Výtok v tehotenstve. Je to v poriadku?

quetinka82
18. jún 2007

Ahojte, chcela by som sa spytat ako je to s vytokmi v tehotenstve. Niekde som citala, ze su bezne a pokial su bez zapachu a zena nema problemy, napr. svrbenie a palenie, tak sa neriesia. ako to je?
Dakujem.

sumattra
21. okt 2010

@paja Ahoj ďakujem velmi pekne, toto viem a snazim sa na to nemysliet preto ani neviem kedy som mala ovulaciu a lekarka mi povedala, ze prave ruzovy vytok mohla byt ovulacia a preto mi ziadny liek nedala, nech pockam ci dostanem MS a potom nech pridem. Zarial ma to nesvrbi ani nic podobne. Aj teraz mam muzicka mimo ale nevadi ked nebude tento mesiac tak sa posnazime dalej kym to vyjde v poriadku 🙂 No dakujem za vyjadrenie.

paja
22. okt 2010

@sumattra Tak držím palce ať to vyjde co nejdříve 😉

henika30
26. nov 2010

ahojte baby.Mám pre vás jednu otázočku,prosím vás poradre mi ak mala niektorá zvás také problémy.Mne od včera začal byt taký biely hustý výtok a občas ma aj bruško pobolieva,móže to niečo zlé znamenat?
teraz som v 22tt.ked som bola naposledy u dr.bolo všetko v poriadku

fairynika
26. nov 2010

@henika30 ja mavam casto taky vytok pokial je bez zapachu tak to je ok aspon tak mi hovori doktor 🙂

henika30
27. nov 2010

@fairynika dakujem ti za odpoved a ešte by som chcela opýtat že také mierne bolesti v podbrušku zvyknete mat?ako keby som mala dostat menzes!Dakujem

fairynika
27. nov 2010

nieje zac 🙂 ano a doktor mi nato kazal papat magne b6 a odvtedy to necitim skoro vobec.

vivien11
27. nov 2010

@fairynika

ahoj to magne 6 je na predpis alebo si to mozem kupit normalne v lekarni . Ja mam tiez bolesti v podbrusku a biely vytok bez zapachu pomoze to tomu? ja som 12 tt. Uz si o tom magne 6 baby dost pisali.

vivien11
27. nov 2010

@henika30

nie je to normalne ja to mam tiez pravdepodobne sa ti roztahuju svaly a maternica aspon tak povedali mne. a ak vytok nezapacha je to ok ja som ale len v 12 tt.

solinkarka
27. nov 2010

Ahojte...som len na zaciatku tehu a chcela by som sa spytat ake vitaminy by som mala brat...okrem kys.listovu, tu uzivam 🙂

fairynika
27. nov 2010

@vivien11 normalne v lekarni je to bez predpisu 🙂 malo by mne ho odporucil a je to lepsie.

fairynika
27. nov 2010

@solinkarka mne doktor odporucil femibion, no to uz som papala calibrum baby plane tak som pri nom aj zostala kedze vsetky vysledky som mala ok 🙂

vivien11
27. nov 2010

@solinkarka

ja som zacala tiez calibrum baby plan lekar mi ich aj odobril. su fajn obsahujuaj kyselinu listovu tu uz potom nemusis brat.

p3tra11
27. nov 2010

@solinkarka Ahoj, ja beriem tiez ten femibion a este aj Aktiferin (zelezo) a Bkomplex 🙂

p3tra11
27. nov 2010

inak, este som sa chcela spytat...ma niektora z Vas hnedy vytok?? ja sa dost bojim, lebo zacal asi vtedy, ked som mala dost MS a nic...odvtedy je to uz druhy tyzden...doktor mi predpisal tabletky, aby som ich brala...tak papkame, aby sme boli zdravucki...len sa jednoducho bojim... ☹

solinkarka
27. nov 2010

@p3tra11 ahoj a ty si tehu?

p3tra11
27. nov 2010

@solinkarka hm... 🙂

katkav
27. nov 2010

@p3tra11 ja som mala spinenie pocas celeho tehu, mne na zaciatku predpisal lekar duphaston na to, aby to prestalo a zaroven sa babatko udrzalo...neboj, bude to ok, hlavne ziadny stres 😉

solinkarka
27. nov 2010

@p3tra11 co hm? si ci nie?

akatka
28. nov 2010

Ahojte kocky, berie niektora z vas Utrogestan? Ja ho beriem uz 4tyzden, ale az teraz som zacala mat taky zvlastny "tvarohovy" a svrbivy vytok... Zajtra idem k dokimu na kontrolu, len ma zaujimalo, ci aj vy ste mali podobny problem. Ci to moze suvisiet s Utrogestanom, v pribalovom letaku sa nic take nepise.. Dik 🙂

crca
28. nov 2010

@akatka já ho teda brala už dřív a "výtok jsem měla",ale byl to jen ten zbývající Utrouš,ale nesvědělo mě nic,radši to řekni,je možné že tím zaváděním se tam něco zaneslo,přeci jen je to citlivé místo,ale pokud by to byl jen "zbytek" Utrogestanu,tak to nesvědí,takže se může jednat o nějakou "mykozu"-uvidíš zítra 😉

akatka
28. nov 2010

@crca Dakujem crca, aj som si to takto myslela, i ked zavadzam Utrogestan hned po sprchovani, ale clovek nikdy nevie.. Kazdopadne, viem, ze je to neprijemne, mozno mi povie, aby som ho uzivala len peroralne. Uvidime, dakujem 😉

crca
28. nov 2010

@akatka nemáš zač a přeju hodně štěstí s bříškem 😉

p3tra11
28. nov 2010

@katkav ahoj, aj mne to doktor predpisal...dakujem za ukludnenie...dufam, ze bude vsetko okej... 😉

katkav
28. nov 2010

@p3tra11 urcite bude, len sa snaz byt co najviac v klude v prvom trimestri, aby babatko mohlo rast a naberat na sile...ja som mala vzdy par kvapiek krvi skoro kazdy mesiac v case, ked som mala mat menstruaciu, aj ma v 30.tyzdni hospitalizovali, lebo sa im to nezdalo...mysleli si, ze mi zacina porod, ale nakoniec to nic nebolo...proste si asi telo pamatalo, ze mava menzes tak vzdy pustilo par kvapiek, neviem, ziaden lekar mi nepovedal preco to bolo...mozu to byt nejake zilky, co praskli, alebo si ozaj organizmus pamata menzes...kym to nie je velke krvacanie spojene s bolestou, malo by to byt ok, aj ked mi bolo povedane, ze tehotna nema co krvacat, vzdy utekat ku svojmu lekarovi na kontrolu alebo na pohotovost aj ked to je len par kvapiek. Drzim palce, nech je vsetko v poriadku, uvidis to sa upravi, aj kamoska mala duphaston, lebo mala take spinenie a teraz ma uz Emka 3 mesiace 😉

p3tra11
28. nov 2010

@katkav viem, ze by som sa mala drzat v klude a oddychovat, aj doktor mi to povedal a vravel, ze ak to neprestane, tak ma napise PN...ale neviem, ci sa to u mna bude dat, lebo som v 5tom rocniku na VS, pomaly zacina skuskove, diplomovka, statnice...ach jaj...dufam, ze to vsetko zvladnem v zdravi a bez zbytocnych stresov...lebo vlastne teraz ani nesmiem, ze? 😉

katkav
28. nov 2010

@p3tra11 no stres sa babatku pacit urcite nebude, ja som tiez koncila skolu, ked som otehotnela, dokonca som dopisovala diplomovku, ked mal maly asi 4-5 mesiacov, neboj to zvladnes...horsie je na tom to, ze clovek sa citi viac unaveny na zaciatku tehu....urcite sa treba trosku setrit, aj ked tehotenstvo urcite nie je choroba, ale v tehotenstve sa uplne fungovat neda, trosku sa urcite setrit treba kvoli babatku. drzim palce aj s vyskou, urcite to dobre dopadne, uvidis. 😀

p3tra11
29. nov 2010

@katkav dakujem za povzbudive slovicka... 🙂

aji81
15. dec 2010

Ahoj holky, jsem v 20tt a celkem trpím výtokama furt ale nějak to neřeším. Včera byl ale výtok takový jak čirý vazký hlen, mám nějak plašit že by mohlo jít o zátku? Měla jste to některá?. Děkuji za odpovědi. Alena

aji81
15. dec 2010

Ahoj holky, jsem v 20tt a celkem trpím výtokama furt ale nějak to neřeším. Včera byl ale výtok takový jak čirý vazký hlen, mám nějak plašit že by mohlo jít o zátku? Měla jste to některá?. Děkuji za odpovědi. Alena

benova12
15. dec 2010

ahojte babi volam sa nikola znazime sa s pritelom a babo uz 1 rok ale mam niejake otasky ze mi je fur rano zle aj zaha ma pali aj pasva ma svrbi a strasnie ma bolo hlava a vsdi som hladna aa niemeska mi menzes mozem bit tehotena a mam zltastibili vitok

benova12
15. dec 2010

@quetinka82 ahoj ja mam ties vitok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre