Čím kŕmia kuracie mäso z Poľska?

denisocka
31. dec 2008

neviem či tu taka tema bola,alebo je ,ale zaujímalo by ma či niekto nevie,čím sa tie kurčata krmia -teda myslím akým humusom aby rýchlo vyrástli. AJ my kupujeme stehné z Ľeľuchova,ale včera som sa až zdesila,ked som ich umývala a dávala do sáčkou ako ma neskutočne začali svrbieť ruky , a alergia na mäso to asi nebude 😖

mojej známej dcérke,asi v 2rokoch začali rasť prsia a zistili,že to má z hydiny,tak ju ma uplne zakazanu,kvoli hormonu čím ich vykrmuju

nerada by som do seba a už vobec nie do syna davala niečom,čo by nám mohlo uškodiť. Je pravda že kurča jeme asi 1x za 2 týždne,medzi tým len mäsko z domácich zvierat

lara1705
20. sep 2010

@alias313 plny suhlas s tebou.aj ja som bola vždy spokojna z mäsom s Polska.

consti
27. sep 2010

Ahoj. Přispěju jen mým názorem. Nedávno jsme byli ve Francii a kupovali jsme si tam maso, uzeniny atd. Každá návštěva řezníka byla zážitkem, protože vše vypadalo a ic hutnalo naprosto výborně. Minimum chemie a různých s prominutím sra..k 😝 . Chápu, že třeba nemáte peníze, ale šetřit na jídle? To raději nebudu chodit do kina, zruším net nebo já nevím co, ale myslím, že šetření na jídle se nám sakra nevyplatí!! V ČR kupujeme maso jen u známého řezníka, kde jsme spokojení. V supermarketech nebo hypermarketech bych maso nekoupila nikdy! A o polských výrobcích si také myslím své, nejen tedy o jejich mase...Bohužel jsme pro všechny východní země a perou do nás ty největší hnusy, co jsou. Češi (a možná i Slováci, ale to nechci soudit) totiž jako první koukají na cenu a pak možná řeší kvalitu...Levné maso nikdy. A pokud bych na kvalitní maso neměla, tak raději nekupuji žádné. Při představě, že mě budou po mase svrbět ruce (jak tu bylo ze začátku diskuze) je mi opravdu zle. Pak nemá mít každý druhý rakovinu...

kornelia12345
28. sep 2010

@lara1705 kuracie mäso z Poľska súhlasím, ale nie z Leľuchová-fuj....

lara1705
9. nov 2010

kto mi vie povedať ceny kuracieho mäsa v leluchove? kuracie prsia a stehna.

alterna
9. nov 2010

Souhlasim s consti🙂

miriam05
7. nov 2013

ahojte, chcela by som Vás poprosiť o info, či je niekde v BA predajňa s poľským mäsom a výrobkami, vopred ďakujem za odpoveď.