam že tam tie dve čiarky budu,mám už 7 ročnu dcerku a do 30tky by som chcela mat ešte jedno🙂)

andreaxx
4. máj 2012

teším sa dufam že tam tie dve čiarky budu,mám už 7 ročnu dcerku a do 30tky by som chcela mat ešte jedno🙂)

klea199
9. máj 2012

ahojte chcem sa spytat som v 6mesiaci tehotenstva a mavam vytok ktory bol pred par dnami aj hrudkovity navyse zo zapachom je to nieco zle alebo je sucast tehotenstva dakujem

meggynkaa
9. máj 2012

@klea199 ahoj aj ja mávam s týmto problémy od začiatku tehu a doktor povedal,že je to normálne.Ale ja používam na výplach rosalgin a vtedy mi to prejde na pár dní...

venuss
12. máj 2012

@andreaxx ahojky, mám stejný probém, mohu vědět, jestli ti vyšel testik pozitivní? Já už jsem tedy dnes 37den cyklu, vcera jsem mela test stále negativní..a ve ctvrtek mi brali krev a vysledky budou v pondeli. navic mam stale prusvitny hlenovy vytok a bolesti v podbřišku...

neverendinglove
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika002
16. máj 2012

@neverendinglove ja uz mám malinku Emku a je krásna a zdravá ak po dalacine, tak neboj :o)

meggynkaa
5. jún 2012

Ahojte aj ja som skúšala všetko možné na výtoky,mala som krémy a aj tabletky do pošvy aj výplachy som si robila,ale všetko len na chvíľu zabralo a teraz som vyskúšala Anionové vložky a zatiaľ nemám žiadny problém a som spokojná s nimi,len sú trošku drahšie...

kacenkaharris
6. jún 2012

Dievcence, som 29DC (streda) , mam trochu vytok (taky do biela), bolesti v podbrusku uz tyzden. Vacsinou mam cyklus 29 dni, ale posledne dva boli az 32 a 33 dni, posledny s podozrenim na prasknutu cystu (sialena bolest, doktorka nic nenasla). Myslite, ze by to uz mohol byt tehotensky vytok, ci by bolo nan este skoro? 😅 Test v pondelok (vecer) bol negativ...

francesska2
13. jún 2012

Ahojte, ja som v 14 tt a mám výtok ktorý je skôr žltozelený alebo žltý ale mám pocit že zapácha, vravím že mám pocit preto, lebo mne teraz fakt takmer všetko smrdí ... čo môže znamenať žlto-zelený výtok? ďakujem 😉

zlostitko
13. jún 2012

@francesska2 ahoj, sice tehotna nie som, ale pred tyzdnom som mala nieco podobne, bola to nejaka bakteria, ktora sposobuje takyto vytok, takze urcite navsteva gynekologa. Liecila som sa vaginalnym kremom, takze nic strasne. Ale pre istotu by som sla a duplom ked si tehu 🙂

pacica
30. jún 2012

@zuzkag2 a teraz ho mam zlty a niekedy sa taha ako sopel,ale je proste vzdy ako keby fosforovo zlty?take divne to je.mam ist na vysetrenie?

zuzkag2
1. júl 2012

@pacica pokial necitis ziadne palenie, alebo svrbenie, tak nemusis. ja mam taky vytok tiez, je uplne zlty. je to akoby obdoba hlienovej zatky, chrani to porodne cesty...bat sa podla mna nemusis. ale ja zas hovorim, ze pokial mas pocit ze to nie je oki, a budes kludnejsia, ked ti to doki potvrdi, chod, aj milionkrat k dokimu, je to tvoje telo, tvoje babo, a mas na to uplne pravo 😉

pacica
1. júl 2012

@zuzkag2 mas pravdu a dakujem ti 😉 ja si myslim ze je to normalne 🙂

zuzanamizere
1. okt 2012

ahojte maminy a buduce maminy, dufam ze mi niekto poradite. Som 29 tyzni, nedavno som sa licila proti kvasinkam a teraz som prechladla normalne (nadcha a kasel) no a zase mam vytok. myslite si ze to moze byt spojene stym???? ☹

ajockacik
25. feb 2013

ahojte baby, dneska som dosla z nemocnice, lebo som aj krvacala, tak som mala hnedy az tmavohnedy vytok, dneska uz ani nie, pustili ma.... no ale kedze mame doma zimu a nekuria, myslim, ze to vzniklo z toho.....aj predtym, no a ani pohlavne uz nemozem zit az po porode..... neviete na to nejaky liek?
PORADTE MI, CAKAM, VDAKA

ajockacik
26. feb 2013

@laksmi
tak to skusim aj ja, napisala som si co vsetko uzivas, dakujem, snad aj mne to pomoze

laksmi
26. feb 2013

@ajockacik dufam ze pomoze, a este si daj gynekologom predpisat magnezium, ale normalne ti ho predaju aj bez predpisu, moje babo uz bude mat rocik, dufam ze ti vsetko dobre dopadne a ze to coskoro prejde, a nezabudni tyzden pred terminom alebo aj dva vysadit mg 🙂

laksmi
26. feb 2013

@zuzanamizere urcite ano 🙂

ajockacik
27. feb 2013

dakujem, magnesium beriem stale, magne b6 mam, akurat som si aj dala, dneska som nejako nevladala ist aj k lekarke pre lieky co brat musim, skocim zajtra.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre