Výtok v tehotenstve. Je to v poriadku?

quetinka82
18. jún 2007

Ahojte, chcela by som sa spytat ako je to s vytokmi v tehotenstve. Niekde som citala, ze su bezne a pokial su bez zapachu a zena nema problemy, napr. svrbenie a palenie, tak sa neriesia. ako to je?
Dakujem.

makinkar
27. okt 2007

miriamka dekuju moooc....co to znamena 5tt +5??? Ja nevim,ten dnesni doktor v nemocnici mi rekl, ze jsem min, v 5tt a muj gynekolog mi ve stredu rekl, ze jsem do 4tt a ze tam ted neni vubec nic videt, tak jsem z toho nestastna a nevim co si o tom mam myslet... 😖 Zas bych nechtela plasit a nervovat s etim, ze miminko nemam, kdyz ho treba mam.....bojim bojim a tohle cekani me zabiji.... ☹ ☹

miriamka
27. okt 2007

Makinkar...to znamena,ze ked mi robil ultrazvuk som bola v 5tt a 5 dni...A mimi som v plodovom vacku zbadala o tyzden neskor!

makinkar
27. okt 2007

Miriamka, ty jsi zlata...aspon ted uz na chvilku neplacu.... 😉 a kdo mi teda kurna rekne v kolikatem jsem tydnu????!!!! Ja vim,z e tak do 5tt neni nic videt......ale stejne se bojim a uz ted se tim nervuju a stresuju jako blazen....jsi zlata!!! dekuju

miriamka
27. okt 2007

Makinkar...hlavne klud.Nepamatas si kedy si mala poslednu mrchu?Ak ano,hod si datum na tejto stranke do kalendara,a tam Ti povie v ktorom tt si
www.tehotenstvo.academy.sk

makinkar
27. okt 2007

jenze to ja prave nevim, jelikoz jsem krvacela posledni 3 mesice skoro porad, protoze jsem v cervnu po 13 letech vysadila antikoncepci a mela v tom desny zmatek....do toho jsem jeste krvacela po kazdem styky( gynekolog rikal,z e kvuli necemu na deloznim cipku) a ja ted prave nevim, kdy jsem naposledy mela menstruaci....ale dakujem do kalendare juknu....

miriamka
27. okt 2007

No skus zalovit v pamati,ze kedy to bolo neposledy...a potom budes mudrejsia 🙂
A nebojkaj,zatial nie je nic stratene!

makinkar
27. okt 2007

dekujem Miriamka!!! budu teda verit v toho meho gynekologa, ktery rikal,z e jsem do 4 tydne....v pondeli rano jdu na kontrolni uzv a hcg odbery.....pak urcite napisem Miriamka.....

miriamka
27. okt 2007

OK!Hlavne bud v klude,a nenamyslaj si zle veci!!!A urcite sa mi ozvi co a ako!

makinkar
27. okt 2007

ucrite ozvi....bojim bojim a uz jsem stihla vykourit asi 10 cigaret jak jsem z toho vystresla.....podle kalkulacky jsem asi v 5tt+ 5dni 🙂 🙂 to je ako ty, ze?

miriamka
28. okt 2007

Makinkar...no tie cigarety ale mimi nepomahaju 😒

petrusam
28. okt 2007

ahojky holky, taky mám výtok, měla jsem ho i před těhu, teď je to ještě horší, ale Dr. říkal, že je to v pořádku, takže hurá na intimky každý den 😒

miriamka
28. okt 2007

No ja mam tiez vytok,ale nastastie intimku zatial nepotrebujem lebo ho mam len po WC

makinkar
28. okt 2007

Ja vim miriamka....ale jsem z toho strasne nestastna...a jestli tam ten plod neni, tak to stejne neovlivnim.... ☹ Dekuju Miriamka

miriamka
28. okt 2007

Makinkar...a kedy ides dokymu na kontrolny ultrazvuk?

makinkar
28. okt 2007

Zitra jdu do nemocnice na uzv a na krev, ( HCG se oproti minulemu tydnu zvysilo o 10 000!!) a pak ve stredu ke svymy gynekologovi na kontrolni uzv.....podle menstruace bych mela byt v 6 tydnu, podle sexu max. ve ctvrtem...jde o to, ze muj gynekolog mi reklm, ze jsem DO 4 tydne a v nemocnici mi rekli ze uz jsem pres paty tyden...prusvih je to, ze jsem posledni 2 mesice krvacela skoro porad...takze nikdo netusi kdy jsem mela posledni menstruaci a nikdo netusi v kolikatem jsem tydnu....jestli se ten plod jeste vyvine nebo ne.... ☹ ☹ ☹

miriamka
28. okt 2007

Neboj,lekari Ti urcite povedia v ktorom si.A to ze si krvacala...no niekto krvaca aj pocas celeho tehu,takze nevyvodzuj ziadne zavere!!!

makinkar
28. okt 2007

ja vim Miriamka, ale jak mam byt v klidu kdyz kazdy doktor mi rika neco jineho??? A copak ty? vse v poradku?

miriamka
28. okt 2007

Moja,ja viem,ale pokus sa byt v klude...a najma nefajci,tym miminku moc skodis!!!
Ja?Mam sa ok...sice minuly tyzden som skoncila na pohotovosti lebo som jednorazovo spinila,ale musim si zaklopat,odvtedy nastastie nic,tak dufam,ze mimi je ok.V utorok idem lekarovi,tak som zvedava.

makinkar
28. okt 2007

Budu Ti moc drzet palecky a verim,ze ty i mimi budete v poradku.....ja jdu k jednomu doktorovi zitra a druhemu ve stredu tak ti dam vedet.....a ty me co ty v utery, ju?

miriamka
28. okt 2007

Jasnacka,napisem co a ako.Pevne verim,ze bambulka v brusku pekne rastie 😉

elize
28. okt 2007

ahojte maminky, všetkým vám držím palce. Nebojte všetko bude OK. Ja som tiež zo začiatku špinila a neskôr aj krvácala. Strašne som sa bála, že o to mimi prídeme. Ale všetko je OK, hlavne drobček je v poriadku 🙂 Tak hlavy hore a šetrite sa 😉 🙂

micanek
28. okt 2007

miriamka: Když jsem jemně krvácela, tak mi jakési léky dala. V příbalovém letáku bylo, že to nesmí těhotný. Tak jsem hned volala doktorce a ona mi řekla, že se to těhotným normálně píše, ale když při testek z 500 žen je jedné nevolno, tak to tam musí napsat. Ale jelikož jsem přestala krvácet, tak jsem to radši nebrala. je pravda, že hodně ležím.

makinkar
29. okt 2007

Ahojky Miriamka, tak jsem dnes absolvovala dalsi kontrolni uzv a odbery krve HCG....HCG se oproti sobote zvysilo o 5000!!! Takze doktorka rikala,ze to roste hrozne rychle a ze to bude v poradku snad!!! Ale zarucit mi to nemuze...jinak na uzv uz konecne videly aspon zloutkovy vacek a dle velikosti vajicka jsem v 5tydnu+5.... 🙂 🙂 ( jakoty, ze? a mam prijit zas za tyden na dalsi uzv...ted ve stredu jdu ke svymu gyn na uzv...tak uvidime....ale uz je mi lip, protoze mam aspon nejakou nadeji.... 🙂 🙂 🙂

miriamka
30. okt 2007

Makinkar...no vidis,takze nakoniec bude vsetko ok!Takze cigarety pekne zahod,a bud v klude!!!
No ja som na zaciatku 12 tt,dnes ma caka kontrola,takze dufam,ze bude vsetko ok a mimi podrastlo!

makinkar
30. okt 2007

Ahojky Miriamka, to vis, ze babetko krasne podrastlo....myslim to tvoje.... 🙂 Ja nevim, jistotu at tak ci tak budu mit az v pondeli...tak mi prosim drz palecky..... 😲 😀 😝

miriamka
30. okt 2007

Makinkar...tak malicke podrastlo,uz ma 4cm 😵
Ja Ti drzim silno palceky,aby dopadlo vsetko dobre!

makinkar
30. okt 2007

tak to mam radost Miriamka....to je dobre.....dekuji za palecky, budu to potrebovat.... 😉 ☹ 🙂

miriamka
30. okt 2007

Moja,nebud smutna,urcite bude vsetko dobre!!!A ako sa citis?

makinkar
30. okt 2007

Citim se uz lepeji.....beru to tak,z e co se ma stat stane se.... ☹ jen mam porad ten vytok......ale diky bohu uz bez krve.....dekuji moc, moc mi tvoje podpora pomaha.... 🙂 😀

miriamka
30. okt 2007

Moja,neboj...na vytok pi vela citronovej vody,vitamin C pomaha pri spineni a krvacani!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre