Výtok v tehotenstve. Je to v poriadku?

quetinka82
18. jún 2007

Ahojte, chcela by som sa spytat ako je to s vytokmi v tehotenstve. Niekde som citala, ze su bezne a pokial su bez zapachu a zena nema problemy, napr. svrbenie a palenie, tak sa neriesia. ako to je?
Dakujem.

dididi30
8. máj 2008

no ja bez intimky ani na krok, inak sa citim ako pocikana a vytoky som mavala aj pre tehu, co uz....pokila to nepali a velmi nesmrdi tak je to ok

fim
8. máj 2008

Já se mylně domnívala, že v těhotenství nebudu muset aspoň na chvíli nosit vložky. 😲 A nakonec musím mít taky neustále intimku. ☹ Tak si říkám, ať už je mrňous vyklubanej. 🙂

slavica2
8. máj 2008

ale aj tak sa vzdy tak zlaknem, ci je to ok ☹

bianca
8. máj 2008

ahojky.ja to tiez poznam.za kazdym bezim na WC pozriet co sa deje

andycic
9. máj 2008

Ahojky chcem sa iba opytať že som si robila tri tehot. testy a vyšli mi pozitivne no posledna negativna ale od prveho dna ako som mala styk s priatelom mam taky čudny vytok je taky skor mliečny a niekedy aj žlty ako nezapacha ani nič ma nesvrbi ale neviem od čoho to je viete mi prosim poradiť?za odpoved dakujem 🙂

brunetkaa
20. máj 2008

ahojte, chcem sa opytat, 13.4. som potratila v 6 tyzdni, v nemocnici mi lekarka povedla ked ma prepustala, ze mrcha by mala prist o 4 tyzdne, a uz je to viac ako 4 tyzdne a stale nic, tiez ma trapia vytoky take cire (vodove) ale aj mliecne, neviem co teraz mam este cakat na mrchu ?

vejinka
20. máj 2008

andycic...kludne mozes byt tehotna..zasla by som pre istotu ku gynekologovi..on to potvrdi na 100%

vejinka
20. máj 2008

brunetka v kazdom pripade este pockaj..kludne sa mohlo stat ze to nepride o 4 tyzdnoch ale neskor..je to bezne nemala by si sa spoliehat ze na 100% to musi hned prist ako povedala doktorka..je tam stale rezerva 1-2 mesiace..ono je to pre telo sok a s tym sa musi vysporiadat..teda predpokladam ze si nemala sexualny styk..cize tehotenstvo mozeme vylucit

brunetkaa
20. máj 2008

praveze lekari mi vyslovene odporucali sex. styk, vraj nemame vobec cakat, tak neviem ☹

vejinka
20. máj 2008

brunetka..olalaaaa...no nexcem nic zerieknut ale ten vytok moze byt kludne aj tehotensky..takze asi by som sla doktorovi na testy a necakala dalej

brunetkaa
20. máj 2008

ved ano, ale mam aj trocha strach, lebo ked som bola tehu, to tiez zacalo vytokmi, potom spinenim najprv len slabo potom stale silnejsie az nakoniec krvacanie a potom som o babo prisla, mam strasny strach si aj len kupit tehu. test ☹ mam strach ze to bude mat rovnaky priebeh, hrozne sa bojim ☹

vejinka
20. máj 2008

brunetka..hlavne hlavku hore..neboj sa co sa stalo prvy krat..nemusi sa stat druhy a psychicka pohoda je na prvom mieste pozri da sa to spravit aj inak...das si kamoske kupit test poprosis ju a ona ti ho aj spravi ty sa len vycikas do nadobky..nic viac nic menej ..ale hlavne sa neboj ak si doteraz nespinila zjavne(ak samozrejme doslo k otehotneniu) malo by uz byt pekne zahniezdene..a teda nemaal by si krvacat ani spinit. ja viem ze sa mi to lahko pise..nezazila som to co ty...ale s neustalym strachom bojovat..to vyzera skor na prehru ako vyhru takze treba verit..pozbierat sily a bud si test kupit sama alebo poprosit niekoho blizkeho. a moc dlho by som teda necakala vies ze existuje aj mimomaternicove tehotenstvo..a doktor to bud potvrdi alebo vyvrati..v kadom pripade by som najneskor zajtra testovala a ak vyjde test pozitivny..necakala a sla k doktorovi..moc drzim palce 😉

brunetkaa
20. máj 2008

dakujem Ti velmi pekne si zlata, tak zajtra si ten test kupim a dam vediet ako som dopadla 🙂

vejinka
20. máj 2008

dobre..budem cakat 😉

lenuli2
20. máj 2008

Ahojky holciny mam otazku myvam vytok do bila obcas teda svedi a zapacha muzete mi rict co to znamena? ☹

bershka
20. máj 2008

baby chcem sa spýtať. snažili sme sa otehotnieť na 12 dc a potom na 18 dc. neviem kedy bola ovulka, ale na 14 17. deň som začala špiniť. ale tmavohnedo. môže to mať nejaký súvis s tehu? lebo predtým som brala norethisteron a mám pocit, že či to nie je z toho. poraďte prosíííím. inak príznaky tehu nemám. akurát zápcha

bershka
20. máj 2008

lenuli: aj ja som mala taký a zistili mi v pošve črevnú baktériu. brala som polygynax a na vyrovnanie flóry ešte niečo a zabralo to hneď

petule.h
20. máj 2008

Já měla u prvního těhu výtok poslední měsíc a dost silný, bílý a teď ho mám v 7 měsíci taky, ale v sobě nemám nic, žádná bakterie, prý je to vylučováním z placenty, nebo tak něco....

vejinka
20. máj 2008

lenuli..urcite by som necakala a sla doktorovi..da ti nejake cipky alebo masticku a pomoze

vejinka
20. máj 2008

bershka..moze to byt uhniezdovanim vajicka v maternici..ale takyto hnedy vytok neni dobre znamenie..takze chod s tym k dotorovi a necakaj mozno ta len ukludni ze je vsetko ok

dvojka
21. máj 2008

Holky...Já si zrovna včera byla u doktorky nechat potvrdit těhotenství.Při prohlídce mi doktorka řekla,že mám bakterie a předepsala mi antibiotika.
Doma jsem se na letáku dočetla že by se neměly globule zavádět v I.trimestru,tak jsem dnes ráno volala a doktorka mi řekla,že by bylo rozumný léky užívat,že u mě už byl zánět počínající a mohlo by to skončit zánětem dělohy a potratem.

Proto lenuli-vůbec neváhej a skoč k doktorovi,já měla výtok který vůbec nezapáchal a nebyl silný a dopadlo to takhle.

dididi30
21. máj 2008

ahojte, mate nejaka baba skusenosti s cipkami gyntima probiotic?? mozu sa v tehu??

katinka0000
22. máj 2008

ahojte! aj ja mavam vytoky, ale to je asi normalne. ved ako pozeram, tak to ma skoro 80% zien pocas tehotenstva.

lili03
22. máj 2008

Já jsem měla výtok hlavně ze začátku těhotenství, ve 2. měsící, jen takový vodový, ale silný. Pak to nějak vymizelo. Ale v době jakoby 2. menstruace (první mi vynechala úplně) jsem měla slabé špinění pár dní, takový světle hnědý výtok. Bála jsem se, co to je, ale vše bylo ok.

vejinka
22. máj 2008

katinka..to percento by som este trosicka zodvihla..jedna sa podla mna az o 99% zien 😉

holly1
22. máj 2008

ahoj, taky jsem měla výtok (ale žádné svědění, zápach) , vůbec jsem to neřešila, protože jsem si přečetla, že je to v těhu normální. Pak mi dr. odebíral vzorek na cytologii, a zkonstatoval, že se to musí léčit, protože to sice má hodně žen, ale že to může neléčené ohrozit mimi, že to tam být nemá. Takže beru obden čípek a je to celkem ok, myslím, že už v tom ani nebudu pokračovat. Takže sice je to normální, ale asi by se to mělo zaléčit.

vejinka
22. máj 2008

no..ked doktor pozera krcek tak si urcite vsimam aj vytok..a ked ho nieje vela tak to neriesi

skrecok
22. máj 2008

Ahojte, ja mavam obcas vytok. Povedala som doktorovi a on na to, ze pokial to nesvrbi, nepali a nie je toho vela, tak je to ok. Mavala som casto aj pred tehu, robili mi aj stery a boli negativne. Takze nemusi sa to vzdy liecit pokial tam nie su bakterie.

vejinka
22. máj 2008

skrecok..ja asi tak isto..tiez som mala vytok aj pre tehu a skumal ho a vravel ze je ok.

vikitino
24. máj 2008

ahoj brunetka presne to teraz prezivam tie vytoky zatial, len slbsie ale zhorsuje sa to dufam ze nezacnem krvacat nebrala si ziadne lieky??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre