Kedy prvý krát podávať segedínsky guláš?

sikula23
12. aug 2009

Zaujimalo by ma v akom veku ste dali prvykrat dietatu segedinsky gulas.Predsa len je tam kysla kapusta,a moze z nej nafukovat nie?Mohla by som to skusit na 2 roky a 4 mesiace?

zuzu13
12. aug 2009

hmm...no mohla...ak je vsetko ok...tak ano...aj ked zastancovia tabulkovej vyzivy budu tvrdit opak... 😅 😀 😀 😀

ivusa82
12. aug 2009

sikula...moj filipko je uz vsetko aj kapustu....a strasne mu chuti..potom si poprdka a nic mu neni 😀 a surovu lubi najviac.. 😉

sikula23
autor
13. aug 2009

To vazne? 🙂 to som rada,my sme nikdy nemali problem so ziadnym jedlom,tak ja to asi skusim.Ale nedaam vela...
Vdaka

junovka
15. aug 2009

sikula, pokial malej nerobi problem kysla kapusta aine ingrediencie, ktore seged obsahuje, tak preco nie?My sme uz papali na 1 a pol roka 😉

akejka
16. aug 2009

sikula už daj segedín - dávajú ho aj v škôlkach deťom 2,5 - 3 ročným...tak aspoň malého privykneš 😀

sofik
16. aug 2009

aj moja ho už papá - vlastne zje už všetko čo navarím, len to neprehánam s korením a solou 😉

evaka
21. aug 2009

sikula, to je najoblubenejsie jedlo nasej dcerky, ked nic nechuti, segedin a halusky zaberu hned. Tak ho dopraj aj ty svojej uplne bez obav 😉

lienka79
21. aug 2009

nevidim dovod, preco nie...Pokial viem..od roka sa smie..ako kapusta, tak i smotana, aj ked s tou opatrnne..da sa spravit mliekova zatrepka..
Maly mi jedol segedin nieco ked mal cez rok..al moc mu nechutil..teraz uz trochu lepsie 🙂

angua27
21. aug 2009

ako píše evaka, u nás tiež veľmi obľúbené jedlo. dala som prvýkrát asi keď mal rok a štvrť, ale začali sme iba s knedlou a šťavičkou zo segedínu. a postupne po troške aj kapustičku. mäsu malý moc nedá, zátrepku robím mliečnu, takže s bruškom problémy nemal. 😉

atrami
21. aug 2009

aspoň viem, čo budem v nedeľu variť. 🙂
Dávala som od roka. Len kapustu som preplachovala.

zuzka1.
22. aug 2009

nas maly mal segedin vcera prvykrat, ale papal iba knedlu namacanu v stave. kapustu samotnu nie, nechcel.

tomaskokat
22. aug 2009

Patík má velmi rad všetko čo sa dá zjesť aj segedín ale potom má riťku ako pavián 😀 tak mu moc nedávam no ale nedajte ked povie to svoje MNAM

pancake
22. aug 2009

kysla kapusta je dovolena od roka. ale neviem si predstavit ako by maly prehltal tu kapustu, aj keby som mu ju nakrajala na uplne drobne kusky. pockam este pol roka a vyskusam aj ja. ale az ked sa nauci zut. teraz len prehlta. okrem chlebika. ten si necha rozpustit v ustach a potom prehltne. 😀

bzuco
25. aug 2009

náš nemal ešte ani rok a pol a už papal...a najviac mu chutí kapusta čerstvo vybratá zo suda 😀