Viete mi poradiť lacnú verziu ketodiet?

homolca
3. aug 2019

Vedeli by ste poradit lacnejsiu nahradu za ketodiet? (Nie vzduch 😂) Da sa to aj nejako "svojpomocne"? Ano, ano, su to sracky v prasku a jojo efekt, ale pokial mi osobne nebude nakupovat a doma varit, tieto komenty si prosim nechajte.nemam cas ani jest, nie este varit 4 druhy menu pre mna a rodinu. Vopred dakujem za konstruktivne odpovede 🙌

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blankaj
3. aug 2019

@veronika4495 ahoj, mne by zaruka nevadila, chcela by som to vyskúšať, aku cenu si predstavuješ prosim ?

sasanka605
3. aug 2019

Keto si vieš všetko pripravovať doma nie prášky jest akurát to kus zaberá cas

123abeille
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jenny257
3. aug 2019

Ono keď chceš schudnúť treba mat vyváženú stravu a toto ti fakt nepomôže , takze tudy cesta nevede . A ja osobne nemusím variť 4 druhy jedal , jem to čo oni . A občas sebe nahradzujem prílohu.

kristiii
3. aug 2019

@homolca nejde o sračky v prášku ale o keto ako takú..je to strašne nezdravý spôsob chudnutia, ak chces schudnut zniz príjem a zvýš výdaj energie, výsledok bude zaručený a dokonca bez zdravotných rizik

jamatkaroka
3. aug 2019

Určite sa to dá aj bez praskovych jedál. Veľa informácií nájdeš na YouTube. Napr. Thomas DeLauer sa tomu venuje a má pekné návody ako na to. Ja som skúšala keto diétu s vegánsku stravou, takže ti zrejme neporadím.

homolca
autor
3. aug 2019

Nie je to az tak jednoduche...dam si mekac kazdy den, kalorie su nizke, ale neschudnem nic...uz som schudla 10 kg, ale viac nejde, tak potrebujem nieco specialnejsie ...

jenny257
3. aug 2019

@homolca mekac? No tak tam bude chyba. Doporučujem ti kalorické tabuľky . Tam zistíš ako jes a čo správne jes - tuky , sacharidy, bielkoviny a tak ... ja som až s ich používaním začala schudnúť lebo som mala nízky kalorický príjem .

lija22
3. aug 2019

ja som zacinala na sackoch, potom mi to bolo hnusne tak som sama guglila citala. hlavne v anglickych diskusiach som sa dozvedela fakt vela a ano da sa aj bez sackov byt na keto resp dosiahnut ketozu. vsetko je na webe

homolca
autor
4. aug 2019

@jenny257 to bol priklad..a ano, mam stiahnute reklamne tabulky a aj napriek sto reklmam vypisujem jedlo a plnim kruzky na zeleno, ale trva to nekonecne dlho natukat, lebo jedavam velmi rozne jedla...napr. grilovana zelenina - vzdy dam nieco ine, co je prave doma...nemozem si ulozit ako jedlo, lebo ma vzdy ine zlozenie, tak vytukavam 6 potravin len ako prilohu...to iste kazdy salat...

jenny257
4. aug 2019

@homolca tak to už by potom chcelo vyzivoveho poradcu nech ti zostaví jedalnicek a tam investovať peniaze , budú to lepšie využite peniaze ako ich pchať so nejakých nezmyselných práškov