Ako často chodievate na prechádzky s bábätkom?

nikinka008
12. sep 2009

Chcela by som sa opytat ako casto chodievate na prechadzky a na ako dlho? 🙂 Dakujem

zuzufek
9. feb 2010

matula ja si myslím,že by si mohla,veď keď malú poriadne oblečieš okolo obeda jej hodinka neuškodí....aj mne sa malá narodila v januári a 12tý deň po narodení som s ňou šla von a celú zimu som s ňou chodila a nič jej nebolo 😉

rimmel
9. feb 2010

jasne ze mozes..ved mas hlboky kocik, mozes ju tam zababusit a bude jej tepluucko ;)

germik
9. feb 2010

ja by som určite šla, ja som s malou chodila von asi od jej 7meho dňa a to sme sa narodili začiatkom marca. Ale nie na dlho a určite neboli také zimy ako teraz ☹ Šla by som okolo obeda a začala max tak na pol hodinku. Asi sa to na tak krátky čas ani neoplatí ani obliekat, ale na dlhšie by som nešla a postupne by som čas predlžovala

darja12
3. dec 2015

a ked ste celý den niektoré vonku s dieťaťom vo vaničke, to s tým dieťaťom ani necvičíte? napr dávať ho na brucho, otáčať hlávkou za hračkou a trénovať úchopy a tak?? áno riadiť a variť sa dá aj večer.

zuska2001
3. dec 2015

museli sme isť von asi tak po týždni, pretože sme šli k doktorke a auto nemáme. prešli sme sa asi 15 minut v marci, kedy snežilo.