Zvýšené HCG, pozitívne tehu testy a špinenie

kvietinka12
24. jan 2019

Ahojte kočky,mám otázku. Pred 3 dnami som bola u gynekologa a zistil mi ze mam zvýšené hcg v krvi,urobila som si aj dva tehotenske testy a vyšli mi pozitívne bábätko uvidíme az v pondelok lenze zacala som.špinit(slabo hnedé).. neviem.co to znamená bola.som aj na pohotovosti,dnes zas na gynde a neviem či sa mam obavat alebo nie...

dominika0412
24. jan 2019

@kvietinka12 a čo vám povedali na pohotovosti?

kvietinka12
autor
24. jan 2019

@dominika0412 no tam to bolo ako u hlúpych nič nevideli a do papiera mi napisali ze som potratila... a pritom to ani pravda není. Čítala som ze to aj ked sa uhniezduje. Ale to je take ze iba pri utreti mi trošku sa zafarbi.. nie az tak ze by som mala na nohavickach . Neviem ci to nebude aj tym ze som 20. Mala dostat mrchu

dominika0412
24. jan 2019

@kvietinka12 telo ešte nieje pripravene na to že nebudeš mať menštruáciu tak preto špiniš 🙂 ale pre tvoj pokoj by som išla ešte raz na pohotovosť.. Nemôžu si dovoliť napísať ze si potratila keď to nieje pravda 🙄

kvietinka12
autor
24. jan 2019

@dominika0412 nuž je to tak ,dnes praveze som vobec nespinila. Uvidíme čo povie v pondelok strašne sa bojím...mne to pride ako keby som sa len.cistila neviem. Som uz z toho na nervy

destiny16
24. jan 2019

Myslim, ze sa ti uhniezdovalo vajicko. Ono to vyzera podla toho ako si opisala. Ja som tri dni nosila intimku, nie je to len pri utreti, a o 4 dni som mala dostat menz., no nic 🙄 pockala som 3 dni a boli tam zretelne dve ciarky. O tyzden som isla k doktorke a potvrdila mi jasny gestacny vak.

seva22
24. jan 2019

Ja som tiez mala.taky hnedasty vytok a bola som s tym na pohotovosti v 7tt,ale doktor mi spravil sono aj fotku malickej vytlacil...je to divne ze nekrvacas a doktor napisal.ze si potratila...nemozes ist na inu pohotovost k inemu doktorovi? Ja by som do pondelka nevydrzala...

kvietinka12
autor
24. jan 2019

@destiny16 gynekológ mi aj povedal ze mam zväčšenu maternicu . Je to pri normálnom tehotenstve?
Lebo kedze babo este nevidí povedal mi ze mozem mat aj mimomaternicove oplodnenie

kvietinka12
autor
24. jan 2019

@seva22 nuž to je tak v Čadci na pohotovosti. Mne dnes moj gynekológ povedal ze či zomna nieco vypadlo ze to co tam popísal... robili mi znova hcg a mala.som 52 a ked som vola u gynekologa prvy krat mala som 0.128hcg tak dufam zeroboty sasi toto vyvíja v poriadku

kvietinka12
autor
24. jan 2019

@kvietinka12 oprava* tak dufam ze sa to vyvíja v poriadku

destiny16
24. jan 2019

@kvietinka12 podla mna je este skoro na gynekologa. Vsetko ma svoj cas. Ked sa ti uhniezdovalo vajicko este ultrazvuk poriadne nic neukaze. Ja som bola v 5 tyzdni prvy krat u gyn. a videla gestacny vak so zltkovym. Hlavne pokoj, lebo malinke potrebuje cas na vyvin. Drzim palce ☺

kvietinka12
autor
24. jan 2019

@destiny16 ďakujem veľmi pekne za upokojenie . 🙂

simonkazga
25. jan 2019

@kvietinka12 to sa potom necuduj, pri hodnote 52 na ultrazvuku nic neuvidi. Klud, nohy v teple a mysli pozitivne 😎 drzim palce!

kvietinka12
autor
25. jan 2019

@simonkazga ďakujem 🙂

chruumka
25. jan 2019

@kvietinka12 ja som mala toto iste v decembri. Jemný hnedý výtok tak som volala doktorke ale mala dovolenku tak som išla večer na pohotovosť tam mi povedali, že je všetko v poriadku. O dva dni som začala krvácať a bol to potrat. Išla som do nemocnice a tam mi zistili mimomaternicove tehotenstvo. Týmto ta nechcem strašiť ale najlepšie by bolo keby ideš na inú pohotovosť alebo ešte dnes ku doktorke ;) držím ti palce nech ti to dopadne čo najlepšie ;)

simona232323
25. jan 2019

Mne nebolo nic vidno ani pri Hcg 140 a neviem ci bolo vobec nieco vidno pri 2500, no asi nie ked ma posielala dr. na kyret (jedna cco zastupovala moju).A o pohotovosti by som tiez vedela rozpravat a nie v dobrom .

kvietinka12
autor
25. jan 2019

@chruumka ide o to že už nešpiním ani nič,už mi je lepšie 🙂 a ku doktorovi chodim.skoro stale a furt to iste mi vzdy povie

kvietinka12
autor
25. jan 2019

@simona232323 ja som bola prekvapená aký ľudia vedia byť hnusny na tej pohotovosti keby človek jednal hnusne nepoviem ale ach škoda slov .

simona232323
25. jan 2019

@kvietinka12 No a okrem toho , ze ma posielala na kyret ... som v 15tt 😊. Pohotovost ...skoda slov 🙂

kvietinka12
autor
25. jan 2019

@simona232323 taky arogantný ľudia su tam že až...

veronikabartosova
25. jan 2019

Dobrý deň chcela by som sa opýtať brali s hrdla výter no a mala som nejaký bacil som zabudla ako sa volá ale bolesť som necítila iba vadenie keď prehtnem ani jesť poriadne no a včera som to pocítila znovu keď prehtnem v nosohltane a naspäť to cítim potom v hrdle antibiotiká som brala pomohli a zase to cítim dnes som bola u doktorky a poslala ma preč že si vymislam chcela som opäť aby mi zobrala výter s nosa aj hrdla a že nie.... prosím vás o radu ak to niekto mal napíšte mi budem rada za každú odpoveď.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre