Zimomrivost v tehotenstve.Máte niekto podobný problém?

susik77
26. dec 2008

Ahojte, som v 6.tt a poobede a vecer mi byva hrozne zima, napriek tomu, ze mame v byte 23 stupnov. Chodim po byte v teplom svetri a v teplych ponozkach...Je mi to divne, lebo v predchadz. tehu mi bolo stale teplo. Mate niekto podobny problem?

susik77
autor
26. dec 2008

teplotu mam normal. ako na zac. tehotenstva-okolo 36.8-37.1

vinka
26. dec 2008

Aj ja som to mala a mám aj teraz.Niekedy ma až trasie od zimi.Musím si ku telke dat aj deku.A ja som spávala iba v spodnom prádle lebo mi bolo stále horúco a teraz teplé flanelové pyžamo aby som nezmrzla.A to nemáme zimu doma. 😉

susik77
autor
26. dec 2008

vinka, no ved. mm nechape. ja spim v pyzame v zupane 😎 na jednom fore -baby cafe holky pisali, ze to moze byt stitna zlaza, ale ja som nikdy probl. nemala 😕

vinka
26. dec 2008

Ani ja.A pri synovi som mala teplotu a zimnicu na striedačku a bez dôvodu.

zucha
26. dec 2008

susik, ja som to mala v oboch tehotenstvach na zaciatku a teraz, ked uz je za polovicou, tak mi je zas teplo a to hlavne v noci.

babulka123
27. dec 2008

ja som po IVF a ako prvy priznak tehu som mala zimnicu... ale nie, ja som taka ista , u nas doma moc nekurime lebo nam je s manzelom stale teplo... sme trosku vacsi takze nas ma co hriat.
vzdy mi v zime stacili tenke teplaky a tricko s kratkym rukavom, no a ked ma striaslo 1x hovorim si ok, 2x, 3x... a uz som vedela ze to bude z niecoho ineho.. a teraz , pravidelne kazdy vecer mi je zima a trasem sa ako osika...
takze asi to bude v pohode...

jumca
27. dec 2008

ahojte susuk ja mam rovnyky problem manzel sa mi smeje ze chodim po dome ako snehuliak......stale mi je zima od obeda az pokym nejdem spat....a este som velmi unavena,stale by som len spala.....ale vies ze celkom ma zahreju 3 horuce caje 🙂 jeden ani dva nepomahaju... 😉

vinka
27. dec 2008

Jumca tak tu únavu velmi dobre poznám aj ja. 😀

junovka
27. dec 2008

babenky, to robia hormony stit.zlazy 😉

junovka
27. dec 2008

jumca, prosim ta uprav si udaje v pase suvisiace s tehu 😀 😀 😀

celine
28. dec 2008

ahojte, mne byvalo vzdy zima pocas menstruacie a bolo mi stale zima aj na zaciatku tehu. Teraz je to uz lepsie, ale pri telke musim byt zakryta dekou. Myslela som si, ze som v tomto jedina cudna, lebo vsade sa pise, ze tehulky maju presne opacny problem. Tak som rada, ze nie som sama 😉

otrivinkajanka
28. dec 2008

Ahojte tak toto mam presne aj ja stale mi je zima som sice na zaciatku len v 4 tyzdni,ale zima mi je neustale pri prvej dcerke som ani nevedela,ze som tehotna a pri tomto druhom mam stavy ako zena v prechode je mi zle potom mam navaly tepla potom mi je zima dufam,ze mi to coskoro prejde,lebo ani nikam chodit nemozem v takomto stave 😒

raona
28. dec 2008

ahojte, nic si z tych zimomriavok nerobte, aj ja som to mala na zaciatku /ako keby sa mi telo vyrovnavalo s tym, ze sa vo vnutri nieco deje/, teraz uz to nemavam tak casto, ale napr. pri telke musim mat vzdy deku a teple ponozky..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre