Zápal vajcovodov

jajka257
3. sep 2013

Ahojte,
chcela by som Vas poprosit o radu. Od skoncenia menstruacie, ma strasne boli v podbrusku, vystreluje to az do chrbta. Mala som aj teplotu a pocity na zvacanie. Spravila som 2 tehotenske testy, oba boli negativne, tak som vcera nabehla ku gynekologovi a na moje nemile prekvapenie mi povedal, ze mam oba vajcovoy zhrunute, skratene a zapalene. Zobral mi vsetky mozne stery a aj krv. Stretli ste sa stym niektora? A mohla sa stat, ze som naozaj tehotna a on si to nevsimol? Mozno kladie hlupe otazky, ale momentalne som tak nestastna a nervozna a neviem co mozemm cakat. Moj gynekolog je muz mojej kolegyne a ta ked ma dnes videla, tak som zitila strasnu lutost a strasne sa bojim a vysledky budu az v pondelok. Dakujem za akukolvek odpoved. ☹

aristka
3. sep 2013

chcela si sa vyrozprávať,ale počuť neviem čo chceš,ak si bola u gyn.určite ti všetko vysvetlil ..tak sa lieč a hlavne buď v kľude a v teple nech sa dáš rýchlo do poriadku 😉

jajka257
autor
3. sep 2013

No vyrozpravat a pocut, ze co mozem cakat z vysledkov. Ano, hovoril, ze su velmi zvacsene a na skratene. Len nepovedal, kym nie su vysledky, co to moze byt alebo znamenat pre mna. A to ma trapi.....

aristka
3. sep 2013

@jajka257 počkaj na výsledky ,je tam zápal ,ak sa vylieči potom bude lepšie hovoriť ,či tam došlo k nejakým deformitám alebo zrastom ,nepriechodnosti a či vôbec k niečomu došlo,nemysli na to najhoršie ....