Výtok v tehotenstve. Je to v poriadku?

quetinka82
18. jún 2007

Ahojte, chcela by som sa spytat ako je to s vytokmi v tehotenstve. Niekde som citala, ze su bezne a pokial su bez zapachu a zena nema problemy, napr. svrbenie a palenie, tak sa neriesia. ako to je?
Dakujem.

majkoalucka
26. aug 2009

ahojte vie mi nietko poradit som v 6tt a mam taky zlty vytok je to normalne...najprv som mala tyky slabocko hnedy chvilu 2dni a doktor mi dal take lieky na udrzanie tehotenstva....

sixtine
26. aug 2009

Ahoj, ja to iste, na zaciatku som mierne spinila, tak som dostala Duphaston. odvtedy ma trapi bledy az zlty vytok, ked je teplo, tak je ho viac. Vraj je to ok, ale na najblizsej poradni chcem lekaara poprosit o kultivacie. Skus urobit to iste. Inak, vsade v knizkach sa pise, ze svetly vytok bez zapachu, svrbenia ci stipania by mal byt ok....

wacinka
26. aug 2009

ahoj já mám zvýšený poševní sekret celé těhu musím nosit slipové vložky, bez těch ani rána. Kultivaci mám v pořádku. Pan doktor mi řekl, že to prostě některé těhulky mají mnohem silnější než ostatní, ale pokud nezapáchá nic tě nepálí nesvědí... tak je to normální.

majkoalucka
27. aug 2009

ahojte baby chcem sa opytat pred dvoma dnami som mala taky slabunko hnedy vytok tak som isla k doktorovy a on mi dal Duphaston tabletky...a povedal ze to moze byt aj zacinajuci potrat...som v 6tt a toto je moje druhe tehotenstvo mam 2 rocneho syna a pri nom som taketo veci nemala.....mam strach mozte mi poradit....

briketa
27. aug 2009

ale lahko zafarbeny vytok alebo lahke krvacanie mozes mat aj zo sexu, alebo po vysetreni, alebo ho moze sposobit inak neskodny myom koli hojne prekrvenemu tkanivu a prasknutym cievkam.

majkoalucka
27. aug 2009

ahoj briketa...tak ze si myslis ze to nemusi byt hned potrat......

briketa
27. aug 2009

majkoalucka, ja som mala tvoj problem pri obidvoch tehu, netrvalo to dlho a bolo to koli myomu.
myom je len zhluk svaloviny a ma ho 80% zien, ani o tom nemusia vediet. pokial nie je velkostou alebo umiestnenim v maternici tak, ze by mal mechanicky tlacit na plod alebo branit v normalnom porode, vobec nic sa s nim nerobi. on sa po tehu zase scvrkne, alebo uplne zmizne. pocas tehu narasta koli zvysenej produkcii hormonov.

matka331
27. aug 2009

majkoalucka ..ahoj ja som tak sito spinila zo zaciatku tiez sm brala duphaston ....a musim poklopat vsetko je v poriadku duphaston som brala do 12 tyzdna ..ja som spinila preto lebo mi praskali cievku ze vraj zo sexu teraz mam zakazany sex ...ale vsetko je v poriadku

majkoalucka
28. aug 2009

briketa dakujem aspon si mu ukludnila..... 🙂

majkoalucka
28. aug 2009

matka331....ahoj ja ako uzivam tieto lieky tak sa my vytok zmenil na slabucko zlty az taky priesvitny.....je to normalne.....dik za odpoved...

majkoalucka
30. aug 2009

ahojte babay mozte mi poradit.....uzivam duphaston kvoli hnedemu vytoku aj ked ich uzivam stale je taky slabucko hnedy.....myslite ze je to nieco vazne....prosim poradte....

evicaaa454
1. sep 2009

ahojte baby, vcera som bola u doktora a predpisal mi vaginalne tablety candibene, po akom case by som sa mohla preliecit?? pretoze na konci septembra mam termin porodu, a doktor povedal ze ak sa to do vtedy neprelieci tak ze sa mozem kadejako potrhat aj z vnutra pri porode. prosim poradte mi dako

laura7
9. sep 2009

Ahoj,chcela by som sa spýtať či niektorej z vás doporučil lekár Gynazol krém,našla som totiž v návode že sa s ním nevykonávali žiadne štúdie u tehotných žien,chcela by som mať len istotu že ho užívali viaceré tehotné ženy nie len ja.(som v 18týž)Dnes som si ho zaviedla poobede,svrbenie prestáva ale nien úplne...Ďalej by som sa chcela spýtať či niektoré z vás užívajú probiotika počas tehotenstva?ďakjem za odpoveď

stylly
10. sep 2009

Ahojky holky,..já trpím výtokem od začátku těhu,nemyslím že by přešel, beru čípky i mastičky a je to celkem nepříjemné hlavně když je horko. 😒 NO co se dá dělat 😕

sixtine
10. sep 2009

Laura, ja uzivam proboitika uz par rokov, aj pocas tehotenstva mi ich odporucali uplne od zaciatku. Beriem Bio Gaiu, to je specialne na gynekologicke zapaly a afty v puse.

majkoalucka
11. sep 2009

cawte babenky..potrebujem od vas poradit...pred dvoma tyzdnami mi dal doktor take tabletky na udrzanie tehu,,,lebo som mala taky slabunko-hnedy vytok...no a on si mysli ze to moze byt aj potrat....lenze uz tyzden ten hnedy vytok nemam tak sa chcem spytat ze to uz moze byt ok...baby ja o to dieta nechcem prist.....v pondelok mam poradnu lenze ja to dotedy nevydrzim...

bobacik_29
11. sep 2009

skus si urobit test ja ked som takto mala plod odumrety tak mi test nevysiel ine ti neviem poradit

majkoalucka
11. sep 2009

bobacik-29,,,,,no a ked mi test znova ukaze ze som tehu tak by to malo byt v pohode???? ☹

majkoalucka
11. sep 2009

ahoj bobacik-29,,,,,tak ten test mi vynsiel pozitivny...cize mozem pocitat ze to bude v poho...

nevesta
11. sep 2009

Majkoalucka, ja mam takto jednu dceru a druhu na ceste, nestresuj, ak by to bol potret HCG by ti slablo a ciarka tym padom tiez 😉

Pri prvej som spinila do 9 tt, pri tejto druhej do 14 tt

A vsetko je vporiadku 🙂

majkoalucka
11. sep 2009

nevesta,,,,dakujem trosku si ma povzbudila dakujem... 🙂

ywonnee
11. sep 2009

Laura 7 vobec sa toho nemusis bat je to len na liecbu neurciteho vytoku a ja som ho mala aj pri prvom tehotenstve a pred tyzdnom mi ho lekar opet predpisal... nemam s tym ziadne problemi a myslim ze vacsina lekarov po niekolko rocnej praxi vie co nam tehulkam moze dat a co nie...

majkoalucka
14. sep 2009

🙂 🙂 🙂

tinad
14. sep 2009

mala nejaka tehulka BIELY VODOVY VYTOK????????

tinad
15. sep 2009

😢 poradte mi, prosim

mandula
15. sep 2009

tinad, uz som pisala do temy cudny vytok, ano je to normalne, je to vytok. Aj ja to mam. Prvy krat ma to vystrasilo, ale teraz viem, ze to bol vytok a vsetko je ok. Niektorym zenam sa vraj tvori nadmerne. Patrime k nim 🙂 Neboj, ak si zatvorena, nepocitujes kontrakcie, ide urcite o vytok. Mam to skoro kazde rano. Klud, ok?

tinad
16. sep 2009

Dakujem za rady..len stale sa bojim ci to neodteka pomaly plodova voda..co keby pomaly odtekala???

bobacik_29
16. sep 2009

tinad keby pomaly odtekala tak ti dieta neprezije ak nemas istotu zbehni za doktorom v ktoromi si tyzdni???

mandula
16. sep 2009

tinad, naozaj, ak si si neni ista, zbehni radsej doktorovi, to mas najväcsiu istotu. Este jedna otazka, mala si to iba raz? Alebo Ti to stale trva? Tak ako som pisala, ja uz som to zazila, dokonca niekolkokrat a malicky je ok. Neboj sa. Ale radim Ti, zober sa a chod, ukludnis sa a nebudes na to mysliet. Nie je nic horsie ako byt stale v strese. Ver mi, viem o com hovorim.

leni96
17. sep 2009

Ahoj holky, můžu se přidat? Jsem v 6tt a trápí mě žlutý výtok a takové slabší pálení při močení a pak i ještě krátce po něm. Zítra jdu k dr. tak ho poprosím o kultivaci a asi i o rozbor moči, jestli je všechno ok. Jsem z toho nešťastná, říkala jsem si, že druhé těhu bude ok a zase mám nějaké problémy.
Chtěla jsem se zeptat nemáte některá zkušenost s Mega Brusinkama na urologické potíže, pomáhají? děkuju Lenka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre