Aké je riziko chrípky pri babyplávaní?

zuza77
8. nov 2009

Ahojte baby
Chodim s malou - ma 9mesiacov - na plavanie. Malej sa to velmi paci. Priatel zacal mat vyhrady, ze aby som prestala chodit, kvoli chripke....Neviem sa teraz rozhodnut, co dalej. Na jednej strane by som aj prestala, lebo sa fakt bojim, aby mala nieco nechytila, ked je to teraz vsade take rozsirene, ale na strane druhej som pozerala nedavno v telke dokument o babyplavani, ze ake je to dobre, posiluje to imunitu. Rodicia deti ,ktore tam chodili, to len chvalili, ze odkedy tam chodia, deti neboli chore,.....Tak teraz neviem. Zajtra by som mala ist, ale vaham.
Aky mate na to nazor? Ist ci neist????
Dik

sissik
8. nov 2009

zuza chodite do obchodov a von, kde su ludia? ak ano, tak by ste tam mali prestat chodit, lebo chripku moze dostat aj tam. to odkaz priatelovi. a na plavanie normalne chod, ked sa jej to paci. z vody chripku nedostane

zuza.m
8. nov 2009

sisik to dobre vystihla,kde je kopu ludi a nevetrane priestory to je ydroj chripok a nie plavanie kde je par detičiek to by mali byt len zdrave.

zuza77
autor
8. nov 2009

presne tak to citim aj ja, len som o potrebovala pocuj aj od niekoho ineho
dik, zajtra sa uz tesim na plavanie 😉

kristinka.s
9. nov 2009

ahoj zuza, aj my chodime na plavanie a tiez sme to zvazovali kvoli chripke, ale nakoniec sme sa rozhodli chodit dalej. Malej to len prospieva, nebola este vobec chora a velmi si to uziva. A na margo chripky - je to dost premedialzizovane - netreba verit vsetkemu. Kamoska zije v UK a tam napr. prasaciu chripku prekonal uz pomaly kazdy - od deti v skolkach po rodicov v praci..... a v pohode 😵