Ezopove bájky - obsah knihy

ollynka
11. feb 2021

Prosím vás, aký je obsah tejto knihy, máme knihu rozprávky o zvieratkách, aby sme nečítali dokola to isté,..ďakujem.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aurorastone
11. feb 2021

@ollynka ak to myslíš tak ze máš doma ezopove bájky s iným prebalom, od iného vydavateľa, tak by som povedala ze gro bajok je rovnakých možno tam bude par iných 🙂...nepredpokladám ze by si sa pýtala keby máš doma len nejakú detskú knižku o zvieratách, to by bolo úplne jasné že to je čosi iné 😊

mpg
11. feb 2021

@ollynka Ezopove bájky vychádzajú v rôzných vydaniach, ja som tiež kúpila synovi (aj sme ich čítali), potom dostal ako darček Najkrajšie Ezopove bájky, tam bolo 17 bájok, v tej prvej knihe okolo 10, väčišna sa opakovala. Ale v obidvoch boli pekné obrázky, aj zvierat, takže boli pre neho vhodné, tú čo dostál som aj schovávala, lebo som chcela aby sa zachovala nepoškodená.

ollynka
autor
11. feb 2021

@viestta práveže v knihe o zvieratkách je lev a myš, poľná a mestská myš, korytnačka a zajac,..na konci poučenie,...takže sú to v podstate bájky,...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ollynka
autor
11. feb 2021

@mpg keby sa tam niečo opakovalo,ok, ale nie že to čo už máme doma ,...neviem sa k tomu obsahu dostať na internete a dcérka je už väčšia a chce Ezopa, no ,...

adelaida33
12. feb 2021

Nič sa ti tam nebude opakovať, ako ti už vyššie písali, Ezopove bájky sú literárna klasika, stretne sa s nimi tvoja dcéra aj na vyučovacích hodinách literatúry. Rozprávky o zvieratkách sú pre menšie detičky. My ich máme doma tiež.