Detské hryzátko Curaprox. Jaké máte zkušenosti?

ivet121
22. okt 2010

Chcem sa spytať mamičiek, aké majú skusenosti s hryzátkom Curaprox?

surviver
22. okt 2010

tak hryzatko curaprox sme nemali,ale kefky Curakid od Curaproxu,to su tie od prveho zubka,by som odporučala,neda sa im nič vytknut,su skvele,takže doporučujem 😉

hanka274
22. okt 2010

skusenosti??? chut nema ziadnu 😀 😀 , takze je to pre dieta ako kazde ine hryzatko alebo hracka... ci je ok, neviem, snad ano, ked je od curaprox-u...

videla som jedinu vyhodu a to taku, ze je to tensie a hned aj malinke dieta, co chyta prvykrat do rucky hrkalky a pod. si ho hned chyti... pripajam fotku, my mame toto:

cica13
22. okt 2010

mne ho prave ukazovala nasa logopedicka v utorok, my sice uz hryzatka nepotrebujeme, ale maly ma problem s jedenim, respektive zutim a odkusovanim a zuby umyt ani za svet, zubnu kefku mu neviem dostat do ust.
Toto hryzatko je super v tom, ze ma tie jemne gumenne stetinky na prekrvovanie dasienok...takze si tym dietatko vlastne zvyka aj na zubnu kefku 🙂
Ja osobne by som ho urcite kupila 🙂

penelopa
27. nov 2011

Toto hrýzatko je veľmi dobré,môžeš ho dať aj do chladničky.
Vraj to pomáha.

bibap
27. nov 2011

vyborne hryzatko... nasa ho uplne zboznovala 🙂

majush
27. nov 2011

Kupila som ho synovcovi a velmi si ho oblubil, ma ho aj moja mala. Ma 3 mesiace a je to prva vec ktoru vie chytit a datt si do pusky, vdaka tomu, ze je tenke. Jednoznacne Odporucam! Aj ked cena je dost vysoka... Bohuzial s dudlikom od curaprox také dobre skusenosti nemame 😒

maklu
27. nov 2011

Ja som bola veľmi skeptická, ale pani od Curaproxu ma presvedčila, tak som ho kúpila a zdá sa, že funguje. Asi prvé hryzátko, ktoré deti hryzú.

lenka_da
27. nov 2011

Ja som ho kupila malemu, ked mal 4 mesiace a az do roka on nejavil zaujem... Potom sa mu celkom "zapacilo" a za dva dni odhryzol kus z tej casti, kde je kefka a musela som ho vyhodit. Takze... velmi som spokojna nebola, nepomohlo nam to, ked mu isli zubky. Ale moj syn vseobecne hryzatka velmi nechcel, ani ine znacky, nie len curaprox.

veronikam
27. nov 2011

Mozem odporucit, manzel kupil malemu, velka vyhoda je ze si ho aj malicke dieta pekne chyti do rucky, naozaj ho ma maly najradsej z hryzatok. 😉

bamartinka
8. dec 2011

ja som ho dostala od svagrinky - zubarky. Dcerka ho zboznovala 🙂 Mali sme aj ine (darceky), ale nosili sme iba toto. V kociku bolo vzdy.

mamabiba
8. dec 2011

Dievčatá..škoda že je to otázka...prosím, viete mi napísať do IP, kde sa dá také hryzátko kúpiť? vyskúšala by som ho mojej dcérke. Veľmi pekne ďakujem

sartira
8. dec 2011

curaprox ma svoju stranku a na nej eshop,takze je tam 🙂

gregina
8. dec 2011

Toto konkretne hryzatko maju aj u nas v lekarni, alebo sa skus popytat v obchode s detskym tovarom

ivet121
autor
31. júl 2017

Bolo výborné, je dobré do ručičky

maykaaa1122
20. sep 2017

Toto hryzatko je super v tom, ze ma tie jemne gumenne stetinky na prekrvovanie dasienok...takze si tym dietatko vlastne zvyka aj na zubnu kefku