• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladý jačmeň pre deti. Čo myslíte?

19. decembra 2013 
Ahojte,chcem sa podelit o skusenosti s pitim mladeho jačmena.Ake skusenosti mate s detmi?Chuti im?Od akeho veku začat?
6. dec 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ma76.
Som rada, ze si nacala tuto temu. Ja sama totiz uzivam mlaldy jacmen aj chlorelu. Som spokojna, beriem to len preventivne a citim, ze mam viac energie, ale ako je to s liecenim ozajstnych problemov viem len z pocutia .Viem, ze na letaciku je napisne, ze mlady jacmen je vhodny uz pre dojcata. Sama som to neskusala, ale velmi by ma zaujimalo ci niekto iny nabral tolko odvahy a daval to svojemu dietatku. Takze budem s tebou cakat na odpovede.
6. dec 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uživate niekto mlady jacmen alebo/a chlorelu?ake mate skusenosti?rozmyslam,ze s tym zacneme s manzelom a asi by som dala obcas aj detom (vraj sa to moze).zaujimalo by ma, ci sa citite lepsie pri uzivani,ci su deti menej chore,nas ma aj alergiu a druhy ekzem..tak ci to niekomu naozaj pomohlo..
26. okt 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja davam napoj z mladeho jacmena mojmu 21mesacnemu synovi skoro kazdy den, vypije plny pohar, a velmi mu to chuti - to som velmi prekvapena, lebo je inak v jedle velmi vyberavy :slight_smile:
23. feb 2013 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusenost mame taku,ze cim skorej ho deti ochutnaju,tym viacej im chuti. Rovnako aj chlorela
male deti este nemaju take pokazene chute ako vacsie. sestrini su na zelene ako draci,mala od 6mes.
mne jacmen pomaha rano na zahu, chlorela na lepsie travenie. Malej zle travi krav mlieko,tak ked neustrazime,chlorela jej pomoze od bolesti brucha.Ako som zacala citat zlozenie z lekarne uz nekupujeme 4r nic,pouzivame len zelene potraviny a bylinky ak je treba.
info ako komu pomohlo je aj tu
http://www.pijavica-lekarska-na-domace-pouzitie.com/zelene-potraviny/
23. feb 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a aky je rozdiel medzi napojom a tabletkami? a chlorelu mozem aj v tehotentve?
23. feb 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte,ja len tolko ze ho pijeme uz februara 2009 stale...dlho so :slight_smile: m tu nebola.
7. okt 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehulka2011 kolobuk dole, moje baby to nechcu a neviem ako by som ich to naucila ... ja sama ho uzivam, len som trochu v rozpakoch lebo som sa uz stretla s nazorom lekara, ktory mi povedala ze tak ako mi pomaha jacmen by mi pomohla aj destilovana voda... ale ja to vnimam tak ze mi pomaha
3. nov 2013 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj dcérka má 15 mesiacov, ešte kojím, mladý jačmeň mám doma, ale nemám odvahu ho začať piť. Povedali síce aj mne, že môžem keď kojím, ale je aj písané, že sa používa na detoxikáciu organizmu a v jednej múdrej knihe som čítala, že deťom by sa takéto prípravky na detoxikáciu organizmu nemali dávať do 18-teho roku života. Takže neviem,....
18. dec 2013 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som si ho kupilanedavno davam ho aj 16 mesacnej dcere, vypije ho v pohode. 5 rocny syn ho uz ale an za svet nechce:slight_smile:
19. dec 2013 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ollynka ohladom tohto som sa radila s odbornikou na vyzivu a ta tvrdila ze jacmen detoxikuje ale velmi jemne takze babatku neublizi aj ked kojis. detom sa moze pridavat aj do odstavenej stavy z jablk napriklad, ja si ho davam s citronom. Tiez sme ho zacali uzivat koli lepsej imunite, uz nemienim kupovat lieky
19. dec 2013 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@spinoscapularnabeta
@spinoscapularnabeta

koľko toho dávate takým maličkým detičkám ?
19. dec 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to neviem, bud dam malej napit z mojho, ta si da ale len zopar glgov, alebo jej dam tak od oka, mozno polku zarovnanej lyzicky. momentalne sme na diete zdravotnej detoxikacnej takze sa cistime a mala od kedxy zacala pit jacmen tak ju trosku prehana, tak sa nezlaknite ak vas zacne cistit trosku:slight_smile:
19. dec 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok