Výtok v tehotenstve. Je to v poriadku?

quetinka82
18. jún 2007

Ahojte, chcela by som sa spytat ako je to s vytokmi v tehotenstve. Niekde som citala, ze su bezne a pokial su bez zapachu a zena nema problemy, napr. svrbenie a palenie, tak sa neriesia. ako to je?
Dakujem.

rybca
28. nov 2008

ahojte, dnes som objavila na hustom vytoku hnedaste sfarbenie, bola som aj u doktorky, pri vytery mala vatu tiez hnedastu. v utorok mam ist na sono. Myslite, ze to je nieco vazne?

liona
8. dec 2008

rybca: nevím, ale mám to samé, od včerejška...volala jsem ráno lékaři a on řekl, že to neni neobvyklé, ptal se mě na fyzickou zátež a že bych měla odpočívat a být v klidu a pokud se objeví krev tak přijít okamžitě bez nahlášení a pokud ne, tak stačí v pondělí na domluvenou prohlídku....mám pěkně velký strach.....
jak jsi dopadla ty? co ti řekli?

gabika25
9. dec 2008

Ahojte. Potrebovala by som poradit. Od zaciatku tehotenstva mam zltozeleny vytok, ktory je dost husty. Ked som to hovorila doktorovi, tak mi povedal, ze prvy trimester s tym nemoze nic robit a v druhom mi uz zobral vyter. Vyslo mi pozitivne Gardnerella vaginalis. Doktor povedal, ze je to v poriadku. Mna vsak ten vytok velmi trapi a bojim sa, aby nejako neublizil babatkam. Mate s tym prosim niektora skusenosti? Dakujem

niikkyy
9. dec 2008

gabika: já tohle mám od začátku těhu...furt...dostala jsem dvoje prášky a po dobrání jsem to měla ihned zpátky!Teď jsem zkusila jíst laktobacili v tabletách a myslíím,že to trošku pomáhá....už to neni tak hustý!
Taky je dobrý si tam dolu napatlat bílej jogurt kvalitní..já už zkouším snad vše co jde 😉 ale prej je to normoš mi tvrděj v těhu..já teda na výtoky trpím stále i netěhu...jsme kámošky 😀

gabika25
9. dec 2008

niikkyy dakujem. Ja mavam problemy s vytokmi velmi casto, ale teraz som z toho nervozna koli babatkam. Doktor mi dal lieky (Entizol) lebo maju v plane ma sit a to bude musiet byt uplne ciste prostredie - tak sa vyjadril doktor. Ale po dobrati tabletok nemam vobec pocit, ze sa to zlepsilo. Skusim tie laktobacily.

adrosek
9. dec 2008

Ahojte holky,mě taky stále trápí ten výtok,nic mě ale nebolí a ani nesvědí,jen ten výátok,je to spíš otravné,ale jak ste tady psaly už spousta tak je to prý normální tedy.

domcek1111
9. dec 2008

gabika25, presne aj mňa trápi, že mám taký žltozelený výtok, lenže mne stery-všetko vyšlo OK, bez zápalu tak neviem....nemôže to nejako poškodiť bábetku, alebo nedajbože predčasný pôrod...???!!!

adrosek
9. dec 2008

Mě všichni říkají že je to normální,tak snad to nemůže uškodit miminku.

gabika25
9. dec 2008

domcek1111 mne lekar povedal, ze je to v poriadku, ale mam z toho obavy. Opytam sa ho ked tam pojdem znova. Idem az 29.12. a preto som z toho nervozna. Je to strasne dlhy cas.

adrosek
9. dec 2008

Já jdem 22.12 tak se taky zeptám jako

lucinka1104
9. dec 2008

domček miminko je chránené plodovom obale, pokiaľš ti nepraskne voda nemá ako infekcia preniknúť k doeťatku ja som teraz v 5 tt a len podľa výtoku som vedela, že som tehu 😉 jwe to v tehu bežné, no mal by byť priesvitný až mliečno biely aobčas sfarbený do žlta

renkam11
9. dec 2008

Ahojky, mám stejný problém. Žlutý výtok, ale strašně řídký ☹ . No nic příjemného. Dostala jsem na to prášky na zavádění, ale nepomáhá to ☹ . Příští týden jdu k Dr, tak to s ní budu opět řešit. Ale asi to nic vážného není, to by mi Dr řekla 😒

adrosek
9. dec 2008

Tak vidím že na to trpíme všechny co,tak to budeme muset nějak vydržet asi.

niikkyy
9. dec 2008

jo na mimčo to vliv nemá..už jsem se pokaždé ptala DR..je chráněno přesně jak píše lucinka.....zítra mám poradnu,tak se zas zeptám 😀 nree.ale i známý porodník a dost lékařu a můj na onkologii s čípkem mi řekl že NEM8 na to vliv,že mám být v klidu 😉 prej co z nás bude lítata po porodu,budem ještě rády za výtoky tyto 😅 😀

adrosek
10. dec 2008

Ahojík holky tak vás zdravím moc tak jak se máte co?

adrosek
12. dec 2008

Ahojík holky tak jak se vede,mě stále trápí ten výtok a co vy co?

atima
13. dec 2008

ja som bola na poradni a mne predpisal na vytok Candibene, mne sa nezdalo, že by bol nadmerny podla mna mam rovnaky od kedy som tehu ale on povedal, že radšej prevencia ako potom liečba. takže ak si nie ste iste radšej navštivte lekara

adrosek
14. dec 2008

Hej asi jak pujdem za týden k dr.tak mu to řeknem,já tedy na něj trpěla aji ještě před těhu,ale nemůe to odtékat třbas plodová voda?

zuzik28
15. dec 2008

Ahoj holky...měla bych jen takový, asi trochu blbý, dotaz...výtokem nějak extra netrpím, prý je to v těhu ale normální...no každopádně bych ráda chodila plavat a přemýšlím jestli by nebylo nejlepší jít s tampónem. Přece jen bych si nerada něco zavlekla...co si o tom myslíte? díky

adrosek
15. dec 2008

Ahojík,já bych si tampon asi nedávala,podle mě si můžeš něco zavléct aj s tamponem ne?Pokud ti to dr.nezakázal tak proč ne?Já chcem taky chodit potom plavat pokud mi to dr.dovolí.

zuzik28
15. dec 2008

No jo, to je fakt...asi se zkusím zeptat doktora. Ale plavání je těhu prý moc prospěšné...myslím, že ti to doktor jen doporučí...

adrosek
15. dec 2008

Jo pokud nebude nějaký problém tak budem chodit,chcem do kurzu.Mě jen trápí ten výtok

zuzik28
15. dec 2008

Taky chci zjistit jestli je u nás nějaký plavání přímo pro těhotné, nebo nějaké jiné "vodní" cvičení...cvičení na balonech jsem už zjistila, tak ještě to plavání. Prý jsou ty balony super...teda říkala kamarádka co tam chodila...lepší než sedět pořád doma a člověk se aspoň trošku udržuje v kondici...

adrosek
15. dec 2008

Jojo moja řeč zuzik.

lyongirl
15. dec 2008

Ahojte baby, nečítala som vaše príspevky, možno to tu teda niektorá spomenula...
Mám tiež výtok od začiatku tehu, myslím, že normálny, nič ma nesvrbí, ale mám opuchnuté celé rodidlá, nejaké také zvačšené a pobolievajú ma. Nie je to taká klasická bolesť, ale taká čudná, jednoducho som tam dole celá ubolená a neviem, či je to normálne. Na minulej poradni mi dr. bral aj výter, ale nemôžem sa dovolať, tak neviem výsledky. Nemala to náhodou z vás niektorá?

zuzik28
15. dec 2008

lyongirl: ráda bych ti pomohla, ale takové zkušenosti nemám...Asi bude lepší to konzultovat s doktorem...určitě to ale bude ok, neboj

lyongirl
15. dec 2008

zuzik - díky, no zajtra idem na poradňu, len ma napadlo, že sa tu popýtam 😉

adrosek
15. dec 2008

¨Taky nemám stím zkušenost jen stím výtokem.Bude lepší jak ti řekne dr.co a jak.

lyongirl
15. dec 2008

jasné, poviem mu, len nejako cítim, že to asi nebude ok, tak neviem, pri prvom som to myslím nemala, teda už sa nepamatám, aj ked to nie je tak dávno...

adrosek
15. dec 2008

Tak držím pěsti,aby to nebolo něco vážného.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre