Zlá veľkosť plodu v III.trimestri. Máte s tým problém?

galanta
18. mar 2008

ahojte vsetky dievcata,ktore nemate prave najidealnejsie miery babatiek podla sona.ak mate nieco,s cim by ste sa chceli podelit alebo poradit,budem rada ak sa zapojite a odburate aj moje obavy.dakujem 😉

bejakys
17. okt 2013

ahojte som 31/3 a mimino važi 2310g to je normalna vaha mne sa zda že dosť velka teraz sa obávam či dobre namerali...

lucia0108
2. jan 2014

@majkaa ahoj majka, ja mám ten istý problém v 30.tt mi namerali menšiu stehennu kost o 3 týždne. Ako ti to dopadlo, pozerám že máš už ročného chlapčeka. Bolo to nakoniec všetko ok? Ďakujem 🙂

majkaa
4. jan 2014

@lucia0108 úplne poriadku je

lucia0108
4. jan 2014

@majkaa Dakujem krasne za odpoved, velmi si mi pomohla v pozitivnom mysleni...🙂 Ja sa uz bojim dalsej kontroly, ze co zase...:-\

majkaa
5. jan 2014

@lucia0108 držím palceky ale určite bude dobre

katinka4681
27. feb 2014

Ahojte babule, ja som v 10 tt a podla vypoctov by malo byt to moje babo medzi 2 a 3 cm, no vsak my sme velki len 17.3 mm. Je to normalne? Sa bojim, ze to prestalo rast :(. Alebo to mozno bude dievcatko 🙂, tie byvaju mensie? Ja len dufam, ze je vsetko ok a ze sa zbytocne stresujem :(

bosorka0312
3. júl 2015

Minuly piatok mi v nemocnici(co som aj hospitalizovana) namerali v 31tt velkost 1200g a teraz po tyzdni pribral na 1270g,ma sklz o 2tt,preto musim dalsi tyzden pobudnut v nemocke,mala s Vas podobny problem?

simcek90
3. nov 2015

Ahojte dievcata bola som na ultrazvuku v 31+4 a nas maly ci skor velky ma uz 2159g dr mi povedal ze ak to pojde takto dalej tak pri porode bude mat 4880, mate s tym nejake skusenosti? ak ma dr pravdu tak budeme mat teda riadneho valibuka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre