Kozmetika Cutishelp mimi. Aké máte skúsenosti?

pusa
13. máj 2009

Prosím Vás aké máte skúsenosti s dlhodobým používaním kozmetiky Cutishelp mimi?
V témach o ekzéme som niečo čítala, ale používate ju dlhodobo? Nedráždi pokožku?
Vraj pomáha pri ekzémoch, pomáha aj na suchú pokožku.
Moj 3 mesačný syn má strašne ale strašne suchú pokožku, na celom tele doslova sa šúpe. Nepomáhajú žiadne Excipiali, Indulony ani kyselina mliečna a to ho natieram aj 4-5 krát denne čo je v kombinácii s refluxom doslova fuška.
Rozmýšlam, že skúsim Cutishelp mimi. Aké máte skúsenosti?
Ďakujem

rehos
13. máj 2009

Ahojky,já mám krém od této značky a musím říct že nám pomohl,moje dcerka měla na těle takové červené a suché flíčky které po jednom dni mazání už nebyly suché a zarudlé 😉 Snad vám pomůže

luckaz.
13. máj 2009

ahojky, nám se krátce po narození udělalo na nožičce suché ložisko, doktorka říkala, že je to náběh na atop. ekzém.Koupila jsem Konopný balzám a tím jsem promazávala 2x denně- plus jsem ještě občas promázla modrou indulonou a asi po necelém měsíci se nám to ztratilo a měli jsme klid 🙂 Excipial nám taky vůbec nepomáhal. Koupala jsem tenkrát malého na doporučení doktorky pouze ob den a to jenom v čisté vodě a taky mi říkala, že hlavně nemám mazat žádným olejem.

garfie
13. máj 2009

na konopí nedám dopustit, i když my používáme cannaderm a ne cutishelp-ale v podstatě je to to samé

pusa
autor
13. máj 2009

Vďaka za odpovede.
Pevne verím, že nám to pomôže.

jabluncanka
14. máj 2009

Na Cutis Help nedám dopustit = máme atopický ekzém na obličeji a nádherně to zklidňuje.Na seborrheu ve vláskách používám Cutis Help šampon a je to taky dobré... 😵 😉

petruci6
14. máj 2009

tiez som to pouzivala,je to dobre,ale viac sa mi osvedcila Bioderma Atoderm,hlavne mi lepsie vonia

pusa kojis?musis mat aj dietu,inak ziadne masticky nepomozu a ked je na UM,tak jedine HA

pusa
autor
14. máj 2009

Nekojim, nemozem uzivam lieky.
Teraz nam zisitili aj alergiu na bielkovinu kravskeho mlieka, tak je možne že sa ekzem po vymene mlieka upravi. No musi, lebo keď vidim aky je suchy a supinaty tak mi je az do placu...

petruci6
15. máj 2009

v tomto pripade si urcite daj predpisat od koznej,ze ma ekzem,tym ti moze pediater predpisat UM HA a je to lacnejsie na predpis 😉

pusa
autor
21. aug 2009

Musím napísať, že táto kozmetika nám veľmi pomohla pri atopickom ekzéme. Pri našom ekzéme po celom tele ju naozaj považujem za zázrak.
Vďaka cutis help, vyhýbaniu sa alergénom, kúpaniu obdeň v prevarenej vode a našej pediatričke sa ekzém zlepšil o 90%.

zuzana030
21. aug 2009

nam pomohla značka nivea, žiadne olejčeky , to sa bábo šúpka potom a telíčko je začervenané

katkasotakova
9. máj 2013

moja skusenost s touto kozmetikou je velmi dobra. V cca 2 mesiacoch sa nam objavil ekzem. Kozna nam diagnostikovala atopicky, detska ze sa o atopicky nejedna. Vyskusali sme vsetko mozne, okrem kortikoidov. Chcela som sa im uplne vyhnut a dufam ze ich nikdy nebudeme potrebovat. Na krem Cutis help mimi na ekzem som objavila nedavno, ked dcerka mala 6 mesiacov. Nebolo zlepsie hned, ale cca po 3 tyzdnoch nastalo viditelne zlepsenie. Dcerka je ovela kludnejsia, pekne spinka a mozem sa vyspat aj ja 🙂. Viem cim si prechadza mamina a aj cela rodina ak je atopicky ekzem u babatka. Prajem vela sil mamickam a drzim palce aby aj Vam pomohol tento krem 🙂

pusa
autor
9. máj 2013

@katkasotakova držím palce, my to používame doteraz síce výnimočne ale stále 🙂

katkasotakova
10. máj 2013

@pusa dakujem. ja dufam ze tiez coskoro nebudeme potrebovat uz tento krem. a ma syncek len suchu pokozku alebo aj miestami cervenu?