Aký kúpiť repelent pre 3 mesačné bábo?

petaba
3. aug 2007

Ahojte, mohol by mi niekto poradit? Chystame sa na s malou na chatu. Je to v lese, neviete ako by som ju a samozrejme aj mna (kedze kojim) mohla ochranit pred komarmi, ale hlavne pred kliestami . Chceli sme ju dat zaockovat, ale ockuje sa v zime a mala je este moc mala na to. Za vsetky odpovede dakujem.

pancake
17. jún 2010

a to zanza -chicco kupim prosim vas kde??? dakujem

lemge
22. jún 2010

baby fakt nikto nevie kde ho dostat ten chicco zanza na baterky?nemozem sa k nemu dopatrat.cez net sa vsade plati+postovnne minimalne 3eura 😖 diki

lemge
24. jún 2010

@pancake dnes som bola v alltoys hrackach v bratislave a tam som ho kupila.10,90euro stal.dufam ze posluzi.len este neviem kam ho malej pripnem 😕 nemate nejake tipy?

lexxa24
25. jún 2010

ahoj, nasla jsem ten chicco zanza tady http://www.ebaby.co.uk/chicco-1-2-3-4-5-6-7/chi...

katherine27
25. jún 2010

Mne poradili Bio repelent EFFITAN 🙂, má úžasné ohlasy, my ho tiež vyskúšame na Senci.

Prostriedok proti komárom, ovadom, kliešťom. Bráňte sa pred hmyzom efektívne a bez chémie!
Vysoko účinný repelent na prírodnej báze. Úspešne testovaný švajčiarským tropickým inštitútom v Basilei. Effitan chráni proti komárom až 8 hodín a až 6 hodín proti napadnutiu kliešťom.
Naviac sa stará o pokožku pomocou BIO aloe vera a BIO kokosového oleja. Ľahký sprej s príjemnou vôňou eukalyptu.

Ale treba riadne prezreť bio obchody, lebo viem že je často vypredaný. 😉

radushka
30. jún 2010

tak já jsem koupila Anti-moskyto je to pro děti a funguje. ten no zanza máme taky na baterky a myslím, že tooo funguje.Máme to na kočárku a malá je v pohodě.Samozřejmě, když je už večer, tak dáme moskytiéru 😉

zanis
1. júl 2010

Anti-moskyto je ale pre deti od 3 rokov (dnes mi to zistovali v lekarni, pretoze na etikete je len, ze je to "pre male deti"). Mne doporucovali Mosi-guard, je na prirodnej baze, pre deti od 3 mesiacov. Uz som ho objednala (v CR, na slovenskych strankach som ho nenasla), tak uvidime.

radushka
7. júl 2010

@zanis aha 😨 , já jsem malou už párkrát stříkla po nožičkách a oblečení a byla v pohodě (žádné vyrážky nebo ekzémy a tak), ale stejně ho hlavně používáme my. Každopádně dík za upozornění. Pokusím se sehnat ten Mosi guard 😉

mizu24
21. apr 2011

Nemá niekto skúsenosti s repelentom Predator Junior? Je písané, že je pre deti od 3 mesiacov a je proti komárom a kliešťom. Na rozdiel od ostatných napr. Viper neobsahuje DEET.

sisiska
30. apr 2012

mate niektora skusenosti s vyssie spominanymi alebo inymi detskymi repelentami? zhanam nieco ucinne pre 2-rocnu dcerku...

ajca123
30. apr 2012

@petaba cauky pre take male deti nic nemajú... Lebo tie spreje sú nebezpečne pre take babetka.. A preto sa dáva sietka...

sisiska
30. apr 2012

@ajca123 a pre dvojrocne deticky, nevies poradit?

ajca123
30. apr 2012

@sisiska ja by som sa vždy radila v lekarni...
Je aj repelent na oblečenie ale neviem od akého veku dieťaťa...
My mame všade na oknach sietky... A treba aj kúpiť tu vonu do elektriky proti komarom a mucham..
Ja by som moc nechodila na chatu do lesa kvôli tým klieštom.. Bala by som sa

rastulka
30. apr 2012

Naša 14.mes.dcerka mala včera na nožičke kliešta,a to sa hrala iba doma na dvore ☹

mates22
30. apr 2012

Nám v lékárně doporučili právě ten Predator , že vyšel nějak super v testu. Koupili jsme tedy ten, co je až od dvou let, protože dva ročky už syn má, ale jinak se dělá i od třech měsíců. Tak snad bude opravdu dobrý, dneska jedem na chatu ke známým, takže bude velké stříkání 🙂. Je na kůži i oblečení.

renatka100
30. apr 2012

Ziadny take male dieta moze byt kludne pod sietkou ciuz v kociku alebo v autosedacke

petaba
autor
2. máj 2012

@ajca123 ďakujem za radu 😉 ... moja malá má už 5 rokov, tak už nepoužívame sieťky 😀

bohuli
4. máj 2012

@katherine27 Tady je recept pro alternativce 🙂 je to z pořadu o aromaterapii, ještě jsem to nezkoušela, ale plánuju vyzkoušet, protože mi to přijde jako menší svinstvo než to co prodávají v lékárnách : eukalyptus citriodora 10kapek + 10 kapek pelargonie (geranie) + 10kapek cedrového dřeva + 10 kapek citronely to vše se nakape do 30ml základu - ideálně ořechový hydrosol, protože ten není tak mastný, ale ten asi neseženete, takže plánuju použít mandlový olej nebo tak něco.

makalka165
9. júl 2012

Ahojte, obnovím tému 🙂 aký repelent poradíte na citlivú pokožku dieťaťa?

zuzikak
11. jún 2013

info pre vsetky mamicky , co maju deticky mladsie ako 2 roky: odpoved priamo od NATUR SHOP @ Effitan - prírodný repelent Alva: " Dobry den, priamo od vyrobcu je deklarovane, ze je vhodny od 2 rokov pre deti. Pekny den. NS "

ripka74
23. jún 2013

Ahojte, v piatok som nasla letak na poliklinike v Petrzalke na Fedinovej. Bol to sprej proti komarom od jedneho mesiaca a bola tam web stranka- verimeprirode.sk

gretocka
23. jún 2013

neviem ci to tu uz niekto pisal, ale co sa tyka repelentov, pouzivam od malicka pre deti spreje, ktore maju oznacenie ako vhodne pre deti, ale s obmedzenim, ze nestriekam na kozu, ale na oblecenie.
A teraz som v DM videla take stvorlistky naliepacie a tie sa lepia na kocik, neviem ako su spolahlive, ale je to alternativa.