Používame cookies. Viac informácií tu. OK
ali_inzercia
11. jan 2019

@wind123 skus mozno tu v skupinke Citame nasim detom. Tam ti skor poradia.

st44
11. jan 2019

Cat in the hat mozno?

wind123
autor
11. jan 2019

@st44 dakujem za typ na autora tejto knizky, dr. Seuss😉 priznam sa doteraz som o nom nepocula ale ako pozeram jeho ostatne knizky, tak je naozaj z coho vyberat...myslim ze zacnem s One fish, two fish a uvidim co povie synator...ale vyzeraju vsetky super.

wind123
autor
11. jan 2019

@kety1 velmi podobnu knizku mame o vevericiach s rovnako myslienkou the squirrels who squabbled od rovnakych autorov ako lion inside, ale mozno kupim aj tuto, aby to mal aj v sk obdobny pribeh.Vdaka za typ😉

romiada
12. jan 2019

@wind123 pridavam Ti typ na slovenske knizocky. Dcera ich vedela naspamat, su mile a poucne. Uz cakam len kedy ich zacneme citat s nasim 2 rocnym

vespertine
12. jan 2019

Palička a kamienok. Najobľúbenejšia kniha mojej takmer štvorročnej, vie ju už naspamäť.

wind123
autor
13. jan 2019

Dakujem za dalsie typy, zlata brana a tie klasicke pribehy o zvieratkach su skor versovacky a basnicky....ja som skor myslela nejake dlhsie epicke pribehy, no pisane rymovane...pravdu povediac, mlyske kolo a prsi prsi ma uz trosku otravuje a on si ich dost uzije v skolke...hladam nieco pri com sa zabavime spolocne😁

wind123
autor
13. jan 2019

@vespertine na tu knizku som sa v knihkupectve pozerala...ale som ju neotvorila, nenapadlo ma ze je versovana😉

wind123
autor
13. jan 2019

@romiada dakujem za typ. No myslim ze pre skoro stvorrocneho by uz bolo fajn aj nieco narocnejsie...pre dvojrocne ako pises idealne😉

vespertine
14. jan 2019

Ešte knižky o Miffy, ktoré vyšli v slovenčine. Ale aj v angličtine sa rymuju vlastne, takže aj tie. https://www.martinus.sk/?uItem=117934

janage
1. apr 2019

@wind123 nám sa páčila Ako sa chytá radosť

janage
2. apr 2019

@wind123 a este Cacky hracky, Zabiatko velmi pekne aj dlhsie aj kratsie basnicky s dusou😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli