Máte skúsenosti s nosným inhalátorom instafume?

kikinel
19. jún 2019

Dobrý večer ..čo vám pomohlo prestať fajčiť.
Chcem sa spýtať na nosny inhalator instafume.
Alebo na niečo čo pomôže.

eperia
19. jún 2019

@kikinel to by som chcela aj ja radu,pomoc....

nika3136
19. jún 2019

Tehotenstvo

lenkaam_1
19. jún 2019

Aj ja tak ostala som tehotna

ildiko36
20. jún 2019

@kikinel treba mat silnu vôlu prestat fajcit..musi ta niečo motivovat a musis povedat nie..prve par dni su najhorsie ale musis prestat z jedneho dna na druhy..ked budes chciet postupne nedokazes prestat.skus najst nieco ine namiesto cigarety..ked mas nutkanie si zapalit daj si nap.jednu zuvacku..po par dni sama sa budes cudovat ako ti niekto smrdi ked fajci..ja som tiez prestala fajcit a po tyzdni som mala nutkanie si zapalit..uplne som mala zakernu chut v ustach..nechutilo mi to len moje telo potreboval..ale som uz nepalalila zatym

marcelatje
20. jún 2019

Upratať si v hlave a pôjde to 👍

bubalea
20. jún 2019

Mať silnú vôľu a hlavne si ujasniť čo chceš, v akých situáciach možno fajčíš a nájsť si niečo čím to nahradíš

medovka14
20. jún 2019

Bohužiaľ to asi inak nejde ako len rozhodnúť sa a rozhodnutie dodržať... Skúšala som niekoľko krát prestať, skúšala som elektronickú cigaretu bez nikotínu, no nezabralo nič... Naozaj treba pevnu vôľu... Teraz nefajčím oficiálne asi tri-štyri mesiace, je to ťažké, keď som v strese mam chuť 🙂 blbé je, že mama, otec, segry, brat, švagriná všetci fajčia a to sa ťažko odoláva

punka24
20. jún 2019

@kikinel partner... ale občas som si aj tak musela dať... no a potom sme aj tak zistili že bude bábo... takže moji dvaja fešáci... len jeden ešte nie je na svete, ale už sa k cigaretam vrátiť nemienim... 😊 v podstate od noveho roka nefajčim už nič... hneď ako sme videli 2 paličky som sekla... a teraz mi to smrdí nenormalne ak niekto fajčí neďaleko mňa...

derdia
20. jún 2019

@kikinel vieš čo ti pomoze jedine fajčiť?chcieť žiť zdravšie....nikto a nič iné ti nepomôže....keď si ty v hlave nervózna a závislá po cigaretách a dovolíš cigaretám aby riadili tvoj život....tak sa ich nikdy nezbavis....ja som fajčila od 15tky...do 19tky....ale stále ma to stvalo...nevedela som prestať....ale potom som sa za to modlila k Bohu,aby som to zvládla a prestalo ma to ovládať...a potom som počkala na jedno radostné ráno kedy som sa cítila super a jednoducho som prestala...ale do toho musia ísť z radosťou v duši,a naozaj chcieť....inak nemáš šancu ...

savoya
20. jún 2019

Ja tiez fajcim a nedokazem prestat.Koncom maja som prekonala koli fajcenie zapal pluc.Stale fajcim ale zacala som kazdy den jest melony,banany a jablka.Tie mi precistili pluca a uz nekašlem.Ale aspon sa teraz uz zdravo stravujem aby som eliminovala skodlive ucinky fajcenia.Na precistenie pluc pomahaju najma rajciny a jablka.Citala som o tom vela clankov.

kikinel
autor
20. jún 2019

@derdia keď sa modlis tak to pomáha?

daniell_ka
20. jún 2019

Moje rozhodnutie mi pomohlo nič viac.Fajčím momentálne lebo sa mi chce ... 2 cigarety za deň.Keď budem chcieť proste prestanem. 🙂

derdia
21. jún 2019

@kikinel no mne vždy😉ale ja som sa modlila len takto,že Pane Bože daj aby som sa tých cigariet zbavila...prosím daj aby som sa z tej závislosti vyliečila ...a potom som už len čakala na ten správny deň....možno budeš prekvapená ako tí Boh pomôže...ak aj si neveriaca...Boh čaká len kým ho zavoláš,že ho potrebuješ a bude utekať aby ti pomohol👍držím palce...

sofiia87
21. jún 2019

Rozhodnutie, take to ozajstne, nie len prazdne reci. Naozaj som chcela prestat, dala som si deadline a slo to. Prve tri dni boli tazke, ale potom relativne pohoda. Mala som aplikaciu, kde som si sledovala, kolko som usetrila a co vsetko zdravotne sa ti obnovuje.

rainbow82
28. júl 2019

@nika3136 to pomohlo mne.Mala bude mat 2 roky a stále nefajčím.Ani chuť nepríde