Ako často chodievate na prechádzky s bábätkom?

nikinka008
12. sep 2009

Chcela by som sa opytat ako casto chodievate na prechadzky a na ako dlho? 🙂 Dakujem

wsmoulinkaa
12. sep 2009

ahoj...chodím každý den dopolko tak 1,5h a nebo většinou s nákupní horečkou anebo kávičkou v kavárně s kámoškou, tak to je třeba na 3-4h...ale stane se, že nemám třeba někdy čas a ven nejdu...to se stane ale minimálně! Babička moc nevozí a manža jen o víkendu...jezdí pozdě z práce 😒 😉

jmisa
12. sep 2009

Já chodím dopoledne a odpoledne, dopoledne tak na hodinku a půl a odpoledne tak na dvě.
Někdy ale vyrazíme na celý odpoledne. Ale standardně, když jsme doma a chodíme po okolí, tak takhle, malej chce jíst po cca 2,5 hodinách, tak abychom byli doma, když jsme v okolí.

zuzula25
12. sep 2009

teiz na dve hodky dopoludnia a dve hodky odpoludnia.u nas to musi byt,lebo maly je doma potom ako sto certov 😝

anarida
12. sep 2009

Ahoj ja chodím 2x teraz keď sa ochladilo keď bolo pekne som bola väčšinou celý deň vonku 🙂 Teraz idem doobeda okolo 11-12 na hodinku dve potom malá spí niekedy aj vonku ale to moc nemám rada tak ju vždy idem dať spať domov do postieľky keď sa zobudí su aj 4 hodiny tak zvyknem byť tak do 18-18:30 🙂

pikusa
12. sep 2009

Ahojík....dopoledne tak hodinka,spojím to s nákupem...a odpoledne tak 2-3 hodiny,podle toho kam a s kým 🙂 někdy i dýl...

tunylyk
12. sep 2009

my od malička sme chodievali na 2-3hodinky minimálne

rimmel
12. sep 2009

ja chodim denne, na cca hodinku niekedy viac niekedy menej zavisi od maleho..cez vikendy na viac..dnes napr sme boli na "vylete" 4 hodiny.

to zavisi od babatka, niektore su v kocikoch radsej niektore nie, niektore vedia prespat ine sa nudia...a niektore 4 hod vskuse prespat v kociku nevedia..

briketa
12. sep 2009

My sme vonku od desiatej rana do 6-7 vecer. S obidvoma naraz. Vonku jeme, spime, vencime psa, ideme do hor, kupat sa, nakupit. Je to najschodnejsia cesta ako mi novorodena krasne spi cez den, potom aj v noci a starsi zalahne unaveny uz o pol deviatej, deviatej.
Napakujem auto vsetkym potrebnym a uz nas nieto.

rose86
12. sep 2009

briketa to akoze chodis s tyzdnovym babatkom na cely den von?? to sa nebojis?

dididi30
12. sep 2009

rose, preco? 😅 moj syn mal 3 dni a od toho dna sme vonku 😀 a nie hodinku 😎

rose86
12. sep 2009

no ja som tiez nejak dlho nevyckavala s prechadzkami ale pekne po troskach chodime.

magdulenka
12. sep 2009

my to máme stejně jako briketa. na zimu se fakt neteším 😒

rimmel
12. sep 2009

briketa mne chodi spat unaveny jak svina uz okolo 8 :D a varis a upratujes kedy..

ale inak podla mna cerstvy vzduch je super ale treba rovnovahu 🙂 ja osobne si to predstavit neviem byt cely den vonku..kto mi uprace a navari a plus pocasie je tu dost naprd takze to tiez vyhra nieje..v lete je to ale ine to hej! to by som aj ja asi cely den vedela byt..:_D

jankapiknova
12. sep 2009

ahojte
tak ja som zato aby deti chodili kazdy den von aj viac krat,samozrejme doma sa musi upratat,navarit... ale pokial sa da treba byt vonku. Nas maly sa narodil na konci oktobra ale od prveho dna co sme dosli z porodnice sme denno denne vonku, aj ked bolo minus aj ked prsalo,vzdy aspon na chvilku sme isli von. Cez zimu mal 2 mesiace ale vo fusaku prespal 3hodiny vzdy. Kamaratka zas von nechodila skoro vobec a mala bola doma stale upistana ale ani sa necudujem. 😉

maruska22
12. sep 2009

juj ako vám závidím že vase deticky vydrzia tak dlho vonku, resp. v kočíku...ten moj vydrží v koči max. hodinu, takže prechadzky dalej od domu velmi nehrozia ☹ odmalička nemá rád kociar, ale chodime von...v klokanke vydrzi, lenze uz ma osem kil, takze mám čo nosit ☹

rimmel
12. sep 2009

maruska nerob si starosti ja som mala taky isty problem ale cim bude vacsi tym sa to bude lepsit 😉

wsmoulinkaa
12. sep 2009

já nenapsala že chodíme i odpol!!!! to je jasný, doma bych ani nevydržela...ale taky mi pořád nespinká...tak hodinku a pak kouká....dám napapat a třeba usne, když začně virvál, jistí to domov 😀 😉

amy14
12. sep 2009

ahojte,tak naša doobedu ked ideme okolo 10h vydrží spinkať v kočíku aj 3h,ale poobede len takú hodinku..a závisí aj od jej nálady.snažím sa chodiť každý den,ale dávajú nám dokopy blok,výťah,bránu a niekedy mám čo robiť aby som sa dostala z bloku..plno prekážok,ale musíme ísť von,lebo by som sa aj ja doma zbláznila....

sayast
12. sep 2009

tak to ja nevim co budem delat pres zimu ☹. ted jsme si pres leto zvykli travit i 6 hod venku 🙂. dopoledne nechodim. tak pres zimu zacnu asi dop i odpolko, aspon po hodince.

amy14
12. sep 2009

no ja som tiež zvedavá na zimu...som zvedavá na to obliekanie bábätka....

marosko08
12. sep 2009

Nikinka ahoj.s nasim malym som na prechadzke kazdy den ci prsalo,ci snezilo....ked bol malicky,spaval 3-krat a teraz 2-krat,takze zeakazdym s nim idem von,lepsie a dlhzsie spinka.berim si vzdy papat a pit a ideme.ked je nutne nakojit,tak sa prisposobime(v lekarni,u kamosky...)nemusis sa obavat,detom sa vonku paci.papa.Kata

roka96
12. sep 2009

nikinka no napíšem náš príbeh.. do nejakého polroka sme okrem kojenia boli stále vonku... domov som ho chodila oba nakojit.. lebo stále plakal a .. no to je na dlho.
teraz chodíme von doobeda potom ide na chvilku buvat, potom ak sa zobudí napapáme ideme von do nejakej 16 hod , dáme buvat a ked sa zobudí zase sme vonku.. 🙂 doma s naším vydržat je brutal, vonku sa ako tak dá.. ale my máme také živé striebro, že až..
takže to zhrniem doobeda s kočíkom- napr. nákup...nejaké 2 hod. 😝
poobede prechádzka, výlet, nejaké 3 hodiny 😝
večer nejaké 2 hodiny, prechádzka na unavenie- i ked to je iba naše prianie 😀

roka96
12. sep 2009

a ešte do nejakých 4 mesiacov nechcel absolutne byt v kočíku aj tam plakal takže to sme chodili s klokankou
a od 4 som ho začala učit na kočík , lebo prichádzala zima a nemohol byt v klokanke.

roka96
12. sep 2009

a samozrejme nezáleži na počasí,,, my sme chodili , či pršalo, snežilo, či bola búrka, alebo svietilo slnko. 😀
uvidíme ako bude teraz cez zimu, už sme predsa vačší

monikabe
12. sep 2009

Ahojte mamicky, mne dnes pri prechadzke velmi vadil vietor. Takze ja sa nebojim ani dazda, ani snehu ale ten vietor ked zafukal, tak ma skoro bralo aj s kociarom. 😒

macka23
12. sep 2009

No ja dopoludnia vylozim maleho na dvor ci prsi ci neprsi /bo v postielke mi nechce cez den spat/ asi tak na hodku hodku a pol a popoludni sa chodime prechadzat tak 2-3 hodky a teraz cez leto este chodime navecer okolo 6tej cakat tatina na stanicu 🙂

anarida
12. sep 2009

Mňe sa malá narodila v januári tak na takú prvú ozajstnú prechádzku sme šli asi keď mala 3 týždne a to len na 40 minú 🙂 ale henď ako sa oteplilo sme vonku ako sa len dá 🙂

rimmel
13. sep 2009

monikabe ako to ze vadil vietor? 😒 sak sa k nemu nema ako dostat 😀 mas ho vo vanicke nie? ja ked je burka chodim len na pol hodku aj tak z toho okrem cerstveho vzduchu maly nic nema...

briketa
13. sep 2009

rimmel, varim vecer a upratovat chodi pani. u nas je teplo a slnko cely rok. na plaz mam 5min, do hor 10min. za rohom zoo, botanicku a 2 prirodovedne muzea. myslim, ze kazdy by sa v takom pripade zdrzoval drvivou vacsinou vonku.

rimmel
13. sep 2009

briketa tak to ano 🙂