Začiatok tehotenstva

rqduskq
26. nov 2012

Hľadala som tu podobný príspevok, ale nenašla som nič.
Chcela by som sa Vás opýtať, ktorej začalo takto tehotenstvo, čo samozrejme zozačiatku nevedela, ale potom sa ukázalo, že je to tehotenstvo.
MS som dostala načas, prvý deň len také hnede špinenie, druhý deň normálny menzes a tretí deň skončil ... potom už zas len také špinenie ..
Teraz som 6 dní odzačiatku MS, mám stále taký tlak, mierne bolesti akoby vo vaječníkoch, v podbušku. Som stále unavená a stále strašne hladná, a pritom mám už po menzese, taktiež ma pichá dosť v prsiach.
Včera som si robila test, vyšiel negatívny.
Mala niektorá z Vás takéto príznaky? A ak áno, kedy si robila test a kedy jej vyšiel pozitívny? Je možné, že som otehotnela krátko pred MS, tak mi to ešte neukáže test?
K lekárke momentálne nemôžem ísť, nemám kde dať malú.
Myslíte, že stačí keď počkám do ďalšej MS? Mala by byť okolo 20 teho decembra, nemám pravidelne, ale je to okolo tých 30 dní ....
Ďakujem

zuzi0911
26. nov 2012

@rqduskq ja mam toto podobne uz druhy mesiac. aj s bolestami aj obcasnou nevolnostou. u gyna som bolavmin tyzden a tehotna nie som. tiez neviem co sa to robi.

rqduskq
autor
26. nov 2012

@zuzi0911 vidíš a niekto by radil, nech idem ku doktorke, mne tiež povie vždy, že je všetko ok ...... nechápem tomuto "stavu" :D

luciferkax
26. nov 2012

Asi bude niečo vo vzduchu 😀 😀 😀 😀 posledné tri mesiace mi teiž menzes "blbne" ale tehotná nie som, vraj je všetko OK 🙂 🙂

zuzi0911
26. nov 2012

@rqduskq ja tiez nie. v sobotu som dostala ms a dnes uz skoro nemam. a vcera jedna vlozka na den. nerozumiem. tiez som si myslela ze tehu min. mesiac lebo toto sa mi ete nestalo ja neviem ci to nevidel ale bral mi krv na hcg a to bolo negativne. som z toho na nervy.

rqduskq
autor
26. nov 2012

@zuzi0911
@luciferkax ty kokos, hádam len nejde ten koniec sveta 🙂
fakt čudné, ja som vždy mávala tých 5 dní .... a teraz dva ... a ani to sa dvomi nedá nazvať ... a snažíte sa o malé? my áno ...

lubkaj38
26. nov 2012

ja by som skusila testik este o tyzden ak by bol negat. isla by som k lekarke lebo to moze signalizovat aj zapal .... ja mam po porode uplne rozhadzany cyklus pred porodom som mala pravidelny jak hodinky 🙂

zuzi0911
26. nov 2012

@rqduskq bola by fasa keby sa to tym prejavilo 😀 nie my sa nesnazime. ja nemozem antiku tak mi si davame pozor aj ked je to ze hop alebo trop 🙂

zuzi0911
26. nov 2012

@lubkaj38 no ja som bola na vysetreni ani zapal ani cysta proste vsetko v poriadku.

rqduskq
autor
26. nov 2012

@lubkaj38
@zuzi0911 ja som si kúpila v lekárni zatiaľ Aqvitox - D, tak si budem to dávať, uvidím .... skúsim potom ten test neskôr ... a počkám asi na ďalšiu MS a ak sa mi to nejako nezlepší, tak pôjdem k lekárke ....

luciferkax
26. nov 2012

@rqduskq my sa ani nejako nesnažíme, ale ani sa nebránime.... Dvoch už doma máme 🙂

lubkaj38
26. nov 2012

deti su zlatucke! zivot bez deti si uz ani neviem predstavit! dufam ze este jedno sa pošmykne haha 🙂))) to jedno ci chlapcek ci dievcatko .... len nech je zdrave! 🙂))) ale mohlooo by byt dievcatko 🙂
@luciferkax

rqduskq
autor
26. nov 2012

@lubkaj38
@luciferkax ja mám zatiaľ jedno dievčatko, snažíme sa o druhé už 4 mesiace, zatiaľ nič 🙂

lubkaj38
26. nov 2012

@rqduskq jaj tak drzim prsteky nech sa podari cim skor. 🙂 nech su na teste krasne 2 ciarky 🙂

rqduskq
autor
26. nov 2012

@lubkaj38 Ďakujem, len neviem, čo si mám o tomto myslieť, že ma pichá v podbrušku .... sa bojím čo to môže byť ... však hádam sa nič nestane, keď pôjdem až bud. mesiac ku doktorke nie?

luciferkax
26. nov 2012

@lubkaj38 no tak nejako to b) plánovať už nie 🙂 🙂 ale teším sa na to, až sa raz šmykne haha :D

scrabble
26. nov 2012

Aj mne posledne mesiace blbne cyklus. Teraz uz 5 dni meska. Neviete kedy je cas urobit si test?

zuzi0911
26. nov 2012

@scrabble mozes aj teraz. msl by ukazat mne pri druhej ukazal v den menzesu ktoru som nedostala.

scrabble
26. nov 2012

No asi to poriesim co najskor, aj ked mam hroznu paniku, lebo dalsie dieta sme uz neplanovali. ☹
@zuzi0911

zuzi0911
26. nov 2012

@scrabble no my tiez nie.aspon nie teraz mozno ked pojdu baby do skoly. neboj sa skus ten testik. neviem v akej ste situacii ale aj keby ano tak to zvladnete. ja teraz neuvazujem koli zdravotnemu problemu ale ak by sa postadtilo bola by som rada.

scrabble
26. nov 2012

@zuzi0911 Problem je v tom, ze som konecne pred mesiacom odstavila nase najmladsie dietatko ( tretie a posledne) a potrebujem si dat dokopy krize s ktorymi mam problem uz 2 roky. Prakticky od vtedy co sa nasa najmladsia narodila. A teraz toto...... ☹

zuzi0911
26. nov 2012

@scrabble no neviem. ved uvidis.mne teraz meskali 4 dni a rozbehly sa. a raz som musela ist na vyvolavacku. nemusi to byt tehu kludne aj z toho odstavenia.

rqduskq
autor
26. nov 2012

baby a mimomaternicové by mi tiež ukazovala na teste nie? keď je negatívny test, tak sa nemusím báť? keď mám také pichanie vpravo????

scrabble
26. nov 2012

@zuzi0911 Zuzi dakujem za povzbudenie. Stale dufam ze sa to rozbehne, lebo s manzelikom pouzivame ochranu, aj ked len prezervativ lebo ja HA zo zdravotnych dovodov nemozem. Tiez sa mi raz, este za slobodna stalo, ze mi museli dat vyvolavacku. Bojim sa.... Fakt už dalsie babo nechceme. Uz sa na tehotenstvo a dalsie dieta necitim.

zuzi0911
26. nov 2012

@scrabble no ja z gumy mam zapal antiku tiez zo zdravotnych. no tiez teraz neceme vzdy mam strach ked sa takto nechranime. neboj bude to ok. urob si zajtra testik. a daj vediet co ti vyslo.

scrabble
28. nov 2012

@zuzi0911 dnes som si konecne urobila test. Nastastie vysiel negativne. Tak zostava len cakat.....

zuzi0911
28. nov 2012

@scrabble no vidis. no pockaj ete tyzden a chod na gyndu. nech ti ju vyvolaju

scrabble
28. nov 2012

No snad sa rozbehne aj bez toho. Nevies ci to moze byt nejak zdraviu skodlive keby som ju nejaky cas nemala? Ja mam trochu problem lebo teraz prave nemamziadneho gynekologa ☹

scrabble
28. nov 2012

@zuzi0911 Zabudla som to poslat ako odpoved 😒

zuzi0911
28. nov 2012

@scrabble ufff no to veru neviem ale asi to nie je dobre ked to vyvolavaju. a neda sa ti za hocikym zajst a opytat sa ci by ta nezobral k sebe. vazne neviem

scrabble
28. nov 2012

@zuzi0911 Skusim este nejaku on-line poradnu 😀 snad mi niekto poradi ako dlho mozem cakat..... Ale aj tak som velmi stastna ze nie som tehotna. Viem ze niektore zeny by za // dali vela ale ja uz mam tri deti, vsetky tri planovane a na posledne sme si dokonca museli par rokov pockat. Viem ze by som milovala aj stvrte ale aj tak som radsej ze nemusim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre