Aký kúpiť repelent pre 3 mesačné bábo?

petaba
3. aug 2007

Ahojte, mohol by mi niekto poradit? Chystame sa na s malou na chatu. Je to v lese, neviete ako by som ju a samozrejme aj mna (kedze kojim) mohla ochranit pred komarmi, ale hlavne pred kliestami . Chceli sme ju dat zaockovat, ale ockuje sa v zime a mala je este moc mala na to. Za vsetky odpovede dakujem.

musko
3. aug 2007

Ahoj - sú buď od Chicco - ZAZA, alebo my máme z lekárne VIPER - penu proti komárom, kliešťom a muchám.

petaba
autor
3. aug 2007

Ahoj a odkedy si to malemu zacala davat?

veronikap
3. aug 2007

ahojte, to by aj mňa zaujímalo.. lebo keď som sa pýtala v lekárni (malú raz v noci poštípal komár), tak mi povedali, že pre také malé bábo nemajú nič.. že mám ísť k lekárke a tá nech mi predpíše nejakú mastičku.. 😒

ale to chicco som už videla v nejakom časopise, len som ho ešte nevidela v žiadnom obchode..

petaba
autor
3. aug 2007

veronikap asi by to mohli mat v draciku v Shopping palace, lebo tam mavaju kozmetiku od chicca, alebo na rajskej ul. v For baby. A pozerala som to mozu to pouzivat deti od narodenia

lindda
3. aug 2007

ahoj v Ba Auparku dolu v lekarni maju pre deticky od narodenia my ho tiez mame bol dostz drahy okolo 200,-SK

lindda
3. aug 2007

Aj by som ti povedala ako sa to vola ale mam to u rodicou je to francuskej vyroby staci sa opytyt v lekarni ja to pouzivam od narodenia

biccy
3. aug 2007

Ten repelent Chicco je od narodenia.Skus sa pozriet na tejto stranke,je tam aj napisane,kde to predavaju.
http://chicco.dynatech.sk/chicco.php/produkt/ko...

veronikap
3. aug 2007

baby, ďakujem veľmi pekne 😵

danae
4. aug 2007

Prosím, netuší někdo, zda je toho k dostání i v ČR?

Já jsem měla z ciziny koupený repelent s nějakým výtažkem ze soji. Pak jsem tu ale oběhala všechny drogerie a lékárny a nikde jsem nic podobného nenašla. Všude jsem akorát slyšela, ať si hodím síť přes kočárek... 😖 Moc díky!

petaba
autor
6. aug 2007

Ahojte no ja som kupila ten repelent od chicca a ono to nie je aj na klieste 😢

musko
7. aug 2007

petaba, Tak sa opýtaj na ten VIP-er - je to pena. Ale v reklame na Zanzu od chicca všade píšu aj kliešte 😠

petaba
autor
7. aug 2007

vsak to, ze to pisu, ale priamo na repelente su uz pisany len komari

musko
7. aug 2007

Ten VIPer je aj proti kliešťom.

ukana
7. aug 2007

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1436

je to prirodny repelent, tak mozno by pomohol 🙂

petaba
autor
7. aug 2007

baby ten VIPer sa neda kupit v lekarni?

bea06
12. aug 2007

Ja màm ten od chicco zanza no stalo to 18eur je to na baterky a opravdu je to na baterky malà se mi probudila stejne postipana od komaru takze tak

libka1
5. máj 2009

Ziadne novinky na trhu s repelentami? 😀

janetina
5. máj 2009

aaa libka dobreee si rychla...ano co ake repelenty pre krpcov ja poznam chicco zanza a le to je len proti komarom a proti kliestom?????????????

elly111
5. máj 2009

ja som našla pre deti off s rozprašovačom alebo ako krém, je aj proti kliešťom, ale nie je tam napísané od akého veku je ho možné použiť

zoeno.1
5. máj 2009

a co takto vhodne oblecenie a sietka na postielku/kocik.... som niekde citala,ze repelenty a tie vecicky do zastrcky/na baterky nie su vhodne pre male deti,tak neviem neviem,my to pouzivat nebudeme 😉

terezka044
5. máj 2009

mozem sa opytat, my budeme v lete s malym tiez na chate - pocitam aj s tym, ze budeme obcas v tieni na deke na luke (bude mat tak 2-3 mesiace), neviem ci je to ale vhodne? 😲 ci musi byt vo vanicke, alebo moze byt aj na tej decke.. opalovaci krem ideme kupit tento tyzden pre babatka 0mes+ , treba aj repelent?

terezka044
5. máj 2009

teda myslim teraz na komare, budeme mat aj sietku, lebo klieste v lete uz asi nebudu.. alebo ano? ja neviem ani kedy to ma sezonu 😅

emjee
6. máj 2009

zoeno ale ja mam napr. problem, ze krpec nechce byt v kociku, ja ho nosim v satke / manduci - u nas je momentalne strasne vela komarov a minimalne tvar mu musim nejako ochranit
mate niekto skusenosti s tym zanza no?

trixi
6. máj 2009

ahoj emjee, ja mam velmi dobre skusenosti s kozmetikou zanza, mam roll-on - myslim ze je to Chicco. Ja mam aj ten elektricky odpudzovac komarov, nie ten do zasuvky, ale na baterky. Nosim ho vsade so sebou, pripnem ho na kocik (mozes aj na manducu) a nas Matej este nebol postipany od komarov. Ja to odporucam. Mam aj tycinku zanza na stipance, tu vsak pouzivam ja 😉 .

onlika
6. máj 2009

terezka, klieste su aj v lete 😒. Nas Mato ma teraz 5 mesiacov a tiez uvazujem, co mu kupim. Kliestov sa strasne bojim aj ja a keby som ho nasla na Matkovi, tak neviem, neviem.

trixi, zanza funguje aj na klieste?

trixi
6. máj 2009

onlika, neviem, ci funguje aj na klieste, je tam napisane, ze chrani dieta pred komarmi a ostatnym hmyzom. Ja som proti kliestom videla take plastove naramky pre miminka (nieco podobne ako sa dava psom a mackam okolo krku) a tie su aj proti kliestom. Nas Matej este kliesta nemal.

emjee
7. máj 2009

objednala som si tu zanzu sprej, tak uvidime 🙂 vdaka za rady

pancake
17. jún 2010

baby aky repelnt pre dvojrocne dieta a pre tehulu odporucate? a aby nebol taky lepkavy.
dakujem velmi pekne. zuzana