Výtok v tehotenstve. Je to v poriadku?

quetinka82
18. jún 2007

Ahojte, chcela by som sa spytat ako je to s vytokmi v tehotenstve. Niekde som citala, ze su bezne a pokial su bez zapachu a zena nema problemy, napr. svrbenie a palenie, tak sa neriesia. ako to je?
Dakujem.

gulocka
3. nov 2007

no ja vodovy nemam, takze ti bohuzial neporadim, ale ked si v strede nemas ovu? ak je taky ciri myslim ze to tak byva

petruci6
3. nov 2007

ja neviem,kedy mavam ovu,mam dost nepravidelny cyklus,teplotu nemeriam,takze neviem 😖

gulocka
3. nov 2007

aha ja teplotu nemeriam, lebo na to nemam cas, a kedmas nepravidelny tazko povedat. a mas podozrenie ze by si mohla byt? ak hej kup si test, ak to nie je par dni po styku

petruci6
3. nov 2007

este nemam,minule mi dorazila na 40DC a teraz som len 18Dc,takze je skoro

gulocka
3. nov 2007

no tak pockaj, podla mna moze ist aj o ovu, kedze nemas pravidelny cyklus, to by bolo asi najpravdepodobnejsie

petruci6
3. nov 2007

asi ano,uvidime ako slepy povedal 😀

deina
3. nov 2007

Gulocka, okolo ocakavanej MS som vytok nemavala, iba raz sa stalo, ze bol a to som bola tehu. Mliecny a husty by aj mohol byt taky ten "tehu vytok", mam ho odvtedy a je trosicku do zlta, ale viem, ze u mnohych bab je biely.

gulocka
4. nov 2007

Deina, dakujem za odpoved. Presne to teraz mam obvykle proste prisla ako mala a bolo ale teraz uz mam tyzden vytok takze pockam ci bude meskat tyzden a ked tak testnem

deina
4. nov 2007

Drzim palce. 😉

makinkar
11. nov 2007

Ahoj Miriamka, jsi tu? Tak ja jsem o miminko prisla, bohuzel mi umrelo v 8 tydnu....plod se nevyvijel tak jak mel, byl porad velikostne na 5 tyden a ted uz dobusilo i srdicko....Nikdo nevi porc se to tak stalo a cim to je....kazdopadne chci Vam vsem rict, ze to je maly zazrak ze jste rehotne, drzim vam vsem palecky a miriamka hlavne tobe : DEKUJI za vsechno!!! Marketa

monaberuska1
15. nov 2007

Ahojky těhulky🙂prosím včera jsem měla bílý výtok,máte některá s tím zkušenosti??

tribitka
15. nov 2007

makinbar.....viem ako sa cítiš, ja som tiež prišla v januári o bábatko....je mi to úprimne lúto..... 😔 ale neboj sa, všetko bude dobré...vidíš, ja už som teraz v 6.mesiaci,podarí sa to aj tebe čoskoro, uvidíš.... 😉

mona, biely výtok je v tehu normálna vec....pokial nezapácha a nie je hnedý alebo krvavý, tak je to bežné.....

stastna
15. nov 2007

makinkar.... 😔 je nám to všetkým ľúto, držkaj sa

makinkar
15. nov 2007

Holky dekuju vam vsem a moc! Tribitka : a jak dlouho po zakroku jsi se zase pokousela? A druhy pokus byl uplne v poradku?

Mona :pokud je jen bily je to normlani, pokud hnedy ci zapachajici hned k lekari...

Stastna : dekuji moc a drzim palecky at vse je v poradku a miminko zdrave...

Diky vsem holky!

betka1
15. nov 2007

monaberuska1, ja mam tiez biely vytok, robili mi vyter a bol OK, nic sa nenaslo. Takze je to asi v pohode.

monaberuska1
16. nov 2007

makinkar: tak to je mi líto 😔 Děkuji za radu🙂a drž se tedy ano?Budu držet pěstičky na druhý pokus 🙂
betka1: jo je jen bílý, ale jen 2x šel ze mě 😖 a je to takový bílý hlen.

huncut
16. nov 2007

Biely výtok je v tehu normálny, najmä v tej druhej polovice..to maternica vylučuje nejaký hlien.... ak sú výsledky ok, všetko je dobré... ja mám tiež občas taký menší..ale výsledky som mala v pohode

r.o.s.s.i.b
16. nov 2007

Ahojky,já jsem v 7tt a mám převážně průhledný výtok jako voda,ale někdy mám bílý doktorka říkala,že je to normální,pokud nesvědí nebo nezapáchá 😉

weja
16. nov 2007

makinkar - chapem, ako sa citis, mne sa stalo to iste, ale ja som bola uz v 12tt 😢 😢 😢 uz su tomu 3 tyzdne, takze uz sa ako-tak spamatavam... ale aj tak netrpezlivo cakam na druhy pokus...
Kolko ti dr. odporucal cakat? Drzim palce, nech sa to na druhy krat podari...

monaberuska1
16. nov 2007

holky weja a makinkar: já se přidávám, budu vám držet pěstičky🙂Hlavně žádný stresy a furt se smějte všechny problémy v těhu mají jít prý stranou🙂stres je nejhorší a to napomáhá také k potratu 😒 takže na druhý pokus se smějte a smějte a radujte se 🙂

makinkar
16. nov 2007

Weja : tak to je mi take moooc lito ☹ ☹ ☹ a rekl Ti cim to je? Me doktor rekl minimalne 3 mesice cekat, ale lepsi pry 6 mesicu....co rekl tobe?ja jsem se z toho teda jeste celkem nedostala.... 😒 😒

Monaberuska : dekujeme moc a tobe preji hodne hodne stesticka, zdravicka a smichu 🙂 🙂

monaberuska1
16. nov 2007

moc děkuji🙂

miriamka
16. nov 2007

Makinar,
co to citam!!!Prisla si o mimi,o snad nie!!!Tak som sa tesila ze si tehulka!!!
Je mi to moc luto moja,zasluzila si si to mimi ☹

many
16. nov 2007

Makinar,Weja - to je smutný co se vám stalo ☹ to je to naco já pořád myslím od začátku těhu ☹

miriamka
16. nov 2007

Many...myslim,ze kazda baba sa boji...ale musime mysliet pozitivne!!!

weja
16. nov 2007

monaberuska - vdaka 🙂 aj ja ti drzim palce, nech vsetko dobre dopadne...
many - tak to zas nie, nesmies mysliet na to najhorsie... ak sa to ma stat, tak sa to stane a ty to nicim nezmenis ani neovplyvnis, takze nema zmysel robit si z toho tazku hlavu... uzivaj si svoje tehu s radostou a zbytocne sa nestresuj 😉
makinkar - u mna to bolo sposobene pravdepodobne virozou - tyzden predtym, ako to dr. zistil, som mala chripku, lieky som nebrala ziadne, ale podla dr. mohol ten virus byt natolko agresivny, ze babo na to doplatilo ☹ Ale samozrejme, to je len jeho hypoteza, takisto mohlo ist aj o geneticku chybu... Odporucal mi pockat cca 5 mesiacov, ale po viacerych nazoroch, co som si prestudovala a vypocula, sa chceme snazilkovat po prvej-druhej ms... uvidime, ako to dopadne...
Chapem, ze ti je este tazko, ale uz to nezmenime, musime len optimisticky mysliet a pozerat sa dopredu 😉

monaberuska1
16. nov 2007

jojo holky hlavně se musí myslet pozitivně jak říká miriamka🙂aby to druhé těhu bylo O.K:-)na psychice totiž hodně záleží🙂

makinkar
16. nov 2007

Miriamka : jojo,je mi hrozne..... ☹ ☹ Dekuju moc! Ted se jen bojim, aby to napodruhe vyslo.....nejradsi bych se pokousela uz zitra.... 🙂 🙂 Porad premyslim, cim to bylo......a porad si to davam za vinu....doktor rikal, ze to neni moje vina, ale i presto je mi hrozne....

Weja : dekujem moc.....ja Ti take drzim palecky a musime myslet pozitivne...to maji holky pravdu..... Ja si take myslim ze po trech mesicich to zkusime zase.... 😉 🙂

miriamka
16. nov 2007

Mikinkar...stale sa mi nechce romu verit,tak moc som ti to priala!
Ale nebojkaj,mimi pride coskoro,ani sa nenazdas!Teraz sa daj hlavne do poriadku,snad sa mysliet na nieco ine ked sa Ti podari a uvidis,ono to pride!!!

loss
16. nov 2007

martinkar- ja som o miminko prisla 2x-toto je nas treti drobcek cakali sme nan rok od potratu a kazdy dalsi den bol pre nas vitaztvom a ststim ze malicke sa drzi a zije v pondelok zacinam 16tt a malicke ma cez 10cm neviem ani opisat to stastie ktore citim.Tak ako som povedala Wejke teraz vravim aj tebe treba dufat a aj ked to boli snazit sa mysliet pozitivne pretoze babetka sa dostanu len do veseleho bruska,velmi,velmi vam obom drzim palce nech je to coskoro a opat sa tesite z fazuliek vo vasich bruskach 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre