Zvýšená teplota v tehotenstve. Je to normálne?

kackabrcka
22. sep 2008

Pekny den, som tu uplne nova a tehu prvy krat ..

Ma niekto skusenosti so zvysenou teplotou v tehotenstve, som momentalne 7tt a posledne 4dni mavam zvys. teplotu 37,4 -37,2 teplota kolise pocas celeho dna.. k tomu este aj ranne nevolnosti - pocit na zvracanie..
je to normalne ?

Dakujem
K.

sandrika
22. sep 2008

ano kaci je to uplne normálne môžeš byť v pohode teda podľa možností 😀 a gratulujem

kackabrcka
autor
22. sep 2008

Sandrika si mila a dakujem za odpoved.. 🤐 Nakolko som v zahranici a nemam moznost ist k lekarovi, hladam pomoc aspon na nete.. Vies mala som obavy ci niesom chora ☹
Do kolkeho tt moze byt zvysena teplota?

diky
kacka

mercy
22. sep 2008

Niekedy sa ranné tehu prejavuje aj teplotami,malo by to ustúpiť, drž sa 😉

petruci6
22. sep 2008

ahoj,je to normalne,hlavne na to neber ziadne lieky 😉

kackabrcka
autor
22. sep 2008

ahojte, lieky na to samozrejme neberiem len mam obavy.. lekarovi nemozem ist nakolko som v zahranici ☹ mate so zvysenou teplotou skusenosti vy osobne?

k.

petruci6
22. sep 2008

ja ano,nad 37 je to normalne,ale uz pri horucke 38 a viac by som si lahla s citronovym cajom do postele
v kt tt si? hormony si v tele robia co chcu na zac,preto mozes mat zvysenu teplotu

clea333
22. sep 2008

kackabrcka ahoj, ja s tym mam skusenosti priamo z nemocky, kde som nanestastie bola 😠 teplota v tehotenstve sa povazuje za normalnu do 37,3 -to ako keby si nemala teplotu, tak mi to povedali
mierne zvysenu teplotu mat mozes, riziko by boli uz vysoke horucky, ale aj to je individualne, lebo niektore babule pisali, ze mali aj 39 a babo sa im narodilo zdrave (myslim ze od 38,5 sa to uz povazuje za nebezpecne)

kackabrcka
autor
22. sep 2008

ahoj som zaciatok 8tt.. ja mavam tak do 37,4.. mimochodom v nemecku sa zvys. teplota 37.4 povazuje za normalnu.. inak rano mam nevolnost ale nevraciam iba mam zaludok ako na vode.. k lekarovi sa dostanem az o dva tyzdne v SR .. ☹

petruci6
22. sep 2008

aj nevolnosti su normalne v prvych 3 mesiacoch,mne bolo zle az do 15tt
o 2t ti dr urobi aj sono a uz bude fazulka pekne vidiet,len sa setri a oddychuj co najviac 😉

sandrika
22. sep 2008

kacimne povedala dr , že do 37,5 je to ok ...ja som mávala okolo 37,3,pokiaľ nemáš inépríznaky choroby je to tehu teplota..je to normálne naozaj sa nemusíš báť patrí tomedzi tehu príznaky 😉
chceš rodiť v zahraničí???

kackabrcka
autor
22. sep 2008

ahojky clea, trosku si ma ujistila 😉 ze zvysena teplota je OK.. mala som obavy ☹ zatial nepresahuje 37,4.. snazim sa oddychovat..
dakujem za radu 🤐

kackabrcka
autor
22. sep 2008

ahoj petruci to sa veru velmi tesim ked uvidim na sone malu fazulku ako rastie v mojom brusku 🙂 urcite je to nadherny pocit..

clea333
22. sep 2008

kacka, neboj sa, aj to, ze ti je zle je uplne normalne, mne byvalo este pred tyzdnom zle tiez, dokonca som vracala, ale teraz to uz ustupuje....lekarka mi hovorila, ze do 16tt je to normalne...vela oddychuj a hlavne vtedy, ked citis unavu

petruci6
22. sep 2008

a ked zacitis prve kopnutie to bude nadherny pocit 😵

kackabrcka
autor
22. sep 2008

sandrika ahojky 🙂 do kolkeho tyzdna si mavala zv. tepltou ? ine priznaky choroby na sebe nebadam..
co sa tyka porodu - to je este daleko aj ked skor budem rodit v zahranici ano.. bude to asi jednoduchsie ked tu chcem ostat zit a pre dieta chcem nem. obcianstvo ked ma nem. tatinka 🙂

kackabrcka
autor
22. sep 2008

tak to sa velm tesim na prve kopnutie 😵

kackabrcka
autor
22. sep 2008

prvy krat tehu a bez pomoci mamci ☹ ale este ze existuje nett 🙂

petruci6
22. sep 2008

to zvladnes neboj 😉

kackabrcka
autor
22. sep 2008

strach nemam, skor sa tesim 🙂

dejna3
22. sep 2008

kackabrcka, mne doki povedal, že mierne zvýšená teplota, môže byť aj následkom uhniezďovania vajíčka... takže je to v pohode 🙂

roasha
22. sep 2008

kaci,je to naozaj normalne teplotovat na zaciatku tehu,ziadne obavy. 😉 🙂 😵
drzim palce. 🙂

kackabrcka
autor
22. sep 2008

aj ked teplota trva cca uz 6dni je to norma?? ☹

roasha
22. sep 2008

neboj sa,je to v poriadku. 🙂

kackabrcka
autor
22. sep 2008

roasha oki lebo ine priznaky chorob nemam ..

roasha
22. sep 2008

ved to mas z toho tehu,hormonalne prekrvenie-stupla teplotka. 😉
ja ked som cakala malu,som hned na zaciatku tehu lezala v nemocke,tak som tiez bola zaskocena z teploty,a mali sme to naozaj vsetky tehule. 🙂
jednoducho patris do standardu. 😉 😀

kackabrcka
autor
22. sep 2008

😀 ked patrim do standartu tak som spokojna 😀

roasha
22. sep 2008

tak to som rada,ze si sa upokojila. 🙂
tak pekne s babikou oddychuj,neprepinaj,aby pekne narastla pokial pridete na SR,aby si mala krasnu fotocku zo sona.drzim palce. 😵 😵 😵

gabiaviktor
16. okt 2008

Ahojte. Moze byt zvysena teplota 37,3 a 37 priznakom tehu, ked mozne oplodnenie nastalo len pred 5 dnami? Druhy den mam totiz teplotu a vcera to bola aj bolest hlavy,bola som slaba, inak nic viac, ziadne prechladnutie, nic. vdaka za nazory.

shela
16. okt 2008

gabia...ja mam pocas tehu nonstop 37,3 v normale 36,6 😉 takze priznak to moze byt

nice7
16. okt 2008

baby prosim o rychlu radu podla mna som asi v 4 tt tehu k dr pojdem 4.11. ale dnes som trochu zacala špiniť je to teraz normalne? alebo nie prosim poradte vy uz ste boli tehu vdaka cakam na skoru odpoved 😔 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre