• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je cukor dobrý na kosti?

31. marca 2009 
ervotoc, tak to my sme drobni, nosime 86 a je mu este trosku velika.
15. aug 2006 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bel ved sa hovori,dobreho je málo :wink: :slight_smile: keby sa mi z polovice podarilo ho visť tak dobre ako tebe,som spokojná :wink: neboj,tak ti porastie jak z vody,sesternicin,bol drobuliatko,teraz ked ide na stvrty rok,tak sa ti vyšvihol,hm a potom treťom roku sa uplne zmenil,tvar,no všetko,ostali mu povodne len tie beťárske kukuč :grinning: no a teraz jak ide na štvrty ročik,neviem kedy tak stihol vyrasť :grinning:
15. aug 2006 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ervotoc, my máme pruh.:( včera dostal, ale zreponovalo sa mu, jeden semeník mu stále ide hore, pravý, ide do slabín a brušnej dutiny. Ale to tak raz za deň a potom zíde dolu. Strašne plakal.
Ak je aspoň trošku aj po mužovi, tak narastie až v 15-16tich rokoch.
15. aug 2006 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on má takú stavbu tela, že má k tomu predpoklady, veľmi úzke boky a malý zadoček, naproti tomu širšie ramená a hrudník, všetky gate mu padajú pod pupok.
Asi budeme musieť dať operovať...
15. aug 2006 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo vekom sa to iba zhoršuje...
15. aug 2006 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf Bel,toho sa aj ja bojim,ze u chlapcov je to časte a že je to bežne aj zakrok,teda operacia,ale aj tak,kazdy by sa tomu vyhol,keby mohol a kazdy ma tiež strach,aj ked hovoria dokt,ze je zbytocny,Bel a ako to zacalo,ako sa prejavi aj ten pruh u drobca?inak aj susedov chlapec minuly rok,z nicoho nic posledny den na dovolenke,tak hned tunak isli k dokt,a po 3dnoch ho operovali a pohoda,maly futbalista
15. aug 2006 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jemu sa to začalo prejavovať ešte nemal rok, 11mesiacov mal, veľmi veľa lozil, zrazu z ničoho nič začal plakať, tak som ho rozbalila a videla som že mal zdurenú slabinu a krčí nožičku. Tak som ho uložila, do tepla a za polhodinu bolo po pruhe, slabina už zdurená nebola, všetko OK.
Aj keď ho kúpeme, tak ho pozeráme, či je všetko OK, či má všetko na svojom mieste...aj tak zajtra volám doktorke. Lebo v poslednom čase to má každý mesiac. A zakáž mu behať, lietať po ihrisku, aby nikam neliezol na schody a neštveral sa na žiadnu lavičku...to je predsa absudrné.
15. aug 2006 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej
15. aug 2006 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ervotoc, 11.10. operujeme, pod celkovou anestézou s kaudálnou blokádou (tá sa pichá do kostrče)
19. aug 2006 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bel tak držim palce,nech vsetko dobre dopadne :wink: :slight_smile: a nech je Tomi rychlo fit-zlatušik,neboji sa?
25. aug 2006 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ervotoc, on sa neboji ničoho. To sa ja trošku bojím :/
25. aug 2006 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bell drzim palce,akurat vcera som nasla clanoček hm,ze je dobre ked sa tak skoro na to pride a ze ked sa do dvoch rokov operuje,ze to byva ok,juchuuuuuu :wink: tak aspon dobra troska sprava no nie? :wink:ze problemy byvaju len ked sa neskoro na to pride a vo vyssom veku,hm a ze do 24hod,po zakroku byvaju špuntici doma :wink: co je supewr
1. sep 2006 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok