Výtok v tehotenstve. Je to v poriadku?

quetinka82
18. jún 2007

Ahojte, chcela by som sa spytat ako je to s vytokmi v tehotenstve. Niekde som citala, ze su bezne a pokial su bez zapachu a zena nema problemy, napr. svrbenie a palenie, tak sa neriesia. ako to je?
Dakujem.

lubik9
19. feb 2008

ahoj andre..ja na tvojom mieste bezim hned k dokimu..radsej skor,ako neskoro
ja som pri minulom tehu mala tiez hnedy vytok a nedopadlo to dobre..o babo sme prisli 😔
tak sa radsej setri a hned rano chod k dokimu

andre
19. feb 2008

ahoj lubi, dakujem že si sa ozvala.... som hotová, sme boli poobede von, a vzala som si intimku, prídem domov, sa prezliekam a skoro som sa zložila 😢 , jasne že som zapla hneď net, aby som si tu niečo našla, ale toľko toho tu je že mám ešte väčší chaos... keď prišiel r. domov vo dverách som sa rozplakala, stále na to myslím, preboha, ak o to prídem 😢 😢 ...rano idem k doktorke, jasne... prosím ťa môže sa stať že mi povie že to nič a ani ma nevyšetrí, z toho mám najväčší strach, chcem ťa poprosiť ak ti to nie je nepríjemné, mohla by si mi prosím ťa napísať niečo ako to bolo u teba, do IP samozrejme... ale nechcem aby si o tom písala, ak nechceš, viem že je to veľmi, veľmi intímna záležitosť, a je to veľmi smutné

luciakubista
19. feb 2008

andre,poslala som ti IP

andre
19. feb 2008

luci ďakujem ti

lalunna
20. feb 2008

ja mam vytok od zaciatku teho, pred otehotnenim absolutne nic 😖
na zaciatku teho (1.trimester) dost silny zltobiely s obcasnym zacervenanim tam dole, ale bez zapachu a skarbania
na zaciatku 14tt krvacanie, ze vraj z agresivneho vytoku, bola mi robena kultivacia a nic mi nenasli!!! sklicko ostalo sterilne!!! zato zistili nizko placentu a som teda pn az do 20tt ☹
takze moj zaver: vytok (aj masivny) je v teho normalny ak je bez zapachu a skrabania
ale je dobre poziadat o kultivaciu, nech sa potvrdi ci ide o klasicky teho vytok, alebo ci tam je nejaka bakteria, plesen, atd.

racheld
20. feb 2008

mirka8429 - no ja sem dneska zasla za svoji homeopatickou a ta me uklidnila, ze je to normalni, ze to vypada dle popisu na mykozu a ta ze se da pekne vylecit "domacky". poradila mi sedaci koupele, tak na pet minut vic ne, voda vlazna a do ni lzici jablecneho octa (tyhle kvasinky neradi kysele), pri akutnim pripade dve lzice. a pro este lepsi ucinek deset minut povarit žebříček a přidat k tomu. umejvat se studenou vodou, chodit doma "naostro". a pak sem k tomu dostala naky homeopatika. zitra jdu este na prohlidku klasickou ke gynekologovi, tak uvidime co mi rekne on, ale Juditka me uklidnila 🙂 a vetsinou mi jeji rady a leky pomuzou, tak se pokusim to nejdrive resit prirodni cestou, uvidime...tak to vyzkousej, treba se jich zbavis! tak drzim palce! sak na preleceni mame este dva a pul mesice...

effi
25. feb 2008

holky nevite nektera co by to mohlo znamenat?? od rana mam slaby oranzovy vytok, ted jsem spolu s nim na toaletaku nasla kousek srazene krve..nevite co to muze znacit??
tehu zatim nejsem, ale rada bych, jsem 8 DPO, merim BT a teplota je nahore.. 😕

miriamka
25. feb 2008

Effi...mozno sa vajicko uhniezduje a preto to spinenie 😵

loss
25. feb 2008

effi hned si kup ascorutin a ak to neprejde radsej chod ku lekarovi nech sa na teba pozrie
ascorutin je proti krvacaniu a da sa kupit v lekarni,drzim palce a daj vediet

effi
25. feb 2008

miriamka - chmm tak to by byla parada 😅
myslim ale ze je to spise predzvest mrchy 🙄 minuly mesic byl vytok tyden pred MS podoby - tedy nebyla ta srazena krev..

effi
25. feb 2008

loss - diky za tip - ascorutin ted beru cca tyden - mam problem se samovolnym krvacenim z nosu a bylo mi to doporuceno, mozna mam celkove neco se srazlivosti krve 😖
urcite dam vedet, mimiska si moc prejeme, byla by to parada, kdyby to vyslo 😅

loss
25. feb 2008

effi drzim palceky 🙂

effi
25. feb 2008

loss - diky 🙂

loss
25. feb 2008

nemas za co len sa pekne opatruj

effi
25. feb 2008

loss 🙂

nikoleta164
25. feb 2008

Ahojte.dnes nam spojazdnili net, tam som ako besna od rana citala co to sa tu pise o mykoze. Som v 12tt a mykozy su horor. Inac dobre rady som tu precitala a co to uz aj vyskusala. Bohuzial v 6tt som prekonala virozu, nebrala som sice ziadne antibiotika, len sprej bioparox , kedze som mala chytene hrdlo, ale potvora mykoza sa dostavila. mala som to aj pred tehu. Niekedy som zufala. Robim mozne, aj nemozne, ale s mojou imunitou mam nabeh na kvasinkove infekcie. A ja som si tak vysnivala bezproblemove tehotenstvo, ale to je ozaj len sen,ze?

effi
25. feb 2008

nikoleta- pokud jeste shanis info o mykoze a nebyla jsi v teto diskuzi, tak doporucuji 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

mirka8429
25. feb 2008

caute baby...ja sa pripajam k diskusii...som teraz v 33tt ale uz asi v 29tt mi zistili streptokoka ci stafilokoka...a nejaku klebsielu neviem ci to je to iste len inak povedane...dufam ze to uz nemam brala som az 2 atb tak snad....tiez som z toho na nervy

nikoleta164
26. feb 2008

effi, dik za info. vcera vecer som uz absolvovala sedaci kupel s jablcnym octom, celkom sa mi ulavilo. Na noc som sa natrela aj Candibene mastickou, ale segra mi poradila, ze si mam kupit Canesten, snad je to spravne. Nema ziadne vedlajsie ucinky ani na tehu, tak skusim, len nech sa toho zbavim. Inac, ani pojedat biele jogurty sa mi velmi nechce, skor by som kvoli tym potvoram - kvasinkam spapala vsetky sladkosti sveta a to som pred tehu lubila slane chipsy a nad zakuskami krutila nosom. No neva, idem citam dalej. pappa

effi
29. feb 2008

čaute holčiny, před pár dny jsem psala o špinění a chci napsat jak to dopadlo - tak dnes už se rozjelo krvaceni, takže tady máme další zacatek 😉

at se vam dari 😵

jitdan
29. feb 2008

Ahoj holky, nevíte co znamená narůžovělý výtok??? Je to vodovější-žádná krev, ale prostě lehce růžové.....??? Díky moc za názory!!!
Z počátku těhu jsem měla hematom, ale to byla hnědá krev.... Teď jsem 14dnů po odběru plodové vody, nic mě nebolí, nesvědí, jen toto. V úterý jsem byla na kontrole a vše bylo o.k.???!!!

dididi30
29. feb 2008

ahojte......jitdan.....no to som mala, ked som zacala rodit svoju dceru.....ale to nemusi nic znamenat, ale mala by si ist k lekarovi, aby ti to kukol

babulina
29. feb 2008

jitdan, keby si bola vo vyssom stadiu tehu tak by to mohla byt hlienova zatka, pre istotu si ale skoc k lekarovi, clovek nikdy nevie, drzim palce nech je vsetko v poho 🙂

jitdan
29. feb 2008

holky, já jsem teprve ve 20.týdnu 😒 K Dr. jdu ve čvrtek, tak snad to stačí.......díky, díky, díky

dididi30
29. feb 2008

jitdan........mozno ti da len vyzivu, alebo nieco na povzbudenie...bude to dobre neboj, mala to aj moja sesterka ta bola v nemocnici, davali jej vyzivy a uz je doma 😀 😉

jitdan
29. feb 2008

dididi30: díky, úplně pozitivně to ale nezní 😉 No, uvidíme. Tak se měj moc hezky!!!

dididi30
29. feb 2008

jitdan......pozri, nebudem ti pisat, ze je to zle, naco? aby si bola nervozna?? tu baby len prezivaju a stresuju druhe, fakt ak lekar ti povie ze je to ok, tak naco sa znepokojovat...tu ti pridaju este dalsie choroby a ked to budes brat vazne, tak to bude zle...bude to ok, neboj

jitdan
1. mar 2008

dididi30: máš pravdu-díky 🙂
Jinak od včerejška od večera zatím nic......Snad se to samo umoudřilo. Ve čtvrtek jdu k Dr.-kontrola (UTZ) po odběru plodové vody..... a tak se ho zeptám.

Mějte se všichni hezky!!

dididi30
1. mar 2008

JITDAN, VSETKO BUDE OK, TO SI STALE HOVOR.VERIM,ZE TI NA BABU ZALEZI A NEDAS SA OVPLIVNOVAT, DRZIM PALCEKY 😉

anamor
1. mar 2008

ahojte predpisal niektrej z vas lekar cipky Clotrimazolum? mna neuveritelne stipu ked si ich dam a potom aj v noci. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre