• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kojené bábätko a melón. Môže sa niečo stať?

3. septembra 2014 
Ahojte, aj ja som spociatku vyvyrala cumle, ale teraz len oplachnem horucou vodou, no aspon dvakrat do tyzdna ich vyvaram.
A k tym ochutnavam, aj moj manzel sa priznal, ze dal malemu oliznut malinko makke tvarohu a co som ho mala "zabit?" vysvetlila som mu, ze nech to uz nerobi, staci mu mliecko, ktore pije. Maly je riadny valibuk :slight_smile: 4m a 1t vazime 8.650g dokonca nechce ani vodicku ani cajik, aj ked kazdy den mu stale davam par lyziciek vodicky, no aj tak vsetko ide kade-tade :slight_smile: ved on raz pride nato, ze aj vodicka a cajik su fajn :slight_smile:
A baby este ma napadlo?! Mozem jest v normalnom mnozstve ceresne ked dojcim maleho?

Dakujem velmi pekne :slight_smile:
19. jún 2008 o 21:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruskak- čerešne môžeš v pohode,ale neprejedz sa. :sweat_smile:
19. jún 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Určite sa mu nič nestane, ale lepšie neskúšať a ostatným členom rodiny to patrične vysvetliť. Môj syn jedol melón ako 8 mesačný a mal z neho ružový moč. Tak som mu ho už nedávala, až o rok. Na žltý melón (melón cukrový) mám alergiu, tak ho mal až po 3 roku a aj dcéra ho bude mať až vtedy. Čo sa cumlíkov týka, vyvarila som ho iba pred prvým použitím. Potom som ho už iba opláchla teplou vodou. Používame cumlík Mam, iba na spanie. Keď už je vo vnútri taký akoby zájdený, kúpim nový. Je to asi tak raz za dva mesiace. Inak na margo vyvárania a sterilizovania a dezinfekcie. Vytáča ma relácia, ktorá beží večer pred večerníčkom na STV1. O prípravku Domestos. Podľa nich by bolo najlepšie, keby sme žili v operačnej sále, tam je sterilne. U nás sa dodržuje bežná hygiena, deti nemajú žiadne hnačky, vyrážky a iné veci. Minule sa dcéra hrala v záchode, samozrejme bez môjho vedomia. Keď som to zistila, ruky som jej umyla mydlom a teplou vodou, no podľa tej relácie by som mala použiť minimálne ajatín. Preboha, kam to spejeme?
20. jún 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melon, uhorka, tekvica... atd. obsahuju bromidy, tak ako cokolada. U niektorych deticiek to moze vyvolat po 1-2 dnoch koznu reakciu v podobe krupicky a zacervenania. Preto detom do 1 roku neodporucam, ani stavu. Varenim sa tieto latky rozlozia, preto varena tekvica neskodi, ale aj tak by som radsej pockal a do tych 9 meiacov daval nieco ine, doporucene pediatrami.
3. sep 2014 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok