Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ger diéta na reflux.

reflux13
20. júl 2019

Ahoj.
Veľmi na skupiny a fóra nie som ale keď som tento rok dostal reflux tak som čítal kadečo. Podľa toho čo som čítal a porovnával môžete z tých jedál čo sú dovolené jesť hocičo zle vám príde tak či tak.
Je to už aj o tom že to máte v hlave a prvé keď vstanes ta napadne čo zas bude z čoho mi bude zle. A to je chyba ktorej sa musíš vyhnúť. Celé to je v hlave a že už nemôžeš jest to a to je žiaľ bonus ktorý nikto nechcel... Dá sa s tým žiť základ je ísť k Dr. ale k dobrému, gastroenterológia je základ. Ja som našiel dobrého Dr v Zlatých Moravciach. Hadica do krku nie je príjemná ale inak to nejde. Ja som dostal helicid a emaneru na začiatok a dostal som sa z toho. Samozrejme dodržiaval som aj stravu.
Mám prácu akú mám a nervozita v nej je normálna. Žiaľ som ten čo nerád vieska atď. Buď v kľude nefajci a ak sa dá vyhnúť sa alkoholu je základ. Ja s pitím nemám problém a aspoň som prestal fajčiť. Jedlo bez mastných vecí žiaľ inak to nejde.... Takže parný hrniec a ideš. Bez soli a iných korenín aspoň mesiac. Zelenina na pare je skvelá a zemiaky si vieš urobiť aj pečene.
Ja som včera dostal chuť na paštétu a to bola mega blbosť z mojej strany. Za chvíľku pôžitku o hodinu zle ako asi nikdy predtým...
Doporučujem cvičiť, chodiť do fitka prídeš na iné myslienky a mňa táto diéta stiahla zo 119 kg na 91 kg. Chystám sa do fitka. Operácia pažeráka nepomohla u kamaráta takže u mňa to bolo hneď out.
Je toho veľa čo som chcel popísať žiaľ urobil som z toho mix čo sa ospravedlňujem.
Ps. Nesiahajte po frontine a iných liekoch na nervozitu... Kamaratova žena s tým má tiež problém a s týmto vyrobila ďalší. Bez liekov na nervozitu už nevie fungovať a pravidelne 3 rok...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli