Dcéra olízala sklo vyčistené brefom

vlastavikafranc
7. nov 2017

Dobry den mamicky a oteckovia. No dnes som cistila sprchovy kut kim dcera spala a akurat ked som koncila sa zobudila no nestihla som splachnut vodou, uz som potom aj zabudla isli sme do kupilni a ona ako naschval olizla to sklo vycistene 😖 ... otazka je ci sa jej nieco moze stat a co mam robit ? Cistila som z brefom na cistenie vani, sprchovych kutov ... dakujem vam

annaksz
7. nov 2017

Ak nema nic na perach/jazyku ani nevracia ani nevykazuje ziadne podozrive znamky, tak ten jeden liz je zjavne bez ujmu😀

zalucia
7. nov 2017

@vlastavikafranc ach ten pravopis😲

marusia12
7. nov 2017

@vlastavikafranc Niektoré matky by nemali mať deti...

marlenka222
7. nov 2017

@zalucia nielen pravopis ale aj ludske zmyslanie
Ved pre Boha ked mi dieta olizne nieco,pozriem obal,ak je napisane dat zapit vodou, dam mu zapit,vyachnem usta popripade sa dava mlieko na zrazenie v zaludku. Ak sa zrazi a vazne nieco zjedlo,bude mu zle tym padom to vyvracia. Inak na kazdej krabici od cis. Prostriedkov je napisane v pripade potreby vyhladajte lekarsku pomoc. Dokaze matke poskytnut lekarsku pomoc modry konik?????????

beky1813
7. nov 2017

Ufff

marusia12
7. nov 2017

@marlenka222 áááno, dokáže matke poskytnúť pomoc MK 😀 Prečo sa pýtaš, keď vidíš otázky niektorých matiek? 😀

pribinak
7. nov 2017

baby ale ved to si niekto zas robi srandu, sa cudujem, ze vobec reagujete !

mummy01
7. nov 2017

@marlenka222 inak zasada prvej pomoci pri poziti nebezpecnych latok je nedavat nic pit,uz toboz nie mlieko a v ziadnom pripade nevyvolavat zvracanie!!! Dopln si infosky😉

gretocka
7. nov 2017

Inak pre tie, ktore by chceli serioznu informaciu, existuje na Slovensku 24 - hodinová konzultačná služba pri akútnych intoxikáciách: +421 2 5477 4166, mozte tam volat prave v pripadoch, ze dieta vam nieco zje alebo olize... poradia co robit, ci utekat do nemocnice, alebo co sledovat a co robit... na konci si vypytaju aj cislo karticky poistenca dietata....

marlenka222
7. nov 2017

@mummy01 prosim ta kolko si myslis ze to dieta zje-vypije ked olizne natretu-nastriekanu sprchu? Pol litra? Kazde dieta skusa chute. Uz vidim dieta ze bude veselo jest a lizat vo velkom mnozstve co mu nechuti alebo sposobi nejaky problem.v ustach ☹ budme realisti. Kazdy mame nejake neposlusne.dietko doma ktore skusa a objavuje svet. Treba len zachovat chladnu hlavu a uvazit si co s nim. Nechat ho s hubou plnou chemikalie kym precitas flasu,vyhladas lek.pomoc,vysvetlis co sa stalo,zacnu ho riesit a tam mu spravia vyplach ust je lepsie ako mu dat vodu nech vypluje ano? Ja uz neviem.kde zjeme...

mummy01
7. nov 2017

@marlenka222 ukludni sa,pises tu hovadiny o mlieku a piti vody,reagovala som na to,tak sa nerozculuj. Su pripady kedy by si mohla takymto pocinom dietatu viac ublizit ako pomoct. Treba volat do toxikologickeho centra a tam podla toho co dieta skonzumovalo povedia co dalej,aj lekari z nemocnice tam volaju predtym ako sa rozhodnu co s dietatom urobia.

vlastavikafranc
autor
8. nov 2017

Matky, ktore ma osudzuju za pravopis som cudzinka. Snazim sa. A riesila som to aj z Dr. Len medzi casom som sa pitala. Prepacte ze som. Uz viac nebudem. A to ze mi dieta skuma svet a ze sa mi prvy krat stalo take nieco, nemyslim si ze som zla matka. V momente som reagovala nebolo to vobec velke mnozstvo. Keby vas zauimalo nic sa jej nestalo.

maciatkolulu
8. nov 2017

@vlastavikafranc na cudzinku mas perfektnu slovencinu..... gratulujem😉, tu zvlada maloktory cudzinec v takto perfektne, takze sa douc gramatiku a budes top😅.Neverim, naouzaj neverim, zeby cudzinec vedel takto dokonale skladat vety, rovnako neverim, zeby cudzinec vyhladaval akutnu pomoc na webe, ktory nie je jeho rodnym jazykom, takze by som radsej priznala, ze neovladam gramatiku a hotovo a co sa tyka tvojho problemu, skor ako kona, by som si na nete vyhladala cislo na toxikologiu a volala tam a s vysledkom sa nanajvys pochvalila na konovi, alebo teda na webe jazykovo tebe blizsie😅 ale tak hlavne, ze dieta je ok

vlastavikafranc
autor
8. nov 2017

Kódex správania na stránke.

1.Rešpektuj ostatné používateľky a pristupuj k nim s úctou.

2. Osobné útoky, vyhrážky, kyberšikana a obťažovanie sú neprípustné.