Chodíte s deťmi von, keď sú prechladnuté?

bobulka34
2. dec 2008

Chodite s detmi von, ked maju nadchu a slaby kasel bez teploty< ak ano na kolko

sveti
2. dec 2008

Nam dr.povedala,ze v takomto pripade mozeme ist von na 30min az jednu hodinu, ladsi ma teraz sopliky ale nekasle a von chodime, teda pokial nefuka silny vietor.

danulka2
2. dec 2008

my tiez chodime von, ked ma maly sopliky. Najprv sme doma odsali sopliky a potom hned von, aby nedychal pusou. Ale teraz uz nastastie vieme fukat nos, tak je to trochu lahsie. Chodime tak na hodinu a myslim, ze tu nadchu zvladne lepsie a skor prejde, ked chodime von, ako ked som prve 3-4dni nadchy nechodila von.

matica2
3. dec 2008

ja tiež chodim von ked majú baby sopliky. tak maximálne na hodinku.

lienka79
3. dec 2008

chodime von,ako obycajne..nakolko sopliky su u malych deti v obdobi od toho sept az marca normalne a bezne.
Ked nie je teplota a atb.tak ideme normalka na 2 hodky,ako vzdy

dorotka
3. dec 2008

aj ja chodim tiez nam doktorka vzdy vravela ked nie je velmi sychravo tak mozte ist von pokial je bez teploty aj ked bola este mala som chodil\a

prasiatko30
3. dec 2008

pokial nema teplotu tak chodime vonku aj ked ma sopliky a kasle - lebo inaksie by sme asi za celu zimu vonku ani nepachli 🙂 dokonca tohto roku sme zacali s troskou soplikov a otrasnym kaaslom - a teraz uz mame len obcasne sviecky a ziadny kasel - a nedodrziavali sme ziadnu izolaciu - akurat sme davali homeopaticky sirup a ked mala tie najhorsie dni tak aj zvlhcovac vzduchu cez noc

zade
3. dec 2008

Urcite ano. Ved aj teplota klesne na cerstvom vzduchu. To nam vravela laktacna, ked robila na detskom. Vraj k nim casto chodili rodicia nadranom, ze dieta ma horucku a nevedia si rady. Treba dat dietako do kocika, nababusit a ist na vzduch, teplota klesne sama.