Kojenie a strava. Kedy môžem začat jesť šaláty?

ervotoc
4. aug 2006

nazdáááárek,baby kedy ste sa zacali normalne stravovat?pocula som totiz babu,ako v pohode jedla kapustu,strukoviny,salatiky,po prvom mesiaci,dalsia mala kolikove dieta tak po pol roku normal.postup zacala zaradovat,dokonca aj exot.ovocie,mnamky ja este totiz exot.ovocie nemam odvahu vyskusat,ved co by to spravilo,nespravilo malemu,nejak by som to neriskla,ale zeleninkove salatiky,hm?mnam 🙂 tak vy ste kedy zacali zaradovat do svojho jedalnicka?

alternativna1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marionelka
7. apr 2015

Ahojte jasom v 5 mes. kojenia začala pridávať ku jedlu : horčicu , kečup, tatársku omáčku , reďkovku, cibuľu (varenú ,praženú) , slaninku ,brokolicu ,huby ,kyslú kapustu ,ľadový šalát, mrkvu (surovú ), čokoládu (mliečnu) ,lekvár (marhuľový ,jahodový , malinový ,čučoriedkový ) ,ovocie (jahoda,malina ,čučoriedka ,jablko,
hruška) ovocné šťavy ( čučoriedkový, pomarančova ,jablčná ) a postupne pridávam ...

marionelka
7. apr 2015

@marionelka prepáčte myslela som od 4 mes,.

os
14. nov 2016

ahojte, mame 2 mesiace... a od zaciatku sme mavali bolesti bruska... riadne... ale mam dojem ze to bolo len kvoli grganiu... na stravu som si celkom davala pozor... preto sa mi zda ze by to mohlo byt len od grgania... pripadne sa vykakala tak nejak bolestivo... ale potom uz bolo ok.. takze to asi nebude od jedenia, ci moze byt? ... a .. ked babo tak "dlho" krici.. nemoze to mat nejake nasledky??? ... ci tie prve mesiace su relativne ok ak aj pobolieva brusko? ... neviem ci sa viem spravne vyjadrit... dufam ze chapete tie otazky 🙂 dik za odpovede..