Bezlaktózové mlieka. Ktoré sú najlepšie?

perla200
17. sep 2009

s ktorými týmito mliekami ste spokojné?

katushka249
17. jún 2014

Prosim vas baby, ja som otvorila to mlieko od Raja lacto free je tam taka znacka jak zakaz vjazdu. To mlieko je SLABORUZOVE. Este som to nepila. Je to pokazene?? Nemam skusenost. Dakujem.

katka_halabalka
29. sep 2014

Ahojte mi sme na bezlaktózovom mlieku už niekoľko rokov celá rodina, kupujem bude lactofree v bille alebo lactosefree v kauflande, ale chcela by som sa spýtať či nemáte niekto skúsenosť aj s čerstvým bezlaktózovým mliekom, lebo v oboch týchto prípadoch sa jedná o mlieko trvanlivé a nakoľko tých mliečnych výrobkov si moc dopriať nemôžeme aspoň to málo by mohlo byť kvalitné.

klaudia14
4. nov 2014

ahojte mamicky mam otazku ci prosbu.mam dceru ma.3mesiace sme na umelom mliecku nutrilon anticolic ale odkedy ho pije.zle spi chcela.by som.prejst na ine skusit bezlaktozove viete mi nejake odporucit alebo poradit co mam robit?velmi.pekne dakujem za rady

e_z
2. mar 2015

Prehľad bezlaktózových mliek, aj umelých nájdeš aj vo Wiki Modrý koník: https://www.modrykonik.sk/alergia-na-mlieko/

@klaudia14 Keby ste ešte potrebovali 🙂
@katka_halabalka Kupujeme aj čerstvé a aj trvanlivé. Chutia rovnako. Asi ste už ale medzičasom skúsili 🙂