Ako často chodievate na prechádzky s bábätkom?

nikinka008
12. sep 2009

Chcela by som sa opytat ako casto chodievate na prechadzky a na ako dlho? 🙂 Dakujem

bianca7
14. dec 2009

Ahojte.Mam otazku-do akeho minusu vonku chodite s detickami von?Myslim este tych,ktore lezia v kociku.A davate na fusak alebo zimnu kombinezu aj nejaku deku?Aku?Napriklad taka spanielska staci?Alebo nieco hrubsie...Dakujem 😉 Mame dnes -3,tak uvazujem ako obleciem malickeho ak pojdeme von...

alca85
14. dec 2009

von sa ževraj môže ísť do -5. Ja by som určite dala na fusak ešte deku..

bianca7
14. dec 2009

alca85,a postacila by ta spanielska deka?chcem ju kupit ale neviem ci aj do zimy je dobra...

annalena
14. dec 2009

na kombinezu davam este deku. tiez mam tu hrubu spanielsku. podla mna je super. mala je teplucka ako piecka ked sa vratime. len licka ma vystipane 🙂

alca85
14. dec 2009

Ja dávam iba obyčajnú takú tenšiu (záleží podla mňa aj odtoho čo dieťaťu obliekaš, zas aby sa neprehrialo)..inak že by sa mala dať deka aj pod fusak na zateplenie zo spodu..

bianca7
14. dec 2009

dakujem,baby 😉 My nemame fusak,ale taku teplu zimnu kombinezu,ale ked je uz vonku minus,tak si myslim,ze treba este nieco.Tak idem kupit tu teplu spanielsku.Diky za rady!

catrine
21. dec 2009

ahojte maminy mame doma 7 tyzdnove babatko myslite ze je rozumne s nou ist von v takychto mrazoch, uz dva dni sme neboli vonku a dneska aj dost fuka tak neviem, poradte mi prosim vas. a natierate vasim drobcom aj tvaricku ked idete von a s cim. dakujem

rimmel
21. dec 2009

cat ja by som nesla.

catrine
21. dec 2009

Rimmel ani vy teraz nechodite von, je asi fakt kosa na take male mimi.

zeleny_cajik
21. dec 2009

cat, 7 tyzdnov je este male babo, pod minus 5 s nim necod von. aj my uz par dni trcime doma, max. chvilku na balkon alebo k otvorenemu oknu 🙄 a tiez nam z toho zasibava 🙄

rimmel
21. dec 2009

my zatial chodime, my sme v uk a neni tu taka zima ako na slovensku..dnesna teplota tusim 1 stupen plus 😉

catrine
21. dec 2009

Diky baby tak radšej nepojdem budem častejšie vetrat nech ma aspom čerstvy vzduch, hadam sa cez tyžden trochu oteplí.

evikg__2
21. dec 2009

catrine - Aj my mame Nelku 😉 . Tvaricku je dobre proti mrazu a vetru urcite natriet. My pouzivame od Nivea Wind und Wetter creme. I ked som si neni ista, ci je dobre do pol roka nejaku kozmetiku na tvaricku davat ☹ . Skus zavolat svojej pediatricke.

danu
21. dec 2009

zuzkaku • 2d • Dnes o 17:32
Ahojte. Chcem sa opýtať ako dlho a či vôbec je vhodné chodiť s bábom na prechádzky ak je vonku mráz okolo -10...Mám 5 mesačného chlapčeka a teraz, keď je vonku celý deň takmer -10, sedím s ním radšej doma... ☹ Aj keď najradšej by som sa aspoň na hodinku vyvetrala a poprechádzala s ním. Tak ak máte nejaké skúsenosti, rady alebo tipy, budem rada 🙂

lilly21 • 1d • Dnes o 17:39
jj, dobra otazka...a moja zasadne vypluva cumel a spi s otvorenymi ustami...

zuzkaku • 2d • Dnes o 17:43
😀

k.ate • 1d • Dnes o 17:44
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

tinuskaha • 1d • Dnes o 17:45
ahojte s drocami treba ist von za kazdeho pocasia okrem hmly.
ja mam maleho predcasne narodeneho a vonku sme stale ak nemam cas ist na prechadzku spi v kociari na balkone 😉

lydia22 • 1d • Dnes o 17:45
Ahojky vravi sa ze s babom sa ma ist von v kazdom pocasi,staci hodina ved potom je zima hlavne mne,moj maly je dobre obleceny,zakryty dekou a vo fusaku a krasne spinka ovela radsej ako ked boli horucavy.takze ja odporucam ist von.
zuzkaku • 2d • Dnes o 17:53
-
Babenky ďakujem za odpovede...

lilly...skús ju poštekliť po brade, potom ústočka určite zatvorí 😵

iinuska • 2d • Dnes o 18:34
ahojte, my chodime s malym zatial von kazdy den. 🙂

saskarisko • 2d • Dnes o 18:38
Ahojte
- 10 stupnov je hranica (do tejto chodia vonku aj deti zo skolky). a vonku zostat dovtedy pokial nie je mamine zima. myslim, ze pol hodina aj v takejto teplote je optimalna. samozrejme, ze este zavisi ci nefuka ladovy vietor, lebo potom je pocitovka nizsia

pimpa • 1d • Dnes o 18:48
ja som pocula ze s babetkom von len do -5 stupnov. Tak teraz neviem 😕

edita84 • 1d, snž • Dnes o 18:51
dievčatá kľudne chodte von s detičkami aj v - 10. ved vtedy je najčistejší vzduch. pred 2 rokmi bola malá chorá mala nádchu a dokina nám povedala nech pekne ideme von aj vo veľkej zime to jej prečistí pľúcka.

mata1976 • 1d • Dnes o 19:34
my chodime za kazdeho pocasia... 😉

amy14 • 1d, 68tt • Dnes o 19:37
ja dávam na kočík pláštenku do dažda,to izoluje a sme von pokiaľ to vydržím,ale to teraz fakt len max hodina,lebo potomuž zamrzam 🙂

zuzkaku • 2d • Dnes o 20:15
edtia...ďakujem za tvoj príspevok, lebo práve to je pre nás momentálne aktuálne...malý ma nádchu, pre staršieho potrebujem chodiť do školy (je prváčik) a k tomu tie mrazy von... 😒 No ozaj, nevedela som či urobím dobre ak ho vezmem so sebou... 😨
ináč amy...rozmýšľala som tiež nad pláštenkou....vidím, že nielen mňa napadnú takéto veci 🙂

lenka1smejka • 1d • Dnes o 20:21
Tak ja chodim von za kazdeho pocasia a kazdy den na 2hodinky.Viacej uz ja nevydrzim mala tam krasne spinka a je zababusena-kludne by som si to snou vymenila 😀

editka84-aj ja som to pocula,ze sa vtedy cistia plucka a suhlasim s tebou

amy14-inak ta plastenka dobry napad vyskusam

hilaris
21. dec 2009

aj ja som sa bala s malou ist von ale nemala som inu moznost. doma nevedela zaspat tak sme nemali na vyber. A mala som obavy lebo je chora a kasle ako stary tuberak. Po zobudeni este viac tak som si to dost vycitala ale aspon ten humus vykaslala a aj ked mala taky zachripnuty hlasok tak bola ok. Tiez pouzivam plastenku od kedy jej vietok vystipal licka az tak ze vyzerali ako spalene. Bez nej ani krok.

mariekaterina
7. feb 2010

Zdravím.V kolika dnech nebo týdnech po narození mimi jste šli s prckem ven?? Hlavně teď v této zimě?? Potřebuji chodit s malým do školky a nemá mi kdo hlídat malého. ☹ Dok říkala že až po šestinedělí ale to asi zblbnu doma 😝 Teď máme 18 dní. Díky za odpověď 🙂

sue
7. feb 2010

Mariekaterina, od 10dní s kľudom môžeš chodiť von pokiaľ nie je menej ako -10... Macko sa narodil 8.1. a od myslím 19.1. sme smelo chodili von, prvý februárový víkend sme už boli na túre vo Vrátnej a tam bolo menej ako -10... nič sa mu nestalo,krásne spinkal.

mariekaterina
7. feb 2010

Tak to risknu 🙂 je jen škoda že tu máme hrozný smog 😒 ale aspoň na tu půl hodinku 🙂 je to na nic být jen zavřená doma, trochu vzduchu neuškodí 🙂

sue
7. feb 2010

Ja si myslím,že smog je ďaleko horší ako nejaká zima, dážď alebo sneh 😒

shaula
7. feb 2010

Mariekaterina - my jsme taky šli poprvé asi ve 14 dnech, ale bylo to v létě... Nicméně neřekla bych, že je to velký rozdíl, pokud potřebuješ, klidně choď. Akorát bacha na ten smog, to bych se radši moc necourala - prostě vyřídit, co potřebuješ a šup zase domů 😉 A v mrazech bych mu natřela obličejík ochranným krémem.

mariekaterina
7. feb 2010

Shaula - ten smog je hrozný že?? 😒 vidím že jsi taky z OV. Měli by s tím něco konečně dělat.... 😖

misicka85
7. feb 2010

Já jsem šla s Adélkou ven poprvé když jí bylo asi 14 dní,ale hlavně protože je prosincová a v té době zrovna byly velké mrazy. Dětská dr. mi radila že s novorozencem můžu ven do -5st a s kojencem a batoletem do -10st..
Jinak na procházky chodíme denně, většinou dopoledne, záleží na ročním období, teď v zimě max. na hodinku pokud je moc zima, jinak většinou na 2h,přes léto jsme venku pořád...
Jo smog v Ostravě, to je hnus! My už ani večer neotvíráme okno protože to se fakt nedá dýchat a hlavně ještě jak je cítit ten smrad z Mittalu a Paskova 😝

shaula
7. feb 2010

Jo, musím dát za pravdu, v poslední době ten vzduch nestojí za nic. Jako dítě si pamatuju, že často smrděl Paskov, pak to nějak ustalo nebo jsem to nevnímala, ale posledních pár let je ten smrad zpátky ☹

bibione
7. feb 2010

my sme chodili kazdy den...od narodenia a nic mu neni...skor ja by som ochorela v tej zime ako on,nakolko mame kocar ako tank,zr aj keby chcel,tak donho nenafuka 🙂 aj vtedy,ked bolo minus 10...mne sice bola riadna kosa,ale jemu ani nahodou 😉 ani len nostek nemal nikdy studeny

babonr
8. feb 2010

Ahojte!My sme denne bonku 6-7hodin...Doobeda aj pooobede.Ci prsi,snezi,fuka,proste stale.Maly doma nechce spinkat,tak co mam robit.Tak sa prechadazme po celom meste.Vecer sice odpadnem ako kabela s malym do postele,ale od kedy maly tolko spinka,nie je vecer problem so zaspavanim.

mariekaterina
8. feb 2010

a dáváte i tu slídu na kočárek?? Doma se přeme, manža že ne, vždyť neprší a já že jo, že aspoň mu tam nefouká a je tepleji...

bibione
8. feb 2010

marieka...jasne ze davame...vsetko co sa na kocar len da dat 😎 ...prave koli tomu fukaniu...manzela zfukni,ze sa nevyzna 😉

mariekaterina
8. feb 2010

jj 😀 to víš že mu to nandám 😅 no chlapi..... všechno ví, všechno znají, všude byli 😅 😠

babonr
9. feb 2010

My davame plastenku len ked snezi alebo prsi.Nemam pocit,ze by tam malemu bola zima.Ved je vo fusaku v overale a este dalsie dve vrstvy ma na sebe.

matula1194
9. feb 2010

ahojky babenky, my mame 18dnovu dcerku vonku to nevyzera ruzovo myslite, ze je vhodne ist s nou na kratku prechadzku ci ani nie?? 😒