Žlčníkové kŕče v tehotenstve. Čo vám predpísali?

jujka
26. máj 2007

ahojte tehulky, mám jednu veľmi dôležitú otázku.Mali ste niekto žlčníkové krče v tehu a čo vám lekár naordinoval.ja som v 17+4tt a mala som vnoci hrozné krče a na pohotovosti ma dr. odbyla stým, že my pichli jednu nospu. dnes my v lekarni pani povedala že také ešte nepočula v tehu nospu. PROSIM poradte

andy.a
26. máj 2007

jujka,mne doporučovali na krče a aj rôzne iné bolesti-napr.migrénu-Algifen kvapky,vraj aj tehotným v nemocnici to bežne dávajú... 😉

mám tiež žlčníkové kamene,zažila som aj žlčník.záchvat,ale našťastie nebola som vtedy tehu...

jujka
autor
26. máj 2007

a ten algifen ako sa užíva?tabletky alebo kvapky_kolko toho môžeme užiť?

andy.a
26. máj 2007

jujka,podľa mňa sú lepšie kvapky,rýchlejšie zaberú,dávky ako je napísané mv letáku,predpíše ti to gyndoš alebo aj obvcoďák,ja som si dávala tak l5-2o kv,podľa potreby,nie veľmi často...

ajko
26. máj 2007

jujka, mne tiež gynekológ ordinoval Nospu. aj všetkým ostatným babám v poradni, pokiaľ mali nejaké problémy. mne konkrétne kvôli tvrdnutiu bruška. a už mám šťastlivo 5 mesačné bábätko a všetko je ok-takže myslím, že by ti to ublížiť nemalo. a podotýkam, že som ju brala istý čas denne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre