Zelený výtok v tehotenstve

pacica
4. júl 2012

ahojte,viem ze taketo veci by som mala riesit s doktorom,ale zijem v UK a tu su vysetrenia ine ako na sk,tak sa chcem spytat,ci daktora to v tehotenstve mala.som trochu znepokojena,lebo uz to mam dlho a vsade citam,ze je to nieco zle.mna nic neboli,nesvrbi,nepachne,len je to taky sopel zeleny ktory si vzdy najdem na papiery.na gatkach farba je uz zlto-biela.dakujem pekne

eri28
4. júl 2012

@pacica nepochopila som farba zelena, alebo zlto biela, pokial zlto biela myslim, si ze okej to mam aj ja je to v tehu normalne, nosim denno denne slipove vlozky,ale zeleny podla mna nic dobre nevesti, to by som volala urcite lekara, alebo pohotovost..

aduskatt
4. júl 2012

pochybujem, ze ti tu pomozeme, kedze nemame vystudovanu medicinu, teda aspon vacsina, toto patri naozaj do ruk lekara, nie do internetovej debaty, kde sa mozme akurat tak domnievat, co by to mohlo byt, aj tak asi neuhadneme......a obzvlast, ked si tehotna by si mala ist lekarovi

drabantovazuzana
4. júl 2012

ahoj, ja som mala podobný problém a tak som zašla za lekárkou a nasadila mi antimykotickú liečbu... Vraj to bolo nejaké kvasinkové ochorenie (takisto ako teba nič nesvrbelo, nepálilo, nič... ) Hovorila mi, že u tehotných žien je to dosť častý problém, keďže sa mení vaginálna mikroflóra vplyvom hormonálnych zmien. Takže moja rada - bež k lekárovi 🙂 🙂 🙂

pacica
autor
4. júl 2012

@aduskatt ved ano,ale tak ja som skor chcela vediet,ze ktora zena tym trpela a vlastne ci jej lekar dal nejake lieky,alebo ci to bolo za normalnu vec brane...

pacica
autor
4. júl 2012

@eri28 ono to je skor taky slabulilinky zelenkasty vytok a tiez tomu nerozumiem,ze na gatkach si najdem skor zltu farbu,ako tu zelenkastu

liave
4. júl 2012

@pacica urcite by som volala midwife!a dozadovala sa vysetrenia to je jedno ze si v uk zeleny vyto moize znamenat od zapalu cez banalitu az po umrtie plodu ☹ nechcem ta vystrasit ale mala by si kontaktovat midwife a to kludne aj teraz zavolaj do hospital urcite ta neodmietnu ak chces adekvatnu starostlkivost vymyslaj si aj ze ti nieje dobre a ze necitis pohyby a pod...zvelicuj a urcite sa dockas adekvatnej starostlivosti!viem o com hovorim rodila som tam 2x 😉 tak sup sup tu naozja nikto nemoze povedat co ti je

aduskatt
4. júl 2012

@pacica no jo, lôenze ono kazdy, aj ked vyzera mozno podobne moze byt nieco ine☹

pacica
autor
4. júl 2012

@liave no tak to budem musiet riesit az zajtra,lebo ja neviem po anglicky a manzel je v praci ☹

liave
5. júl 2012

@pacica no tak ries co najskor lebo nemusi to byt nic a moze byt aj nebezpecne...a zapis sa na kurz angliny nech ti je lahsie riesit podobne situacie lebo to budes potrebovat nie vzdy budes moct cakat na manzela 😒
kazdopadne drzim prsty a daj vediet ako si dopadla xxx

eri28
5. júl 2012

@pacica neviem, ale niekde som citala, ze to neni dobre ale uz nepametam, ....skus volat dokimu, nemusis hned chodit, teda ja mam v NL sestricku porodnu, asi aj ty...

eri28
5. júl 2012

@pacica inac aj ja na problemy je moj chlap, ja tiez moc nerozumiem, ale blizi sa finale, a uz je v strese viac ako ja, xixi

nativanativa
5. júl 2012

@pacica no vela bab ma aj takyto vytok , podla mna je to ok , ja mam zlto biely creamy a som v pohode , tiez tu baby na fore maju zelenkasty a je to ok 😉

bianca
5. júl 2012

@pacica medzi zlto biela a zelene je oooooooooobrovksy rozdiel.Priam priepastny.Ujasni si pojmy Nazlty bez zapachu je v poriadku ale akakolkvek primes je zla.Zelenu tipujem na steptokoka a ten sa musi preliecit

tinki
5. júl 2012

@pacica to bude mykóza, treba ju určite preliečiť..a tiež to môže znamenať streptokoka..a ten tiež patrí do rúk lekára, lebo môže spôsobiť predčasné otváranie..

akwee
5. júl 2012

@pacica skus si objednat z amazonu specialne tycinky na meranie ph vaginalneho prostredia. Nie je to vobec drahe, tusim to stoji okolo 10£. Ja si ph meriam kazdych cca 5 dni a som pokojna, lebo by sa zmenilo vplyvom mykozy alebo bakterialnej vaginozy.

pacica
autor
5. júl 2012

@bianca pri vytreni vaginy,najdem taky bledunko zeleny sopel tahavy,no nikdy si ho na gatkach nevsimne.na gatkach mi vzdy ostane zlto-biely vytok zaschnuty 🙂 chapes? samo.bez zapachu

pacica
autor
5. júl 2012

ahojte 🙂 takze dnes som bola u lekara a normalne ma aj hned zobral 🙂som sa bala,ze budem cakat dozajtra.no ako ma otvorila,tak povedala,ze jej sa zda byt vsetko v poriadku,urobila mi vyter a vysledky az na buduci tyzden.ono to je tak,ze pokial nic nesvrbi,nepali tak je to normalne,ale jasne je,ze treba to aj tak vysetrit keby nahodou,ale jej to prislo hned v norme ked to videla,tak dufam,ze to aj bude 🙂 dakujem vam 🙂

ivanaivana
31. okt 2012

@pacica ahoj, chcem sa spytat ako to nakoniec dopadlo s tym vytokom a ci ho mas doteraz. Mna trapi podobny problem a to mi robili pred tyzdnom vysetrenia kde bolo vsetko v poriadku. Ked som sa na to pytala lekara, tak nepovedal nic. Len sa pozrel a nevyjadril sa. V podstate ho mam obcas pocas celeho tehotenstva a to najma po vaginalnom vysetreni. Dakujem za skoru odpoved. ;)

ivanaivana
31. okt 2012

Chcela by som vediet ci mala niektora z vas pocas tehotenstva problem so zelenym vytokom a vysetrenia boli v poriadku.

pacica
autor
3. nov 2012

@ivanaivana ahoj.no mne robili ster a vytok je v poriadku.mam ho cele tehu take.vies ono ide o to,ze ak ta nepali,nepachne,nesvrbi tak by malo byt vsetko v poriadku,ale ja by som isla pre istotu na ten vyter,ved nikdy nevies,ale inak sa nemusis bat pokial nemas tie veci ktore som vymenovala.ja ho mam silny,zlty a niekedy sa mi zfarby aj do zelena,ale uz je skor viac do zlta.

pacica
autor
3. nov 2012

@ivanaivana predtym som ho mala skor do zelena ako do zlta,no vysledky su v poriadku

ivanaivana
3. nov 2012

@pacica dakujem za odpoved. Vsetky vysetrenia mam aj ja v poriadku. Len som sa bala, lebo je to dost nezvycajne a lekar sa k tomu nijako nevyjadroval ked som sa na to pytala.

pacica
autor
4. nov 2012

@ivanaivana pokial vysledky su v poriadku,nemusis sa naozaj nicoho bat.tiez som sa haluzila,lebo predsa zeleny vytok je nezvycajny,ale ked je vsetko ok,tak je to ok.je to proste tehotenstvo 🙂

misell991
8. aug 2013

ahojte poradili bi ste mi

misell991
8. aug 2013

ahojte viete mi poradit meska mi mesiac menstruacia a mam zelene vitoki a mala bi som stim ist k lekarovi ci ne za porozumenie dakujem

misell991
8. aug 2013

@misell991
poradili bi ste mi prosim ☹

hradnapani
8. aug 2013

@misell991 samozrejme, ze k lekarovi treba ist! zeleny vytok vacsinou nie je ok...

misell991
8. aug 2013

no dakujem

misell991
8. aug 2013

ale ja som este nebola ani tehotna tak preto sa pitam a kcem sa poradit

ivetka32
21. nov 2013

mala som to je to zapal.chod k lekarovi ta ti vaginalne tabletky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre