Výtok v tehotenstve. Je to v poriadku?

quetinka82
18. jún 2007

Ahojte, chcela by som sa spytat ako je to s vytokmi v tehotenstve. Niekde som citala, ze su bezne a pokial su bez zapachu a zena nema problemy, napr. svrbenie a palenie, tak sa neriesia. ako to je?
Dakujem.

flamenga
4. apr 2010

tak hlavne, že už sa cítiš ok 🙂 Hlavné je oddychovať, ak môžeš, tak lež... nedvíhaj nič ťažké.... 🙂

natalie_tmk
4. apr 2010

Cely dnesok oddychujem, potom v utorok sa dozviem, co nove 😉

flamenga
4. apr 2010

držím palce 😵

natalie_tmk
4. apr 2010

Dakujeem 🙂

eloana
4. apr 2010

natali-ja to mela taky hrozne malinko- ale vzhledem k tomu ze to byl v 15tt tak jsem radeji jela.
Doktor zjistil nizko posazenou placentu -takze naridil klid

zuzanockamt
4. apr 2010

eloana ... ja mavam v poslednom case ten vytok coraz castejsie, uz skoro kazdy den, tak chcem ist v utorok k dokine, co povie ... a potom sa da rodit normalne, ked sa zisti nizko polozena placenta alebo sa robi sekcia ... som na nete citala, ze sa to do porodu zvykne aj upravit 😕

denisocka
18. apr 2010

neviete mi niekto poradiť ? vytok mam od začiatku - biely,svetlo žlto/biely a teraz ked mi tvrdne brucho tak aj taky ako sopel priesvitno zelenkavi . nič ma nesvrbi ,nič nepachne , mala som už hadam 5x vyter a vždy je negativny . braka som macmiror ,na chvílku to ustupilo a teraz si mam vyplachovať Rosalingom. dokyna ma postrašila antibiotikami Entizol a mylsí si,že som snad nejaka promiskuitna , že mi na zdravi nezaleži a asi sexujem den a noc s hockým. a pritom som s mužom nespala od decembra . ja ani neviem čo to za výtok je, ,ked je ho rano viac ,tak ma v sebe aj take bublinky
.

lencyca
18. apr 2010

ahojte
vytok mam odzaciatku tehotenstva,mala som ho aj predtym,liecim sa uz od 11rokov,uz je to chronicke
pokial to nesvrbi a nezapacha,tak je to ok

denisocka
20. apr 2010

tak ja som po včerajšom večernom výplachu Rosalginom škriabala celu noc steny,čo ma pipina palila ako potreta cili papričkou

zuzu1111
20. apr 2010

ahojte baby, som tehotna- 8tt a tiez mam problem so slabuckym vytokom....Ten by mi az tak nevadil, ale sprevadza ho svrbenie, niekedy je dost intenzivne...Spomenula som to doktorke a ta mi vravela, ze zatial ani nijaky ster nebude robit, pretoze by mi na to aj tak nic nemohla dat, az do konca prveho trimestra. Takze riesit to budeme moct az o takych 5 tyzdnov...
Fakt sa nic nemoze v prvom trimestri? Mohlo by to byt nebezpecne pre babo?

denisocka
20. apr 2010

Mozno vyplachy tym rosalginom sa mozu,teda urcite

tinka349
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelina13
4. máj 2010

ahoj baby ja som mala si robila uz 6 x tehu test a vzdy mi visiel pozi...no lekar na ultrazvuku nic nevidel..odbral mi krv a teraz cakat co si myslite otom vy?

denisocka
5. máj 2010

no,že si asi tehotna 😉

asitehotna
16. máj 2010

Ahojte.Chcela by som sa opýtať s priateľom sme mali nechráneny sex a bolo to iba pred týždňom ale mám častú stolicu, mešká mi menštruácia zatial iba 2 dni a mám divné bolesti v podbrušku a strašne som zrazu náladová. Môžem byť tehotná?

denisocka
16. máj 2010

ktovie, možeš -prečo nie 😉 , vyčkaj a sprav si test tak o týžden,ak nedostaneš menzes

theviktoria1987
18. máj 2010

aj ja som mala výtok v tehotenstve a myslela som si ze to prejde ak porodím ale nepreslo to tak som isla za gynekológom a odporučil mi tabletky Canesten Kombi je to fakt užasne pomohlo mi to a odvtedy uz výtok nemám

susika
23. máj 2010

a ie výplachy sa teda fakt možu?tu na začiaktu temy som čítala, že nie mne doki povedal, že sa možu, zatial som si ich nerobila, on mi dal nejaké čipky, prvý dne som si mala jedne dať a potom podla stavu. tak ked si dá , je to OK aj 2 dni a potom je znova. je taký bvieložltý, ale ide sko o to, že mi vadí. keby nemam intimku, tak sa citim stale v mokrom:(((na začiaktu kukal, že su tam hrudky, ale nič važneho. neštípe, nepali....
čoje to zač ten Rosalgin?ja osm si kupila už dávno tú flašu an výpalchy, ale odporučil mi iba vodu so sodou BB.na 1 liter prevarenej vody 1 pol. lyžica sody BB. to bolo ešte davno a vždy to zabralo...mojho chlapa doma nemám a ked aj je, tak sex tak ako príde a ako sa ja cítim OK a je to bez výtoku. už osm sa smiala, že je to asi z abstinencie sexu🙂)

denisocka
24. máj 2010

susi,mne tie vyplachy prd pomohli,akurat mi to vzalo z openaženky 11€ . mne pomohol laktacyd nový - ten so svýšeným množstvom kys.mliečnej či ako,maju ho len v DM čo som všade hladala a teraz mi pomohli ATB Amoksiklav na zapal moč.mechura,alebo mam zjavne nejaky zapal a ani výter ani moč neukaže nič /okrem hnisu,krvi a bielkoviny/ že mam bacila,lebo že su to anaerobne veci,čo dochnu na vzduchu

denisocka
25. máj 2010

no a dnes mam zas zelenkavy vytok, ja tomu už nechapem

lerika1
26. máj 2010

ahojte.aj ja mám výtok taky ako mlieko som v 5 mesiaci a neviem co mam robit

susika
27. máj 2010

lerika1-kým ťa nič nepáli a nestipe, tak je to OK. aj ja som ho mala a pri prvom tehu počas celého....aj včera u dokiho, mam aj čipky, čo mi dal, ked si dam čipok večer, nasledujúci den ešte vyteka ten čipok, potom na další je OK a na ten další zasa vytk,a le neštipe, nsvrbí,t ak je to v phode....
fíha, ten zelený, to by som sa bála..ale ked nič nenašli...divné....ja som taký mavala, ked sme boli na chate a nedalos a poriadne ospršiť, iba zvonku sme sa umývali...brrr
mne to vzalo z penaženky len tú flašku a potom už len tu sodu som kupila a vodu z vodovodu prevarenú...tiež som počula, že ta ruža nepomohla každému, tak som to ani nekupila....len vydrž, lebo blbé výtoky, nejaké zapali ukončujú tehu...ked sa mi predčasne anrodila malá a posledné 2 týždne som bola pri nej v nemocke, ta som tam vela mamín stretla, čo sa im predčasne spustil porod koli zapalu....včera ma na to aj doki upozornil, ale ja som mala rpedčasný ani netuším poriadne z čoho..

dadinka
28. máj 2010

caute kocky, ja by som sa chcela spytat, ci mate niektora skusenosti s ruzovym vytokom po sexe v tehotenstve? je to v poriadku, ci treba radsej k lekarovi?
dakujeem

zuzanockamt
28. máj 2010

@dadinka ja som mavala ruzovy vytok niekedy v 12 tt a trval mi s prestavkami asi mesiac ... ale bolo to aj normalne, nie po sexe, lebo my sex nemavame ... a moja dokina to neriesila, len ja som mala aj kazdodenne bolesti ako pri MS ... teraz sa mi tiez zase objavil ... mala som ho asi dva dni, zase len tak z nicoho nic a sam od seba prestal ... tak ja uz neviem, co to ma byt

susika
6. jún 2010

zuzanockamt-neplaš sa, to som aj ja mala na začiatku pri prvom tehu. teraz som ho nemala asi iba raz som si našla oranžový fliačik, bábätko sa uhniezďuje, je to OK, kým vyslovene nekrvacaš....

dadinka-ja osm sa na začiatku bala všetkého, teraz už azsa, ked mam bruško a talčí ma dosť dole, tak sa zasa bojím..od 16tt mi tvrdne a neviem, či teda sexovať alebo nie. niekedy pri vzrušení stvrdne a niekedy aj vytok po nom prejde🙂)

baby, ja osm mala dnes horzný výtok, taký ako keby mi vodnaté mlieko tieklo po nohách (mala som volné pyžamo a rano , ked som vstala, už to aj išlo).predtým som mavala tiež, ale nie rano, iba na pradle som si zbadala, ked som nemala intimku, ale skor asi hustejšie (aj ked niekedy som mala pocit, ako ked voda zo mna ide) a doky vravel, že aj hrudky trošku,t ak som mala čipky si davať podal potreby.po nich to vždy prešlo.ešte som si všimla, že viac sa sprchovať tam dolu, lenže to tiež nie je dobre prehanať..vyplachy mi povedal, že sa možu, ale mam strach.na poslednej poradni to bolo OK, len ma upozornil, ak by som niečo zbadala, radšej sa dojsť ukazať, lebo aj to sposobuje predčsný porod

denisocka
6. jún 2010

susika,podla mna sa bieleho vytoku bať nemusíš,skor tvrdnutia - odkedy beriem ja magne b6 3x2 tbl tak mi netvrdne,a tiež od 16tt tvrdlo a začala som brat v 22tt

zuzanockamt
6. jún 2010

@susika no pochybujem, ze sa babo uhniezduje v 26 tt 😀

susika
6. jún 2010

ja som myslela to v tom začiatku, až potom som si všimla, že si už v 26 tt 😀

zuzanockamt
6. jún 2010

@susika no ten zaciatok to este moze byt, ale teraz netusim preco sa mi to z casu na cas zopakuje 😕 ... na najblizsej poradni sa spytam

susika
6. jún 2010

a nevychádza ti to, kedy by si mala normálne menzes?vtedy je to vraj normálne.býva to.ja v tom čase som zistila, že mavam viac vytok, ale iba klasický biely.ale ano, radšej sa spytaj, ale myslím, že lekár to zbaá aj bez tvojej otazky, keby nie je niečo v poraidku

denisočka-ja osm ho začala brať hned, ako začalo tvrdnúť.a teraz iba ked ma niekto riadne vytočí, že sa naštvem..asi to naštve aj to bábo a maternicu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre