Zvýšená štítna žľaza v tehotenstve

anduuuula
8. aug 2017

Ahojte maminky ,je tu nejaka maminka ktora mala problem zo stitnou zlazou?ja som v 12tt a mam zvýšenú žľazu a mam obavu aby sa nieco nestalo bud pri tehotenstve alebo po pôrode,vie mi niekto povedat o tom viac kto to mal a prezil si to? ĎAKUJEM za rady maminky🤗

babusik85
8. aug 2017

@anduuuula ahoj. a nenasadili Ti liek?

anduuuula
autor
8. aug 2017

Musim si najst lelarku ako uz ju mam ,ale ma dovolenku tak ze az v piatok to budem riesit bo vraj je dobra tak to si radsej pockam na nu .

babusik85
8. aug 2017

@anduuuula akonahle zacnes brat, tak Ti znizi hladinu.
ja by som isla cim skor k lekarovi.
kedy Ti zistili zvysenu hladinu? A kolko ju mas?

anduuuula
autor
8. aug 2017

No ja by som isla tiez len ze ked ma dovolenku tak pockam do toho piatku,som v 12 tt tak ze to zistili len nedavno ked mi brali krv tých 8 ampuliek tak ze neviem ako dlho ju mam ,ale dufam ze ked budem mat tabletky ze sa to da na poriadok a nebude to dako ohrozovat mna alebo bábätko.

anduuuula
autor
8. aug 2017

A mam ju okolo 9,dačo

babusik85
8. aug 2017

@anduuuula aha. a zavolali Ti, ze mas zvysenu hodnotu, ale len na najblizsej kontrole vravel?

ja som mala 4 pred tehu, nasadili mi lieky a o 6 tyzdn. som mala 2,5

anduuuula
autor
8. aug 2017

No ja som bola u ženské si po vysledky 4.8a vtedy mi povedala ze ju mam zvysenu ze si mam najst lekara aby mi nasadil lieky .tak dufam ze sa mi zníži a bude vsetko v poriadku

babusik85
8. aug 2017

@anduuuula podla mna nie je potrebne cakat na lekara, ak ma dovcu. mozes ist hocikomu.
v podstate zoberu ti krv a podla hodnoty nasadi liek.
a potom len chodis na kontrolne odbery.
ale je to na Tebe

anduuuula
autor
8. aug 2017

Jaaaj tak to potom nebudem zbytocne natahovat a pojdem zajtra nech to mam cim skor za sebou ,dakujem za rady🤗

babusik85
8. aug 2017

@anduuuula nemas zaco.
ja som bola takisto, ze radsej pojdem tej, ktoru kazdy vychvaluje.
a prvyraz som s nou bola na pokeci a odvtedy len kontrolny odber a nasadenie davok.
drzim palce 🙂
inak zaujimave, ze Ti nezavolali, ze mas zvysenu hodnotu.
kolko tyzdnoch prebehlo medzi krvou a 4.8?

anduuuula
autor
8. aug 2017

Ono to bolo hned na druhy den v stredu odbery aa stvrtok vysledky len v piatok som si bola pre vsetko aj po knizku i ked mi volali vo stvrtok a povedala mi o tom len som to chcela pocut zoči voči.konecne mam dobreho gynekologa ktorí mi behom par dni porobil vyšetrenia sona fotecky bo mala staru ženskú v ruzinove a ta mi od zaciatku tehu spravila len dve sona a to mi na prvom povedala ze nejsom tehotna 😂 a na druhom sone po dvoch tyzdnoch cakania nevedela zmerat ani nic cele zle .tak ze tento nový co ho mam je top uplne super a uplne superna sestricka 👌takže zajtra poriesim tu stitnu žľazu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre