Fenistil. Kvapkáte ho niekto dlhodobo?

nenka83
9. nov 2007

Baby kvapkate niekto fenistil uz dlhodobo?

kuspitka
23. feb 2010

hej vsetko bolo negativne.a najhorsie je to,ze mala bez placu nezabuva musim ju nechat sa vyrevat a potom buva.v tedy nechce byt ani na rukach

juliagregor
23. feb 2010

prajem ti nech ste rýchlo zdravý 😉

tajomna69
6. apr 2013

mojej vnucke fenistil kvapky predpisala kozna lekarka,boli sme s nou na pohotovosti a tam nam lekarka povedala,ze okamzite prestante davat tie kvapky,pretoze su u malych deti velmi nebezpecne na mozgove bunky.My sme ich hned aj vyhodili.Takze maminy dajte pozor.

bettypo
13. jún 2013

@tajomna69 nam Dr. tvrdila, ze ho moze dieta uzivat aj dlhobo 😠

erzulik
24. okt 2013

Moja dcerka ma 16 kg a kvapkala som tyzden 20 kvapiek 3 krat denne. Nemohlo jej to nejako uskodit?

kvietky
5. nov 2013

ahoj, prisla som na tuto temu, pretoze aj ja mojej Paulinke 4,5 roka cca 16kg kvapkam uz vyse tyzdna 15 -20kvapiek rano a vecer, lebo ma suchy - drazdivy kasel, nemusime ATB - v skolke suchy vzduch a ona je na to citliva, Dr. povedala, ze je to oki, v pohode mi Fenistil predpisuje, aj ked jej len zavolam, ze potrebujem tak jej verim a som rada, ze to mozem aj dlhsie bez problemov ako pisete - lebo u nej to fajn zabera cca do 10 - 15 min ju uz nic nedrazdi a nekasle. Ospala z toho velmi ani nie je, ale je taka kludnejsia, lebo ona je velmi akcna. Diky za info.

marianna2468
5. nov 2013

Dlhodobo nie,ved su to utlmocie lieky na nejaku alergicku reakciu, urcite nie na kasel z cohokolvek///////

maminkakp
5. nov 2013

fenistil je totalne neškodny...môže sa použivať aj dlhodobo!!!!!

aduska8888
9. nov 2013

človek už ozaj nevie.....ale aj naša doktorka nam ho predpisala a vraj nie je nijako škodlivý,ako som to tu niekde čítala...našej zabera na kašel a sopliky....

amorko1
7. feb 2014

dobry den chcem ssa informovat moja mala na 2mesiace je niekedy az velmi zla mozem jej dat kvapky fenistil alebo nie a ak ano kolko jej mozem dat kvapky dakujem krasne za odpovede 🙂

karmenkavivi
6. mar 2014

@alisamko ahoj maminka 🙂 mozem sa spytat ake vyrazky ste mali vy???lebo moja malicka 4mesacna ma suchy flacik zcerveneny s malimy pupencami neviem oco ide?ci to neni atopicky ekzem ako to mam odlisit?dakujem

alisamko
9. mar 2014

@karmenkavivi boli to take pupence.Resp.najprv vysiel taky fiacik cerveny a potom bol z neho taky pupenec ako pluzgier.A samozrejme mal ich vela a vsade.

amanda7001
7. apr 2014

Dobry den chcela by som sa spytat. Mam 5 mesacneho chlapceka a idu mu zubky davam mu vecer pred spanim fenistil neviem ci robim dobre alebo zle poradte mi..

sportpark
4. jún 2014

@amanda7001 ja robim to iste kvoli zubkom ale aj lepsie dieta spi je kldne a tieto kvapky su neskodne..nemusite sa bat...davam len vecer ale zacnem asi aj poonede davat lebo malý je tak nekludny ze dovi som na nervy z neho.....toto je istota ze bude aspon 2 hodky buvat...

rony192
8. sep 2014

mam polrocne dieta a akonahle odbil polrok, prestala spavat v noci, spi chvilu, max hodinku a je hore s placom, od nejakej bolesti, celu noc stona, hadze sa, budi sa, cez den je mrzuta, placliva, prehybanie do luku, bolestivy odchod vetrov, zacali aj cervene flaky, akoby geometricke kruzky po nohach, rukach, uplne vela, zacali na licach, v noci este horsie, zmenili sme mlieko na n.allergy care plus kvapky fenistil, tri dni si nespoznavam dieta,, uzasny vysledok, flaky zmizli, prespi noc, cez den ma strasne dobru naladu stale, ale..ale dnes nam lekarka povedala, ze mame skusit znizit ten fenistil..a ono je to takmer naspat ten stav. cim menej jej dam fenistilu, tym sa stav zhorsi, uz nechcem zazit to co sme zazivali...a citam tu, ze tieto kvapky su od kasla, vyrazok atd... ale jej to robi celkovo dobre, nic ju neboli asi... je to zaludok urcite na com sa jej ulavi, asi ma krce..fenistil aj na to zabera??naco vsetko je ten fenistil kvapky? vobec netusim, co jej moze byt, ked jej nedam, je to strasne zas... zuby jej nejdu este ani trocha. hladame pricinu s lekarkou, ale tak rada by som bola, keby niekto mozno vedel, mal pod.skusenost atd....dik...

suzinka121
13. dec 2015

@rony192 ahoj, na čo ste prišli, keď malinká bola taká zlá? náš má tiež pol ročka, od 3mesiacov ako sme boli v nemocnici začal zle spávať, ale teraz to je extrem 3noci, ani prsník nezaberá, ani nosenie, až tka kvíli, cez deň je tiež mrzutejší, už sa sam nezahrá, spí máličko...bojím sa mu dávať fenistil dlhodobo ☹

beatka2806
25. dec 2015

Ahoj ja dávam môjmu malému fenistil už od troch mesiacov a teraz má 15m. Berieme ho lebo máme ekzém a dávam mu ho 3krát denne po desať kvapiek

maca654321
4. apr 2018

@beatka2806 ahoj, môžem sa spýtať či ste sa zbavili atopickeho ekzému? Ďakujem.

miriamkazabka
12. máj 2018

@bubatinko a prečo musela?😉

alexa1072023
9. apr 2024

Môj syn má ekzem ma 10 m a festil užíva viac ako 4m len večer pred spaním nemyslím si žeby to malo škodiť.