• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aký kúpiť repelent pre 3 mesačné bábo?

23. júna 2013 
a to zanza -chicco kupim prosim vas kde??? dakujem
17. jún 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby fakt nikto nevie kde ho dostat ten chicco zanza na baterky?nemozem sa k nemu dopatrat.cez net sa vsade plati+postovnne minimalne 3eura :confounded: diki
22. jún 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancake dnes som bola v alltoys hrackach v bratislave a tam som ho kupila.10,90euro stal.dufam ze posluzi.len este neviem kam ho malej pripnem :confused: nemate nejake tipy?
24. jún 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. jún 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne poradili Bio repelent EFFITAN :slight_smile:, má úžasné ohlasy, my ho tiež vyskúšame na Senci.

Prostriedok proti komárom, ovadom, kliešťom. Bráňte sa pred hmyzom efektívne a bez chémie!
Vysoko účinný repelent na prírodnej báze. Úspešne testovaný švajčiarským tropickým inštitútom v Basilei. Effitan chráni proti komárom až 8 hodín a až 6 hodín proti napadnutiu kliešťom.
Naviac sa stará o pokožku pomocou BIO aloe vera a BIO kokosového oleja. Ľahký sprej s príjemnou vôňou eukalyptu.

Ale treba riadne prezreť bio obchody, lebo viem že je často vypredaný. :wink:
25. jún 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já jsem koupila Anti-moskyto je to pro děti a funguje. ten no zanza máme taky na baterky a myslím, že tooo funguje.Máme to na kočárku a malá je v pohodě.Samozřejmě, když je už večer, tak dáme moskytiéru :wink:
30. jún 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anti-moskyto je ale pre deti od 3 rokov (dnes mi to zistovali v lekarni, pretoze na etikete je len, ze je to "pre male deti"). Mne doporucovali Mosi-guard, je na prirodnej baze, pre deti od 3 mesiacov. Uz som ho objednala (v CR, na slovenskych strankach som ho nenasla), tak uvidime.
2. júl 2010 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zanis aha :fearful: , já jsem malou už párkrát stříkla po nožičkách a oblečení a byla v pohodě (žádné vyrážky nebo ekzémy a tak), ale stejně ho hlavně používáme my. Každopádně dík za upozornění. Pokusím se sehnat ten Mosi guard :wink:
7. júl 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemá niekto skúsenosti s repelentom Predator Junior? Je písané, že je pre deti od 3 mesiacov a je proti komárom a kliešťom. Na rozdiel od ostatných napr. Viper neobsahuje DEET.
21. apr 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate niektora skusenosti s vyssie spominanymi alebo inymi detskymi repelentami? zhanam nieco ucinne pre 2-rocnu dcerku...
30. apr 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petaba cauky pre take male deti nic nemajú... Lebo tie spreje sú nebezpečne pre take babetka.. A preto sa dáva sietka...
30. apr 2012 o 12:33  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajca123 a pre dvojrocne deticky, nevies poradit?
30. apr 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisiska ja by som sa vždy radila v lekarni...
Je aj repelent na oblečenie ale neviem od akého veku dieťaťa...
My mame všade na oknach sietky... A treba aj kúpiť tu vonu do elektriky proti komarom a mucham..
Ja by som moc nechodila na chatu do lesa kvôli tým klieštom.. Bala by som sa
30. apr 2012 o 12:41  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naša 14.mes.dcerka mala včera na nožičke kliešta,a to sa hrala iba doma na dvore :frowning2:
30. apr 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nám v lékárně doporučili právě ten Predator , že vyšel nějak super v testu. Koupili jsme tedy ten, co je až od dvou let, protože dva ročky už syn má, ale jinak se dělá i od třech měsíců. Tak snad bude opravdu dobrý, dneska jedem na chatu ke známým, takže bude velké stříkání :slight_smile:. Je na kůži i oblečení.
30. apr 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ziadny take male dieta moze byt kludne pod sietkou ciuz v kociku alebo v autosedacke
30. apr 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ajca123 ďakujem za radu :wink: ... moja malá má už 5 rokov, tak už nepoužívame sieťky :grinning:
2. máj 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katherine27 Tady je recept pro alternativce :slight_smile: je to z pořadu o aromaterapii, ještě jsem to nezkoušela, ale plánuju vyzkoušet, protože mi to přijde jako menší svinstvo než to co prodávají v lékárnách : eukalyptus citriodora 10kapek + 10 kapek pelargonie (geranie) + 10kapek cedrového dřeva + 10 kapek citronely to vše se nakape do 30ml základu - ideálně ořechový hydrosol, protože ten není tak mastný, ale ten asi neseženete, takže plánuju použít mandlový olej nebo tak něco.
4. máj 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, obnovím tému :slight_smile: aký repelent poradíte na citlivú pokožku dieťaťa?
9. júl 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
info pre vsetky mamicky , co maju deticky mladsie ako 2 roky: odpoved priamo od NATUR SHOP @ Effitan - prírodný repelent Alva: " Dobry den, priamo od vyrobcu je deklarovane, ze je vhodny od 2 rokov pre deti. Pekny den. NS "
11. jún 2013 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, v piatok som nasla letak na poliklinike v Petrzalke na Fedinovej. Bol to sprej proti komarom od jedneho mesiaca a bola tam web stranka- verimeprirode.sk
23. jún 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci to tu uz niekto pisal, ale co sa tyka repelentov, pouzivam od malicka pre deti spreje, ktore maju oznacenie ako vhodne pre deti, ale s obmedzenim, ze nestriekam na kozu, ale na oblecenie.
A teraz som v DM videla take stvorlistky naliepacie a tie sa lepia na kocik, neviem ako su spolahlive, ale je to alternativa.
23. jún 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok